تغذیه: تغذیه را Kashkari پرت آب سرد در کاخ سفید خوش بینی در مورد ‘snapback’ بهبود اقتصادی

بالا فدرال رزرو رسمی روز یکشنبه انداخت آب سرد در کاخ سفید خوش بینی در مورد توانایی آمریکا برای ایجاد یک “snapback” بازیابی از coronavirus-تحمیل خسارت.

یک گروه سه نفره از مقامات اقتصادی رفت و در روز یکشنبه, اخبار, نشان می دهد و گفت که انتظار می رود بسیار قوی در نیمه دوم سال 2020 و خروشان 2021. خواسته در ABC “این هفته” آیا این واقع بینانه پیش بینی مینیاپولیس رئیس فدرال نیل Kashkari پاسخ داد: “من خواهید بود.”

“آنچه که من آموخته ام در چند ماه گذشته متاسفانه این است که بیشتر احتمال دارد به یک آهسته و تدریجی بهبود” Kashkari گفت.

“این ویروس همچنان در حال گسترش است. و زمانی که ما در سراسر جهان شواهدی وجود دارد که زمانی که کشور آرامش اقتصادی خود را کنترل ویروس تمایل به شعله ور شدن تا بازگشت دوباره” Kashkari گفت.

“دیگر این می رود, متاسفانه بیشتر تدریجی بهبود است به احتمال زیاد به,” او اضافه شده است.

“من دوست دارم برای دیدن یک قوی بازیابی اما این امر نیاز به دستیابی به موفقیت در واکسن دستیابی به موفقیت در گسترده, تست دستیابی به موفقیت در درمان را به همه ما اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای رفتن به عقب. من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به که اعتماد به نفس و در نهایت مردم آمریکا در حال رفتن به تصمیم می گیرید که چگونه طولانی خاموش است” مینیاپولیس رئیس فدرال رزرو گفت.

او گفت که او انتظار می رود این بیماری همه گیر به رفتن در فاز برای سال آینده یا دو.

فقط چند دقیقه قبل از Kashkari مصاحبه لری Kudlow که سران کاخ سفید را به شورای اقتصاد ملی گفت: آیات اشاره به یک بسیار قوی در نیمه دوم سال “احتمالا 20 درصد رشد اقتصادی” و فوق العاده ای snapback در 2021.

جزئیات:اقتصاد ممکن است در ‘ریشه’ شکل بازیابی

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به شدت مورد حمایت و حرکت به سمت اقتصاد بازگشایی شد.

در واقع خزانه داری وزیر استیون شوهر گفت: وجود یک “خطر قابل توجهی از بازگشایی. شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به آمریکا” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“ما قصد داریم به بازگشایی در یک متفکر راه است که می شود مردم به کار با خیال راحت” وزیر خزانه داری گفت.

مقامات کاخ سفید در دفاع از تصمیم خود را به صبر کنید چند هفته قبل از فشار دادن پیش با یکی دیگر از coronavirus امداد بسته است.

کوین Hassett یک مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسئولان باید یک “لوکس از یک لحظه برای یادگیری در مورد آنچه در” قبل از مصرف بعدی تسکین مراحل.

“ما باید یک دسته از کشورها شروع به روشن کردن چراغ های پشت در. ما در حال تماشای هر دو چه اتفاقی افتاد هر دو به فعالیت های اقتصادی و رک و پوست کنده مسیر از این بیماری به عنوان اتفاق می افتد که” Hassett گفت.

“ما انتظار داریم به سرعت ما باید یک تصویر در مورد چگونه به سرعت می توانید بازیابی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اذعان وحشتناک مارس نرخ بیکاری را نشان نمی پایین coronavirus رکود. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت: coronavirus هزینه 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7%.

Hassett گفت که او انتظار می رود نرخ بیکاری به افزایش 20% در ماه مه. Mnuchin و Kudlow تکرار این ارزیابی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>