مبارزه بیش از آثار تاریخی می خواهد که یک قهرمان آمریکایی و کسی که نماد نفرت’?

مجسمه یک مرد جوان اسلحه را در کنار او نشسته است در خارج از Harrison County Courthouse در مارشال تگزاس پس از سال 1905. اصلی آن کتیبه را می خواند “Confederate.”

که به اندازه کافی به حکم آن حذف می گوید: Demetria مکفارلاند پنجم-معلم کلاس که شروع یک درخواست که به پایان.

“که مجسمه در یک محل عمومی نمی کند نشان دهنده ارزش من به عنوان یک زن آن را نشان دهنده برده داری و شکنجه اجداد من را از طریق رفت می گوید:” مک فارلند, بنیانگذار مارشال در برابر خشونت است. “سایر شهرستانها در حال مصرف کردن این نمادها نژادی تقسیم پس چرا در اینجا ما کمی شرق تگزاس شهر؟”

بسیاری از آنها همین سوال را پرسید.

تاریخ در نقد و بررسی عنوان the 21st آخرین جنبش حقوق مدنی جلب آتش سوختن اون سوی خاکستر سوخته دامن زده شده توسط مرگ در پلیس دست جورج فلوید در روز یادبود. از کالیفرنیا به واشنگتن دی سی تلاش مردمی مانند مک فارلند را می خواست شهروندان و قانونگذاران به رد چهره های تاریخی که backstories آشکار انداز و یا اعمال که توهین به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

در هفته های گذشته می سی سی پی تصویب لایحه ای را برای ایجاد یک دولت جدید پرچم بدون مؤتلفه نبرد آرم. در نیوجرسی دانشگاه پرینستون در زمان سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون نام یک کالج با استناد به خود نژادپرستانه views. در سانتافه نیومکزیکو مقامات در زمان پایین مجسمه Diego de Vargas یک فاتح که سرکوب بومیان آمریکایی است.

بی شماری دیگر دادخواست و تظاهرات خواستار مشابه مجسمه حذف و تغییر نام در تلاش برای به حداقل جرقه یک گفت و گو در مورد کسی که سزاوار احترام. در بسیاری از موارد از جمله نمادهای ساخته شد در دهه های پس از جنگ داخلی توسط دختران کنفدراسیون های مدنی گروه با هدف حفظ جنوبی از تبعیض نژادی.

“هیچ سوالی وجود دارد که تمام حرکات نیاز به مکالمه و گفت و گو به راستی جلو حرکت می گوید:” Melina عبدالله عضو موسس Black Lives Matter لس آنجلس و استاد پان-آفریقایی مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس آنجلس است. “اما آنچه را نمی کند نیاز به گفتگو است و دانستن چیزهایی که نباید پس از نام افرادی که dehumanized افراد دیگر است.”

آن سخت است می دانم تا چه حد این آخرین درایو به نام نشانه را دریافت کنید. تقریبا هر شخصیت تاریخی می تواند ارزش عمیق تر بررسی کنید.

در نظر Amerigo Vespucci ایتالیایی دریانوردان که به نام او به آمریکا است. برخی از مورخان ادعا می کنند که وسپوچی اغراق آمیز خود ادعای همکاری در شرکت با یک مرد ساخته شده غنی از تجارت برده به سرقت برده و از محل موردتوجه وتماشای عموم از او معاصر, کریستوفر کلمبوس — که خود مجسمه شده اند را هدف قرار داده با توجه به مرگبار او را درمان مردم بومی.

تغییر نام یک روش قدرتمند برای اعلام کند که تغییر وارد کرده است. و برای بسیاری از مردم از رنگ آمده است برای جلوگیری از نادیده گرفتن نمادهای ظلم و ستم می گوید: النا اورتیز, صندلی, سانتافه, آزادی شورای قرمز ملت جدید مکزیک گروههای متمرکز بر آزادی مردم بومی است.

“بزرگ حساب است در اینجا می گوید:” اورتیز که گروه با موفقیت تحت فشار قرار دادند به حذف مجسمه Juan de Oñate, یک 16th-century اسپانیایی فاتح که مورد تجاوز قرار گرفته پوبلو زنان و سرقت از بردگی جوامع قبیله ای. “از آن زمان به فن شعله های آتش.”

