دکتر شما در حال حاضر. اما آن را نمی خواهد چهره به چهره به عنوان پزشکی از راه دور می شود طبیعی جدید

پزشکی از راه دور است که دیگر فقط برای millennials.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال رانندگی افزایش شرکت های ارائه مشاوره آنلاین پزشکی به بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور می شوند به دنبال راه های جدید تعامل.

و برندگان بزرگ خواهد بود سهام خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری که در حال حاضر شناسایی subsector به عنوان یک هدف سودآور به آب بازده خود را برای سرمایه گذاران است.

در هفته های اخیر ده ها تن از شرکت ها در سراسر اروپا که بیماران با طیف وسیعی از خدمات از مجازی معاینات به پرداخت و دریافت نسخه و دادن پزشکان دسترسی آسان به سوابق پزشکی باید ثبت افزایش تعداد ثبت نام و درآمد.

این شامل به طور کلی اطلس-حمایت Doctolib سوئد را Kry بین المللی که به تازگی مطرح شده پول از انتاریو معلمان برنامه ریزی بازنشستگی و انگلستان PushDoctor که تعداد Celeres سرمایه و آکسفورد سرمایه در میان سرمایه گذاران.

برای برخی از سرمایه گذاران نگرانی خواهد بود که آیا این کسب و کار می تواند به حفظ چشم انداز مثبت در درآمد هنگامی که مستندات ها برداشته و بیماران را انتخاب کنید برای بازگشت به دیدن پزشک خود در فرد است.

اما در حال حاضر اعداد نگاه دلگرم کننده است. فقط در چهار هفته, فرانسه-بر اساس Doctolib که آغاز شده به عنوان یک پلت فرم برنامه ریزی قبل از ارائه آنلاین خدمات مشاوره دیده است تعداد تصویری مشاوره سنبله از 1000 تا 100000 دلار در روز است. به عنوان از آوریل 22, بیماران, رزرو کرده بود 2.5 میلیون مشاوره در Doctolib.

در سوئد, Kry دیده است تعداد کل مشاوره خروش توسط عظیم 163% از 1 مارس تا 27 مارس در تمام بازارهای آن است. این شرکت همچنین به تازگی گسترش یافته به آمریکا

در بریتانیا PushDoctor افزایش تعداد مشارکت آن را راه اندازی با ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی با 62% — یک رکورد در ماه آوریل است.

“اروپا مراقبت های بهداشتی در بازار است که در یک دیجیتال عطف نقطه” کریس Caulkin مدیر عامل و رئیس فناوری برای EMEA در کل اقیانوس اطلس گفت. “اعتقاد ما بر این تکنولوژی است که در اوایل نوبت تبدیل چگونه بیماران و پزشکان درگیر با مراقبت های بهداشتی وجود دارد و آن این است که پتانسیل قابل توجهی برای بهبود ارائه خدمات و به طور کلی دسترسی به مراقبت های بهداشتی,” او اضافه شده است.

General Atlantic سرمایه گذاری در Doctolib در مارس 2019. این شرکت ارائه می دهد فن آوری و خدمات به هر دکتر و دیگر پزشکان مراقبت های بهداشتی مجاز به طبابت و پزشکی و گاز ،

پزشکان پرداخت ماهیانه €79 — اما این سرویس رایگان است در طول بحران. همه متخصصان مراقبت های بهداشتی از ماماها به اطفال می تواند ارائه تصویری مشاوره.

Caulkin گفت که پس از ارائه آن telehealth پلت فرم به صورت رایگان در طول بحران در اوایل ماه مارس این تیم به ارمغان آورد و در بیش از 30 ، 000 پزشکان.

“قبل از اینکه ما همکاری ما بسیار تحت تاثیر قرار Doctolib پیشرفت تنها در پنج سال. رویکرد خود را به مراقبت های بهداشتی دیجیتالی تحویل نتایج ملموس.”

