اولین و تنها — منفی-هزینه ETF انجام آن را ندارد. در اینجا چیزی است که به ما می گوید در مورد سرمایه گذاری.

در اوایل سال 2019 که برای اولین بار منفی-هزینه صندوق ارز داد و ستد راه اندازی آن به نظر می رسید تنها منطقی: اوج ثابت مارس پایین تر برای مدیریت صندوق هزینه ها تا زمانی که تنها جایی سمت چپ برای رفتن به فریب سرمایه گذاران آینده نگر بود و زیر صفر است.

منطقی شاید اما قانع کننده نیست. صندوق کم نمک TruBeta آمریکا در بازار ETF LSLT, -0.37% جذب تنها حدود 9.3 میلیون در سال اول آن در وجود است. در ماه ژوئن آن صادر کننده نمک, مالی, اعلام, صندوق, و همراه, نمک بالا TruBeta آمریکا در بازار ETF SLT, -1.73% می توان به دست آورد هاي مشاوران.

برای تونی Barchetto یکی از دو نمک بنیانگذاران این جفت ارز را در زندگی کوتاه تر شده اند یک تجربه یادگیری در مورد چگونه منابع مالی جدید پیدا کردن علاقه مند به سرمایه گذاران جدید تر در مورد چگونگی صرفه کسانی که می توان به مشتریان هستند.

“زمانی که ما در ایجاد شده در ساختار هزینه ما می دانستیم که کمی رادیکال اما این نقطه” Barchetto در مصاحبه ای گفت:. “مردم نگه داشته شنیدن در مورد هزینه ها. اما آن را بیشتر در مورد ارزش تر از هزینه و آزمایش ما نشان داد.”

مرتبط:این شرکت ها که در باز و نزدیک ترین ETFs

در حالی که Barchetto همچنان بر این باورند که بودجه رویکرد فراهم می کند مقدار زیادی از ارزش او و او از بنیانگذاران آلفرد Eskandar ادامه خواهد داد برای مدیریت شاخص های پشت وجوه در همکاری با Pacer — او فکر می کند بزرگترین چالش در این داستان و وجوه خود را به سرمایه گذاران علاقه مند. “آنچه که برگزار شد ما عقب است, توزیع,” او گفت:.

مدیریت دارایی و صنعت است که توسط بازیکنان بزرگ است که ارائه محصولات مالی و وسیله ای برای سرمایه گذاران به آنها دسترسی داشته باشید. “سه بزرگ” — پیشتاز بلکراک BLK +0.87% و دولت خیابان جهانی مشاوران STT, -1.64% — دریافت مقدار زیادی از توجه به برگزاری حدود 80 درصد سهم بازار با توجه به بسیاری از تخمین دارایی های تحت مدیریت در ETF اکوسیستم. اما فقط به عنوان مشکل با توجه به Barchetto و دیگر ناظران است که اجازه می دهد بودجه کوچک دسترسی به سیستم عامل های اجرا شده توسط مشاور تحت سلطه شرکت های مانند شواب و مورگان استنلی.

نمک فروش زمین شد به خوبی دریافت Barchetto گفت: اما در نهایت اگر مشاوران یا پایان دادن به سرمایه گذاران نمی تواند دسترسی به یک راه برای سرمایه گذاری در این صندوق است که به معنای چیزی.

ببینید:در حال ETFs امن… به صورت خرده فروشی سرمایه گذاران ؟

“این مرغ و تخم مرغ مشکل” گفت: Todd Rosenbluth رئیس ETF و متقابل-صندوق پژوهش برای CFRA. بودجه باید به دیدار آستانه معینی از دارایی های تحت مدیریت و تصدی به منظور گنجانده شده است در بسیاری از سیستم عامل است اما بدون دسترسی به سیستم عامل آنها به طور کلی نمی تواند آن افزایش بودجه و یا اقامت در اطراف برای مدت طولانی.

“برای یک ETF از ارائه به بازار آمد و موفق به آن نیاز دارد چیزی چشم نواز برای شکستن از طریق جمعیت” Rosenbluth گفت. “یک دلیل وجود دارد که چرا هر سال صدها نفر از ETFs نزدیک است.”

Rosenbluth ساخته شده عمومی mea culpa در توییتر زمانی که او به عنوان خوانده شده از نمک کسب.

“من فقط فکر سرمایه گذاران شد تا هزینه آگاهانه” او گفت MarketWatch. “داده ها نشان می دهد که پول زیادی است که به محصولات است که 20 واحد کمتر از 30 اساس امتیاز کمتر (نسبت به رقبا) و بررسی پس از بررسی تایید می کند که سرمایه گذاران در حال انتخاب هزینه ها به عنوان مهم ترین متریک.”

اما هر دو او و Barchetto نقطه به نقطه به طور فزاینده ای باز ETF در بازار که در آن اساسی ترین محصولات — کسانی که به سادگی ردیابی ساده شاخص مانند S&P 500 SPX -0.36% به عنوان مثال — انتخاب بر اساس هزینه های, در حالی که دیگر عجیب و غریب تر محصولات دیده می شود به اضافه کردن “ارزش” به عنوان Barchetto قرار داده و آن را شارژ می تواند کمی بیشتر. یک مثال Barchetto اشاره کرد ممکن است “مبتکر” صف سالیانه مرتبط محصولات برفلد توسط MarketWatch در سال 2019.

به عنوان سوال از توزیع Rosenbluth فکر می کند مسیر گرفته شده توسط نمک به مدیران اجازه می دهد تا نه کاملا-در-مهم-توده وجوه به دست آورد توسط یک شرکت با درک بهتر در توزیع ممکن است در آینده برای کوچکتر و مستقل صادر کنندگان. (این ETF صنعت تفکر است که یک صندوق باید جمع آوری حدود 50 میلیون دلار در دارایی های سودآور باشد.)

برای Barchetto معتقد است بازیکنان کوچکتر با ایده های خلاقانه چوب ممکن برای ایجاد مالکیت فکری در پشت صندوق شاخص و ترک اداری سردرد به بزرگتر نهادی بازیکنان.

“ETFs در حال ارزان برای رسیدن به, اما نه ارزان برای اجرا در,” او گفت:. “برای واقعی مستقل مگر اینکه شما چیزی واقعی زرق و برق دار است که می گذرد به این خبر انجام آن را به خودتان سخت است.”

ببینید:زمان پول و تلاش و پس از آن خود را بزرگ ETF ایده می شود پاره پاره کردن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de