اورتیز می گوید آن است که مناسب نیست به افتخار ارقام مانند توماس جفرسون اندرو جکسون و اکسپلورر کیت کارسون. “جفرسون بود برده دارنده جکسون معتقد بودند تنها خوب هند مرده است و کارسون شد یک هندی, قاتل,” او می گوید. “هنگامی که مردم بپرسید آیا ما نیاز به تغییر نام, Carson City, نوادا, پاسخ مثبت است.”

در دنور, دنور, عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون اتحاد پیوست و دیگر فعالان به فشار برای تغییر نام مدارس به نام بعد از ارقام مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون “که ممکن است پدران بنیانگذار اما آنها نمی ایستادگی کردن به نژاد پرستی و برده داری, به طوری که آنها همدست بودند.”

اندرسون نیز شده است بخشی از تلاش برای تغییر نام یک محله استاپلتون به نام بعد از شهردار سابق و Ku Klux Klan عضو بنیامین استاپلتون که نام یک بار نیز آراسته این شهر فرودگاه.

“ما بهتر از این می گوید:” اندرسون.

در St. Louis, Moji Sidiqi, مدیر اجرایی منطقه ای مسلمان اقدام شبکه اتحاد پیوست نیروهای اسرائیلی صاحب رستوران برای شروع یک درخواست نه تنها به حذف یک مجسمه پادشاه Louis این شهر اسم بلکه به تغییر نام شهرستان خود را.

“تاریخ به ما می گوید پادشاه لویی بود که یک مسیحی متعصب بود که یک Islamophobe و anti-Semite” در 13th قرن فرانسه می گوید Sidiqi. “ما نمی خواهیم برای دیدن مجسمه شکسته و یا سطل آشغال اما آن را نمی باید در یک محل عمومی که در آن مسلمانان و یهودیان و آمریکایی های آفریقایی تبار را به خاطرات با خانواده های خود.”

برای Sidiqi فعلی فشار برای تغییر نام همه چیز نیست در مورد پاک کردن تاریخچه, بلکه انتخاب آنچه که شایسته جشن.

“قرار ما برای حفظ تظاهر ما ملت ندارد نمادهای ضد شمول و برده داری در همه جا ؟” او می گوید. “ما در حال تلاش برای از بین بردن نمادهای نفرت و جایگزین کردن آنها با نمادهای عشق و جامعه است.”

این جنبش همچنین شامل یک تماس در حال رشد به نام کوه پارک ها و مقصد دیگر می گوید: Jennifer Runyon یک پژوهش کارمند در ایالات متحده آمریکا هیئت مدیره در جغرافیایی نام در واشنگتن که در دیدار ماهانه به بررسی دادخواست درخواست تغییرات است.

“ما بدست یک نیم دوجین طرح های مربوط به مسائل نژادی به تازگی درخواست برای تغییر نام است که ممکن است ‘اسکو” یا “negro” یا “حفار” که توهین آمیز به برخی از بومیان آمریکایی می گوید:” Runyon. “ما یک واکنش بدن ما لازم نیست به دنبال یک موضوع است. اما اگر مردم را به ما و ما آن را بررسی و دیدن آنچه که مردم محلی می گویند. شما فقط باید به یک نام خوب آماده برای جایگزینی آن است.”

یک مثال از چنین تغییر سال در ساخت در کالیفرنیا. به جای جف دیویس قله در نزدیکی دریاچه تاهو در حال ادای احترام به رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis, از آن خواهد شد به نام Da-ek داو رفتن-et کوه, Washoe برای “زین میان دو کوه.”

“ما به همه دادخواست می گوید:” Runyon. “همه ما از این است که شما باید یک کار خوب و مرتبط با نام آماده می کند که به آنچه که مردم در جامعه در مورد مراقبت.”

خواندن این: داکوتای جنوبی, رهبر قبیله ای می پیوندد تماس برای حذف کوه راشمور

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, پیشنهاد, سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ ‘نمادی از نفرت’

بحث بر سر چه کسی و چگونه به افتخار

BLM رهبر عبدالله نشان می دهد که شاید به جای مجسمه های بیشتری به آبراهام لینکلن که کمک کرد تا رسما emancipate بردگان چرا جشن “مردم مانند Harriet Tubman, Sojourner Truth و فردریک داگلاس, سیاه, افرادی که سخت کار می کرد به خود و دیگران است؟”

فعال Ortiz می گوید چرا که نه حرکت به دور از نامگذاری چیز پس از مردم و به جای تمرکز بر طبیعت است. “ما نیاز به گام به دور از پرستش انسان و در انجام این کار قبول است که ما در مرکز جهان” او می گوید.

برخی از, اما, گفت: آنها نگران هستند که با تمرکز مشتاقانه در حذف فیزیکی اشیاء و یا تغییر نام واقعی تغییرات اجتماعی باقی می ماند ممکن است دست نیافتنی.

“ما به شدت پشتیبانی حذف مجسمه ها که جشن تاریخ نسل کشی و تجاوز علیه مردم بومی ما را به اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی براق در طول تاریخ واقعی این قاره می گوید:” مایکل رابرتز رئیس جمهور از اولین کشورهای توسعه موسسه Longmont, Colorado سازمان با تمرکز بر توانمندسازی اقتصادی از بومیان آمریکایی است.

“این فعالیت ها تنها اولین گام به سمت واقعی شفا عدالت و آشتی بین مردم بومی و جامعه بزرگتر را,” او می گوید.

مورخ داگلاس Brinkley می گوید: در گذشته رئیس جمهور ساخته شده است تلاش برای “گسترش ملی روایت” در مسائل مربوط به نژاد و برابری با استناد به رئیس جمهور باراک اوباما دستور اجرایی در شهر نیویورک Stonewall بنای یادبود ملی که جشن برای مبارزه با تجاوز به حقوق و چارلز جوان بوفالو سربازان بنای یادبود ملی در اوهایو spotlighting آمریکایی های آفریقایی تبار که در خدمت ارتش ایالات متحده است.

“این بود که کار درست را انجام دهید و درست انجام دهید در حال حاضر است د-Confederatize امریکا می گوید:” Brinkley, استاد تاریخ در دانشگاه رایس در هوستون. “مردم در خلق و خوی نیست برای به خطر انداختن.”

جای تعجب نیست که تلاش برای حذف مجسمه و یا تغییر نام و مکان کشیده شده اند واکنش های احساسی به عنوان برخی از بلک در آنچه آنها را به عنوان erasure از تاریخ است.

یک کشیش کاتولیک در سان فرانسیسکو به تازگی عمومی برگزار شد جنگیری در سایت در پارک گلدن گیت که در آن معترضان به حال پاره کردن یک مجسمه از پدر Junipero Serra که تاسیس بسیاری از کالیفرنیا ماموریت. سرا شناخته شده بود به نیروی بومی آمریکایی ها برای تبدیل و مجازات آنها را اگر آنها شورش کردند.

“بد ساخته شده خود را در حال حاضر در اینجا” اسقف اعظم Salvatore Cordileone گفت: در تصویری از این رویداد.

چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

“من دارم می روم و من فقط در آینده نه’: تغذیه با نژادپرستی سیاه آمریکایی ها سر در خارج از کشور

در اورنج کانتی در جنوب لس آنجلس دموکرات ها در حال هل دادن برای تغییر نام جان وین در فرودگاه به دلیل اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط این بازیگر در یک سال 1971 مصاحبه با مجله. وین نقل شد Playboy عنوان کرد و گفت: “من باور سفید برتری.”

لس آنجلس تایمز سرمقاله حمایت از تغییر نام استدلال می کند که این کمک خواهد کرد که شهرستان — محافظه کار و دژ محکم در تا حد زیادی دولت دموکراتیک — مقابله با آن نژادپرستانه گذشته است. وین پسر, اتان, 58, با صدور بیانیه ای به شدت انکار پدر او یک نژادپرست است.

