لیگ برتر را آزمایش کرده است 2,752 بازیکنان و کارکنان برای کوروناویروس. در اینجا نتایج به راه اندازی مجدد تاریخ تایید

لیگ برتر باشگاه توافق کرده اند که برای راه اندازی مجدد فصل on Jun.17 پس از سه ماه از عمل است. دو وسایل باقی ما

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

لیگ برتر باشگاه توافق کرده اند که برای راه اندازی مجدد فصل on Jun.17 پس از سه ماه از عمل است.

دو وسایل باقی مانده از آخرین دور از وسایل - منچستر سیتی مقابل آرسنال و استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد - برگزار خواهد شد در Jun.17 قبل از این دور از مسابقات آخر هفته زیر با توجه به گزارش.

به عنوان بخشی از " پروژه راه اندازی مجدد,' بازیکنان و کارکنان در حال آزمایش برای coronavirus دو بار در هفته با کسانی که تست مثبت مجبور به خود منزوی کردن برای هفت روز.

در اوایل این هفته در لیگ برتر گفت: آن انجام آزمون در 1,008 بازیکنان و کارکنان گزارش داد که چهار مثبت بودند در سراسر سه باشگاه های مختلف. پس از تست در ماه مه آغاز شد. 17, 2,752 آزمون انجام شده است و 12 نفر — 0.2% — دارای تست مثبت است. در دور بعدی تست تعدادی از تست های موجود برای هر باشگاه افزایش خواهد یافت از 50 تا 60. دولت انگلیس خود را راه اندازی در سراسر کشور تست و ردیابی سیستم در روز پنج شنبه که همچنین نیاز مردم به خود منزوی حتی اگر آنها لازم نیست که هر COVID-19 علائم به عنوان کشور به نظر می رسد به ظهور از مستند. دولت همچنین تصویب راه اندازی مجدد از رویدادهای ورزشی در پشت درهای بسته از Jun. 1.

20 باشگاه لیگ برتر به اتفاق آرا رای به راه اندازی مجدد تماس های آموزشی در روز شنبه در حال حرکت به مرحله دو از 'پروژه راه اندازی مجدد.'

دفعات بازدید:همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد لیگ برتر را برنامه ریزی بازگشت

"جوخه در حال حاضر قادر به آموزش به عنوان یک گروه و در تعامل با مقابله در حالی که به حداقل رساندن هر گونه غیر ضروری تماس" لیگ در بیانیه ای گفت. یک تاریخ برای لیگ بازگشت می تواند بعد از توافق در این هفته با یک Jun. 19 راه اندازی مجدد در جدول با توجه به گزارش. این باشگاه دریافت میلیون ها نفر هر سال در تلویزیون درآمد به عنوان بخشی از معاملات با سوانح از جمله آسمان و BT BT.یک , و همچنین بین المللی پخش. که درآمد خواهد بود در معرض خطر اگر فصل نمی رزومه. باشگاه هنوز هم ممکن است مجبور به پرداخت یک پتانسیل £330 میلیون تخفیف به رسانههای حتی اگر فصل به اتمام است با توجه به گزارش.

فوتبال آلمان بازگشت و در ماه مه. 16 — اولین عمده اروپا لیگ برای انجام این کار — با کبریت در حال بازی در خالی استادیوم. جایگزین و nonplaying کارکنان ساخته شده اند به نشستن با پوشیدن ماسک صورت در حالی که بر روی زمین جشن شده اند محدود به بازیکنان لمس آرنج و در برخی موارد در یک فاصله امن. جعلی صدای جمعیت اضافه شد تا برخی از مسابقات پخش در آمریکا در آخر هفته جذب مخلوط واکنش.

همچنین نگاه کنید به:لیگ برتر فصل تمدید نامحدود' به عنوان بازیکنان خود در انزوا

طرفداران لیگ برتر قطعا درمان می شود, هنگامی که آن را در نهایت می گرداند با یک سپر تلویزیون برنامه. بینندگان می تواند مجموعه ای برای پنج back-to-back مسابقات در روزهای شنبه و پس از آن دوباره در روزهای یکشنبه با بازی همچنین برنامه ریزی برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه با توجه به گزارش.

با وجود برنامه ای برای بازگشت به زمین تعدادی از مشخصات بالا بازیکنان از جمله چلسی N'Golo Kanté و واتفورد کاپیتان Troy Deeney حاضر به بازگشت به آموزش. منچستر سیتی را Sergio Aguero ابراز نگرانی بیش از سرگیری لیگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب