Ga. — برای ایلین ویلیامز coronavirus نمی تواند بیشتر شخصی است.

او به تماشای او پسر خود را آخرین نفس آوریل 3 بیش از یک تلفن همراه صفحه نمایش دو روز پس از آزمایش مثبت در یک بیمارستان دو ساعت دور از خانه. پنج روز بعد از آن او به خاک سپرده 38 ساله کنیا ویلیامز در مراسم یادبود با تنها شش صندلی مجاز — یکی برای خودش و پنج برای خانواده.

هر روز به او تلفن زنگ میزند با اخبار یکی دیگر از دوستان دیگر همسایه دیگر جامعه ستون در حال مرگ از COVID-19 بیماری تحویل داده شده توسط ویروس. و در اواخر ماه گذشته ویلیامز آموخته است که او بیش از حد آزمایش مثبت هر چند او تا به حال هیچ علائم اصلی.

“این همه بسیار نگران کننده به من گفت:” ویلیامز 61. “هر بار که من در تلویزیون و دیدن تعداد کسانی که من مانند” کودک من است که در آن تعداد.'”

ویلیامز غم و اندوه است که بازتاب بسیاری در این عمدتا سیاه و سفید شهر روستایی در جنوب غربی گرجستان حدود سه ساعت از آتلانتا. آلبانی شد یک ویروس کانون در آوریل رتبه بندی همراه با شهر نیویورک و نیواورلئان برای بسیاری از مرگ و میر سرانه از coronavirus.

“من پرداخت قبوض و هیچ درآمد’: به گرجستان کسب و کار باقی می ماند تقسیم بیش از بازگشایی وجود وزوز در برخی از سالنهای مو آرایشگران

Dougherty County, که در آن آلبانی تنها گنجانیده شهرستان همواره در رهبری دولت در مورد مرگ و میر گزارش 125 عنوان از دوشنبه شب و 1,543 تایید موارد با توجه به گرجستان وزارت بهداشت. کوچک شهرستان ثبت متناوب 1,716 مورد در هر 100,000 نفر نسبت به 278 مورد در هر 100000 نفر در فولتن دولت بزرگترین شهرستان.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ باید ‘حک شده یک استثنا’ به صورت سخت ضربه آلبانی

با خیلی از دست دادن این ایده از سرگیری زندگی عادی در آلبانی و خطر مرگبار دوم سنبله در موارد غیر قابل تصور است. شهر مقامات و صاحبان کسب و کار و شبان کلیسا در مجموع رد رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی و آسانسور یک پناهگاه در محل سفارش..

مردم اینجا می گویند که آنها تصمیم خواهد گرفت که جامعه خود را می تواند بیرون رفتن به شام دوباره کوتاه کردن مو در آرایشگاه و عبادت در کلیسا در روز یکشنبه.

و آنها آماده نشده است.

“ما در حال رفتن به گوش دادن به دولت فدرال و دولت مردم” گفت: Glenn Singfield Sr. که دارای دو رستوران در آلبانی. “ما در حال رفتن به گوش دادن به ما محلی سلامت جامعه به دلیل این که اعتماد ما است.”

Singfield گفت: حداقل یک دوجین صاحبان رستوران از آلبانی به تازگی ملاقات کرد به بحث در مورد بازگشایی و چگونه به انجام آن را با خیال راحت. گروه, گفت, توافق, آنها نیاز به چراغ سبز از کارشناسان پزشکی و 14 روز کاهش در موارد جدید به عنوان توصیه شده توسط دولت فدرال است.

بیش از 30 محلی شبان کلیسا نیز متحد با انتشار یک بیانیه مشترک که آنها را هنوز رزومه فرد در خدمات کلیسا. و آلبانی شهرستان کمیسیون امضا قطعنامه ترغیب شهروندان به ادامه پناهگاه در محل.

تماشا کنید: رئیس جمهور تهمت مخالف با گرجستان دولتی کمپ تصمیم به بازگشایی بخش هایی از دولت

کشیش دانیل سیمونز از تن. Zion Baptist Church گفت: این مهم برای جامعه به یک توافق.

“برای بسیاری از مردم آنها احساس فشار برای بازگشایی, مالی, فشار, فشار همسالان” گفت سیمونز که منجر به یک جماعت از 3000. “شما ممکن است کاربرانی که احساس می کنیم نیاز به بازگشایی اما پس از آن که به اطراف نگاه کنید و ببینید شبان ایستاده در وحدت … سپس شما باید برخی از زمین ایستاده است.”

آلبانی شهردار بو دروغ گفت که او نگران است در مورد عدم کافی تست در جامعه خود و تهدید موج دوم از موارد برای ایالات متحده است که بازگشایی بیش از حد به زودی. او نمی خواهد احساس کاملا راحت با بازگشایی این شهر تا زمانی که یک “مدت طولانی” بدون موارد مثبت.

“من درک می کنم فرماندار است و نیاز به اتخاذ یک تصمیم دشوار, من فقط فکر می کنم او ساخته شده یک اشتباه” دروغ گفت. “فرماندار باید حک شده یک استثنا برای مکان هایی مانند آلبانی.”

یک طوفان کامل’ دکتر آلبانی فقیر عمدتا سیاه جامعه

اواخر هفته گذشته در مرکز شهر آلبانی نشان داد چند نشانه از زندگی است.

در روز پنج شنبه شش روز پس از کمپ را کاهش محدودیت های اعمال شده برای سالن, داخل از هر زیبایی و آرایشگاه تاریک بود یک ظاهر طراحی شده و صندلی خالی. فولاد دروازه محافظت در مقابل توقیف تماس با فروشگاه و یک مرد نشسته به تنهایی در نزدیکی گوشه نیمکت خوردن یک ساندویچ خود را سفید N95 ماسک در حال استراحت بر روی پیشانی خود را.