و در سنت لوئیس محلی کاتولیک روم مذهبی اسقف اعظم با صدور بیانیه ای در مخالفت با تلاش ها برای تغییر نام شهر. در جانبداری با ضد معترضان که نمی خواهند مجسمه حذف و یا شهر تغییر نام داد, قلمرو مذهبی اسقف اعظم برجسته پادشاه لوئیس ” صدقه به فقیر و اضافه کرد که “ما نباید به دنبال پاک کردن تاریخچه, اما شناخت و آموختن از آن را در حالی که تلاش برای ایجاد فرصت های جدید برای برادران و خواهران ما.”

تغییر نام مشکل را حل نمی کند

محققان می گویند که ادعا می کنند که مصرف دور یک مجسمه و یا تغییر نام یک خیابان پاکسازی تاریخچه سوال برانگیز است.

“ما اشتباه گفتن خاطرات در مورد تاریخ می گوید:” فیلسوف سوزان Neiman مدیر انیشتین فروم در برلین آلمان که به ترویج فرهنگی تبادل ایده ها. “ما نمی تتم همه ما تاریخچه ما انتخاب کنید و را انتخاب کنید به یاد داشته باشید مردان و زنان زندگی می کنند که با ارزش های ما به اشتراک بگذارید.”

Neiman گفت: بحث ها بیش از آن مجسمه های خیابان ها و مدارس باید تغییر نام باید محلی اجازه می دهد اعضای جامعه به تصمیم می گیرید چه می شود اوراق چه می یابد راه خود را به یک موزه با زمینه و آنچه که شاید می شود تبدیل به یک پروژه هنری است که تغییرات معنی متخلف نماد است.

“آن را در مورد تاریخچه,” او می گوید. “این در مورد ارزش.”

که رویکرد آفریقای جنوبی رهبران در زمان در تلاش برای آشتی دادن این کشور نژادپرست گذشته است. حقیقت و آشتی کمیسیون تاسیس شده توسط رئیس جمهور نلسون ماندلا در سال 1996 با هدف کمک به سیاه و سفید آفریقای جنوبی به مقابله با این کشور نژادپرست آپارتاید گذشته در حالی که بالا بردن سرعت انتقال به دموکراسی است.

در حالی که این روند نه شامل مقدار مجسمه و محل تغییر نام فراتر از حذف مراسم تجلیل از Hendrik Vorwoerd معمار آپارتاید آن را برجسته تاثیر داشتن مقامات دولتی بخشی از این حساب می گوید: رونالد Slye, یک استاد حقوق در دانشگاه بود که یک مشاور به TRC.

“یکی از درس های گرفته شده از TRC است که در جهت تغییر واقعی آمده در مورد فشار برای تغییر نیاز به بخشی از روند گسترده تر در جامعه وجود دارد و نیاز به روشن سیاسی برای حمایت از آن می گوید:” Slye.

Slye می گوید: اندازه خالص در ایالات متحده و آن تقسیم سیاسی آرایش به معنی آن است که بیشتر احتمال دارد که جنبش محلی با هدف تغییر نام نشانه خواهد پرسيد تغییرات در سطح ملی. اما نکته نه فقط برای تغییر نام و نام خانوادگی او می گوید.

“در پایان, آن را آسان برای تغییر نام یک خیابان و یا پیاده کردن برخی از بناهای تاریخی و بگو:” در حال حاضر ما در حال خوب,” او می گوید. “اما آن را نه در خیابان که مشکل آن وسیع تر است.”

رابی Powelson خوب است با شروع با یک خیابان. در حال رشد در مارین کانتی فقط در سراسر پل گلدن گیت Powelson نمی دهد خیلی فکر کردم به نام انگلیسی اکسپلورر که نام زینت محلی و خیابان و مدرسه و مجسمه.

اما با الهام از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش و تلاش خود را برای حذف نمادهای کنفدراسیون Powelson در حال حاضر منجر به یک کمپین برای دوباره خوشحالی سر فرانسیس دریک بهترین و شناخته شده برای 16 قرن بادبان که ادعا کالیفرنیا برای انگلستان و کمتر شناخته شده بودن یک تاجر برده.

“تغییر نام از چیزهایی که مهم است به دلیل آن است که چربی احشایی و واقعی به مردم می گوید:” Powelson بنیانگذار Tam سهام کمپین های محلی فعال است. “از طریق این نمادین تغییرات ما می توانیم یک تغییر اساسی در محلی آگاهی است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de