استانیسلاس Niox-قلعه موسس و رئيس جمهور از Doctolib گفت: تصویری مشاوره به حال شده است به طور گسترده ای به تصویب رسید و در حال حاضر تبدیل شدن به “ضروری است.”

“این هرگز جایگزین فیزیکی مشاوره—آن را احتمالا نشان دهنده بين 15% و 20% از فعالیت کاربر و پزشکان آن را به عنوان در حال حاضر این مورد در اسکاندیناوی و برخی از کشورهای آسیایی که در آن عمل شایع تر است. باید آن را یک ابزار در دسترس برای پزشکان را قادر می سازد آنها را برای نظارت بر بیماران خود را به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی سنتی مسیر است.”

Doctolib ساخته شده اضافه خریداری از جمله تصاحب در سال 2018 از آن رقیب اصلی مون Docteur به رشد کسب و کار خود را. آن را کشف معاملات مشابه که کمک به گسترش جغرافیایی آن برسد و خدمات است. داخلی بررسی توسط Doctolib یافت که 80 درصد از بیماران و 74 درصد از GPs می خواهید به ادامه با استفاده از مشاوره آنلاین خدمات پس از همه گیر به پایان می رسد.

حتی قبل از بحران پزشکی از راه دور بود و در حال رشد در محبوبیت است. این شرکت ها می گویند که آنها می تواند کمک به کاهش زمان انتظار ارائه دسترسی به متخصصان در هنگام سفر گران است یا ناخوشایند و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. در حالی که بیشتر راه اندازی, راه اندازی خدمات از جمله آنهایی که با دریافت بیشترین سرمایه گذاری شامل Doctolib, Kry بین المللی و بابل بهداشت و درمان در انگلستان است که در سال گذشته مطرح $500 متر در یک دور به رهبری عربستان سعودی و ثروت صندوق PIF.

“نشانه های اولیه نشان داده اند که تقاضا برای دیجیتال, دکتر, خدمات رسید در چند هفته گذشته در اروپا با توجه به شدت عفونی طبیعت Covid-19 در موسسات پزشکی” اشاره کرد ارائه دهنده اطلاعات PitchBook در یک تحلیلگر توجه داشته باشید.

“اگر تقاضا همچنان به افزایش, با بیمارستان و پزشک عمومی اعمال جراحی باقی مانده خارج از محدوده به بیماران دیگر این دیجیتال مراقبت های بهداشتی راه اندازی می تواند نشان می دهد درآمد قابل توجهی رشد سریع است.”

شرکت های سرمایه گذاری باید ریخت و بیش از £1bn پس از 2014 در پزشکی از راه دور راه اندازی در اروپا با توجه به PitchBook. بهداشت و درمان سهام خصوصی buyouts رسید به بالاترین تا کنون فاش معامله ارزش در 2019-313 معاملات به ارزش $78.3 میلیارد دلار در مقایسه با 316 معاملات به ارزش $63.6 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به Bain & Co.

این اعداد می تواند به سرعت پیشی گرفته است.

“بیشتر PE شرکت را به این منطقه گفت: Franz-رابرت Klingan از Bain & Co. “شما می توانید با تقسیم عددی بر مضرب و چگونه به خوبی برخی از کسانی که دارایی برگزار شد تا اخیرا که دوام بسیار خوب است وجود دارد مقدار زیادی از انعطاف پذیری.”

به عنوان اشتها برای معاملات در این بخش را افزایش می دهد برخی از راه اندازی و سرمایه گذاران می تواند به سرعت در مسیر مناقصه دور به سرعت گرفتن دارایی های جلوتر از رقبای تحلیلگران در PitchBook گفت.

“طول مستندات در حال حاضر ناشناخته و یک بار برداشته عمومی ممکن است نشان دادن چسبندگی با خدمات مجازی به عنوان مزایای عمده عبارتند از: سهولت استفاده از زمان را نجات داد سفر و در نهایت هیچ خطر گسترش و یا ابتلا به بیماری است. ما اعتقاد داریم دور می تواند متمرکز در اطراف پزشکی از راه دور به عنوان یک subsector بیش از سال آینده” که به گفته تحلیلگران.