اما وجود نشانه هایی از امید بیش از حد.

یکی از این پاسیو در فضای باز در مقابل Singfield رستوران از سنگ چخماق گفت: در سیاه و سفید و قرمز حروف “ما غلبه خواهد کرد. آلبانی قوی است.”

درب بعدی در پرتوریا زمینه های جمعی آبجوسازی بزرگ آبی حروف هجی کردن “همه چیز خوب خواهد بود” پوشش جلو پنجره به عنوان دو نفر از کارکنان به فروش بطری های ضد عفونی کننده دست و شش بسته آبجو در یک جدول در خارج از ساختمان.

صاحب تام Vess گفت که او با همکاری یک شرکت را مورد تایید FDA ضد عفونی کننده دست که به او کمک کرد تا خود را حفظ کارکنان شاغل در حالی که آبجوسازی بسته است. Vess گفت: او نیاز به یک روند رو به پایین در coronavirus موارد او قبل از بازگشایی. کمپ سست محدودیت در رستوران ناهار خوری, مارس 27.

“ایمنی کارکنان و جامعه اول,” او گفت:.

این شهر در حدود 70 ، 000 نفر است که بسیار نزدیک گره Singfield گفت: “وقتی کسی می میرد اینجا همه می دانند که فرد.” در آلبانی مرده اند شامل یک دادگاه انحصار وراثت قاضی برجسته هنر صاحب گالری و یک کشیش.

بسیاری از فکر می کنم یک مراسم تشییع جنازه در مارس در مارتین لوتر کینگ جونیور کلیسای یادبود موجب شیوع بیماری در آلبانی. کمیسر شهر Demetrius جوان گفت: مردی از آتلانتا که با حضور درگذشت چند روز بعد از بیماری ناشی از ویروس است.

جمعیتی از جامعه نیز آن را آسیب پذیر به ویروس. حداقل 32 درصد از ساکنان زیر خط فقر و با وجود نرخ بالای سرطان, چاقی و فشار خون بالا. آلبانی نیز 73 درصد سیاه و سفید و سیاه و سفید آمریکایی ها در حال مرگ هستند به طور قابل توجهی در نرخ بالاتر است. یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در هفته گذشته نشان داد بیش از 80 درصد از بستری coronavirus بیماران در گرجستان شد ،

“ما یک طوفان کامل برای این اتفاق می گوید:” دولت دموکراتیک تشکر. Winfred Dukes که نشان دهنده آلبانی.

هنوز Dukes گفت: سوال از بازگشایی را ترک کرده است بسیاری از ساکنان پاره شده. آنها می خواهند به بازگشت به کار از آنجا که آنها نیاز به پول اما لازم نیست که دسترسی به مراقبت های بهداشتی اگر آنها مریض است. او مقصر دولت برای اتخاذ گسترش مدیکید که ارائه پوشش برای بسیاری از خانواده های فقیر در آلبانی.

“اگر شما مجبور به پرداخت صورتحساب خود را و شما در حال گرفتن بیکاری کسانی که مردم را در یک وضعیت بد,” آمیلیا گفت. “اما آنچه که ما در حال تشویق مردم به انجام است برای انتخاب, سلامت, دلیل این که شما می توانید برخی از پول اضافی, اما شما لازم نیست اما یک زندگی است.”

او از دست پسر: ‘اگر شما نمی توانید به نشستن هنوز هم به صرفه جویی در زندگی خود را نجات کسی دیگری’

اگر موج دوم آمده, محلی, مقامات می گویند آلبانی است که در یک موقعیت بهتر به مبارزه با کروناویروس از در ماه مارس و اوایل آوریل است.

قمر Putney بیمارستان یادبود که در درمان بسیاری از آلبانی را قربانیان شاهد یک روند رو به پایین در تعداد COVID-19 موارد است. تعدادی از بیماران به اوج خود رسید و در 155 در 9 آوریل با توجه به بیمارستان داده است. در تاریخ 1 مه بیمارستان شد و به 74 بيمار.

قمر مدیر عامل Scott Steiner گفت: در اواخر ماه مارس بیمارستان شد understaffed و از طریق رفت و شش ماه به ارزش های شخصی و حفاظت تجهیزات در هفت روز است. پس از آن بیمارستان بوده و قادر به سهام تا در منابع و مراقبت ويژه کارکنان وارد شده از سایر نقاط کشور به کشور کمک کند.

هفته گذشته گارد ملی راه اندازی رایگان COVID-19 تست سایت در شهر است.

در حالی که اشتاینر بود و تمایلی به وزن در بازگشایی گفت: قمر آماده خواهد شد.

“بخشی از من است گفت: ما نباید انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم که این چیز از دست رفته است” اشتاینر گفت. “اما این است که در اطراف برای مدتی. ما هنوز در حال رفتن به موارد مثبت برای سال آمده است.”

ویلیامز در ضمن اصرار همسایگان خود در خانه بمانند تا دیگران در امان درد او تحمل از دست دادن پسرش.

ویلیامز هنوز هم نمی دانم چگونه کنیا بود که متولد شده با سندرم داون قرارداد coronavirus. تنها محل عمومی آنها بازدید در آلبانی شد باشگاه سام در مارس 12.

او نتواند پیشانی او بوسه ملایم خود را صدای تلفن او را “عزیز من” و صدای او را به آواز خواندن در اتاق خواب خود را در حالی که وافغان فرانکی بورلی & پیچ و خم ها ،

“فقط به خاطر شما از دست رفته نیست کسی به این معنا نیست که شما نمی خواهد” ویلیامز هشدار داد. “اگر شما نمی توانید به نشستن هنوز هم به صرفه جویی در زندگی خود را ذخیره کس دیگری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net