اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در هفته به پایان می رسد در ماه جولای — چگونه است که می تواند هزینه های ایالات متحده بیشتر مشاغل

دو سوم از آمریکایی ها در حال دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها را از شغل خود تا حد زیادی به دلیل یک مکمل $600 هفتگی بهره مند است که بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

اما کاهش این مزایا می تواند هزینه های این کشور حتی بیشتر از شغل های بالای تاریخی 40 میلیون شغل است که در حال حاضر پاک شده دور توسط coronavirus همه گیر هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی چپ متمایل فکر می کنم تانک مستقر در واشنگتن دی سی گفت.

اگر اضافی $600 بیکاری منقضی میلیون ها نفر از آمریکایی ها را کمتر پول برای خرج کردن در فروشگاه ها و است که می تواند در نهایت منجر به بیکاری بیشتر.

— هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی

هفتگی مکمل 600 دلار سود تنظیم شده است به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه اگر آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی عبور از 3 تریلیون قهرمانان عمل بسته محرک اقتصادی که گسترش $600 هفتگی اضافه کردن-در بیکاری به ژانویه 2021.

بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه نگه دارید که 600 دلار هفتگی افزایش بیمه بیکاری در طول همه گیر است که یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار داده می شود که مردم می توانند کسب درآمد بیشتر از کار نمی کند.

اوهایو جمهوری خواه سناتور راب پورتمن به جای آن پیشنهاد شده با استفاده از بودجه فدرال برای توزیع 450 $در بازگشت به کار پاداش. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: “این چیزی است که ما به دنبال در با دقت بسیار.”

با این حال فرصت های شغلی آمار در سه سال اخیر در ماه مارس بیشترین اخیرا گزارش ماه در اداره آمار نیروی کار ماهانه فرصت های شغلی و گردش کار گزارش. فرصت های شغلی هستند ادامه می رسید نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها بعید است که خود را به ترک دولت بیمه بیکاری برنامه.

اگر اضافی $600 بیکاری منقضی میلیون ها نفر از آمریکایی ها را کمتر پول برای خرج کردن در فروشگاه ها و است که می تواند در نهایت منجر به بیکاری Shierholz گفت. “این درست نیست که وجود یک استخر از شغل وجود دارد که مردم را پر کنید اگر آنها نبودند دریافت مزایای بیکاری,” او گفت:.

برای هر دلار صرف بیمه بیکاری وجود دارد چند اثر منجر به یک 1.64 افزایش در تولید ناخالص داخلی.

برای هر دلار صرف بیمه بیکاری وجود دارد چند اثر منجر به یک 1.64 افزایش در تولید ناخالص داخلی با توجه به سال 2008 مطالعه منتشر شده توسط مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل MCO, +0.98%. در ضمن برای هر دلار صرف شده در پروژه های زیربنایی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده می تواند انتظار می رود به افزایش چند 1.59.

این کار ضرر و زیان شده اند که بسیار بیشتر اگر مردم نمی باید چک برای خرید Shierholz گفت. همین دلیل است که او آن را “فوق العاده کارآمد پول برای مبارزه با رکود اقتصادی است.”

در حال حاضر “آن است که مناسب برای اضافی $600,” زندی گفت MarketWatch با توجه به کشور 14.7% نرخ بیکاری است. صحبت کردن در قول او اضافه شده است که آن را سخت به تصور کنید مردم نمی را شغل خود را برای یک زن و شوهر از صد دلار.”

در ضمن برای افرادی که هیچ پس انداز “اگر آنها نمی توانید چک کنید آنها در حال رفتن به وحشتزده و باعث می شود که بسیار تاریک وضعیت” سعید زندی که به توصیه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از اواخر سناتور جان مک کین.

اما این بدان معنا نیست که اضافی $600 در بیکاری باید بماند برای همیشه.

“در برخی از نقطه قانونگذاران نیاز به فکر می کنم در مورد کاهش آن و پیچ در پیچ پایین” زندی گفت. پس از بیکاری می گرداند به “تک رقمی” او گفت: قانونگذاران باید در نظر نصف مزایای بیکاری.

مانند بهداشت ، پورتمن استن Veuger یک اقتصاددان در American Enterprise Institute, راست متمایل به سیاست فکر می کنم تانک معتقد است که این مقدار پول در حال توزیع به آمریکایی ها که در حال از کار مشکل ساز است.

“منطقی است که علاوه بر مردم چه خواهد در غیر این صورت دریافت خود را از دولت, بیکاری, برنامه, اما من فکر نمی کنم آن را باید به عنوان بزرگ” او گفت:. “ما می خواهیم کسب و کار به rehire اما جایگزینی نرخ در حال حاضر فقط بیش از حد بالا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de