لیگ برتر بازده امشب با 92 بازی فقط در 40 روز — اما آن را به نگاه متفاوت

لیگ برتر بازده در روز چهارشنبه پس از بیش از سه ماه اول 92 بازی فقط در 40 روز.

ثروتمندترین لیگ فوتبال در جهان را راه اندازی مجدد با استون ویلا مصرف در شفیلد یونایتد در 6pm BST (1 بعدازظهر ET) قبل از منچستر سیتی میزبان آرسنال در 8.15 ساعت BST. اولین دور از وسایل را لگد کردن در تعطیلات آخر هفته.

انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: بازگشت بود افزایش برای یک “فوتبال دوست کشور که روز چهارشنبه بازی خواهد بود پخش در تمام اما پنج کشور در سراسر جهان است. Dowden افزود که او امیدوار است برخی از طرفداران ممکن است قادر به بازگشت به ورزشگاه برای مسابقات با آغاز فصل آینده است.

طبیعی جدید را ببینید بازی های انجام شده در مقابل خالی استادیوم با بینندگان تلویزیون با توجه به گزینه جعلی جمعیت سر و صدا. یک دقیقه سکوت برگزار خواهد شد قبل از اولین بازی در حافظه از کسانی که به بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که NHS خط مقدم سلامت کارکنان تقدیر خواهد شد از طریق یک نشان بر روی بازیکنان پیراهن.

نام در پشت پیراهن را نیز جایگزین ‘Black Lives Matter’ برای اولین بار در 12 بازی پس از مرگ جورج فلوید و تظاهرات به عنوان یک نتیجه.

همه 92 باقی مانده وسایل زنده پخش خواهد شد در انگلستان توسط این لیگ پخش شرکای آسمان ورزشی BT Sport BT.یک +0.42% بی بی سی ورزش و آمازون نخست AMZN, +1.24% و همچنین به عنوان توسط رسانههای سراسر جهان است.

به عنوان بخشی از آماده سازی گسترده را به فوتبال بازگشت بازیکنان و کادر آزمایش شده اند دو بار در هفته در طول ماه گذشته به باشگاه بازگشت و به آموزش. در مجموع 8,687 افراد آزمایش شده است با فقط 16 نتایج مثبت است. پان-لیگ قهرمانان اروپا رقابت را نیز در رزومه کاری در ماه اوت یوفا تایید کرد در روز چهارشنبه.

قهرمانی – لیگ زیر لیگ برتر از سر گرفته خواهد on Jun.20 در حالی که لیگ یک و لیگ دو شده اند محدود تنها با تعداد انگشت شماری از بازی کردن بازی مجموعه ای برای تصمیم گیری و ارتقاء.

دفعات بازدید:همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد لیگ برتر بازگشت

تاثیر اقتصادی فوتبال را به تعویق خواهد دیدن تعدادی از باشگاه های سقوط به مشکل مالی در حالی که کسب و کار از جمله بارها و مغازه ها و کافه ها در سراسر انگلستان استادیوم نیز رنج می برد.

ورزشی شرط بندی صنعت نیز آمار گرفته و ویلیام هیل WMH, -5.50% گفت: در لیگ بازگشت خواهد افزایش درآمد است. این شرکت گفت: آنلاین ورزشی wagers “بهبود قابل توجهی” در شش هفته به Jun 9th به عنوان اسب مسابقه و فوتبال بازگشت. قمار رفاه فعالان و دولت انگلیس را به وزیر ورزش Nigel Huddleston هشدار داده اند شرکت ها به استفاده از مشتریان محروم از ورزش در طول مستند و اصرار مردم به قمار مسئولانه است. سهام Ladbrokes صاحب GVC GVC, +1.29% و بال بال زدن FLTR, +1.99% dged بالاتر در روز چهارشنبه پیش از راه اندازی مجدد.

لیگ برتر به تعویق افتاد در ماه مارس پس از باکاری سانیا در آرسنال و چلسی بازیکن Calum Hudson-Odoi آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این قهرمانی تمام شده است اما با لیورپول 25 امتیاز و روشن از مکان دوم منچستر سیتی و انتظار می رود تا در نهایت به پایان خود 30 سال صبر کنید برای برنده شدن در لیگ.

اگر منچستر سیتی از دست دادن به آرسنال امشب لیورپول می تواند برنده شدن در این لیگ در روز یکشنبه در برابر شدید خود را در محلی رقبای اورتون در Goodison Park.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de