یک مانع است که هزاران نظارتی موانع در راه ایستاده از خریداری وجوه تلاش برای مقیاس این کسب و کار و برداشت بازده بالا.

به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات معرفی شده در سال 2018 در سراسر اتحادیه اروپا حمل قابل مجازات اگر نقض. این بدان معناست که بهداشت و درمان آنلاین کسب و کار است که تنها با شروع کردن باید بسیار مراقب باشید به سقوط ناپاک از قوانین است که محافظت از حريم خصوصی بيماران و نیاز به اطمینان حاصل شود آنها در سیستم های قوی است که جلوگیری از هر گونه نقض داده.

علاوه بر این نیست که همه کشورها در سراسر اتحادیه اروپا باید همان بازپرداخت قوانین وقتی که می آید به پزشکی از راه دور. اگر خدمات نیست 100% پوشش داده شده توسط دولت چشم انداز از پرداخت پول برای یک سرویس به راحتی می توانید نگه داشتن بیماران در خلیج.

پزشکی از راه دور کسب و کار می تواند تجربه مشکلات در حال گسترش به کشورهای مختلف زمانی که آنها نیاز به تغییر زبان و بازپرداخت سیستم با توجه به Bain را Klingan.

“در اروپا آنها را دچار پوسته پوسته شدن سوال. مقررات متفاوت است و در هر کشور و آنها شده اند کاملا محافظ” Klingan گفت. “چه بحران به ما می گوید و مجموعه سنت است بسیاری از کسانی که خدمات می توان در یک محیط امن و سازگار با راه حتی اگر برخی عناصر تاریخی و مقررات بود کاهش یافته و با در نظر گرفتن این بحران است.”

این محدودیت ممکن است کاسته همه گیر دهید برخی از دولت ها به شل مقررات موجود به بخش عمده ای افزایش دهد.

دولت فرانسه آرام بازپرداخت قوانین برای بیماران با استفاده از پزشکی از راه دور و به منظور تسهیل استفاده از مشاوره آنلاین در طول بیماری همه گیر. در طول این دوره مشاوره بازپرداخت خواهد شد به طور کامل توسط بیمه درمانی به عنوان معمول 70% و بیماران دیگر نمی خواهد نیاز به یک دکتر مراجعه کنید و حداقل یک بار در سال پیش از راه دور به تقاضای بازپرداخت.

در آلمان قانون جدید که آمد به اثر در شروع سال مجاز است بازپرداخت برای مشاوره آنلاین. علاوه بر این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر مجاز به طور فعال ترویج دیجیتال خدمات به بیماران در وب سایت خود.

در ایالات متحده آمریکا سیاست گذاران و شرکت های بیمه در سراسر کشور در حال از بین بردن co-پرداخت deductibles و موانع دیگر برای پزشکی از راه دور برای بیماران در خانه گیر کرده و کسی که نیاز به یک دکتر مراجعه کنید.

خریداری گروه امیدوار هستند که حتی اگر برخی از پزشکی از راه دور شرکت دیدن رها کردن در تقاضا از بیماران ترجیح می دهند که در خانه بازدیدکننده داشته است پس از کشورها شروع به سهولت مستند محدودیت های آنها خواهد بود قادر به بستگی به گسترده تر نسل شیفت برای درآمدهای آینده است.

اکثر millennials—به طور معمول تعریف شده به عنوان کسانی که متولد شده بین سال های 1982 و 1996—انتظار راحتی و سرعت و شفافیت از خدمات آنها خرید و مراقبت های بهداشتی است که اثبات می شود این قاعده مستثنی نیست. ایستاده که باید خریداری گروه ” سرمایه گذاری در سلامت خوب برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>