Hitter وظیفه تعیین تنها باعث می شود لیگ اصلی بیس بال بهتر

لیگ اصلی بیس بال در حال حرکت به سمت 60-بازی 2020 فصل است. برای اولین بار در تاریخ تعیین شده-hitter وظیفه قانون اجرا خواهد شد در هر دو آمریکایی و لیگ ملی.

این خبر فوق العاده است برای هر کسی که عاشق بیس بال و امریکا و نه به سادگی به این دلیل که ملت خواهد بود درمان به خانه اجرا می شود اما از آنجا که ما دیگر نمی خواهد شاهد ورزشکاران حرفه ای ناشیانه کشیدن در توپ و یا چسبیده خود را خفاش ها و دعا برای ایجاد ارتباط.

این فقط در مورد جرم. بله در طول تاریخ لیگ آمریکا نمرات بیشتر اجرا می شود در هر بازی از لیگ ملی. در واقع, آن را در هر فصل از سال 1973 هنگامی که DH برای اولین بار اجرا شده است. دیفرانسیل, اما, است کاهش. چهار تهاجمی تیم در بازی اقامت در AL در سال 2019 اما به طور کلی وجود دارد کمتر از 0.20 اجرا استفاده در هر بازی به طور متوسط.

این روند تا حدی به دلیل NL کوزه پنبه حلاجی شده کمتر است. به عنوان نقش را تبدیل به بیشتر های تخصصی امداد کوزه به ندرت انتخاب کنید تا یک بت دیگر. در سال 2019 تعداد صفحه ظاهر با کوزه در هر بازی در NL شد که پایین ترین سطح از حداقل 1973.

قربانی bunt نادر و پیروزی بزرگ برای هر یک پارچ است اساسا نشده از بازی به دلیل هر کسی هدف قرار دادن بیش از .220 احتمال بالاتر از حرکت یک دونده و یا رسیدن به پایه اگر او نمی کند قربانی. در حال حاضر کوزه در حال هدف قرار دادن حدود 160 امتیاز زیر متوسط موقعیت بازیکن.

بسیاری از بهترین ضربه کوزه در بازی — اساسا هر کسی که به نام Shohei Ohtani — به سادگی وحشتناک است. و آنها در حال گرفتن بدتر از هر سال است. حضور خود را در جعبه خمیر را بی ارزش کند حرکت بازی.

وجود دارد هیچ دیگر بزرگ ورزشی که در آن ورزشکار خواسته است برای انجام یک کار تا به طور کامل از منطقه راحتی خود را. یک دلیل وجود دارد که NHL goalies نمی شرکت در shootouts و 350 پوند NFL linemen نیست خط به عنوان گسترده ای داشته باشد.

این نمایشگاه به استدلال می کنند که بسیاری از purists انجام دهید که بیس بال نیست فقط یک مسابقه از صفحه اصلی اجرا می شود و نوسانات بزرگ اما از تبادل فیلدینگ در حال اجرا و…. و که بیشتر جرم لزوما ترجمه به بیشتر فوتی و فوری بیس بال. بدون شک.

یک تفاوت وجود دارد اما بین یک کم به ثمر رساند مسابقه که دیکته شده توسط برتر تبادل و یکی که دیکته شده توسط بی منطق رالی-قتل hitters که آرزوی رسیدن به مندوزا خط. DH تولید هیجان و تنش و چاله های جهان بهترین hitters در برابر جهان بهترین کوزه.

وجود دارد دیگر محبوب استدلال در برابر DH برخی قوی تر از دیگران است. لیگ ملی, طرفداران, برای مثال به نظر می رسد به این باور است که DH خواهد بلانت ظریف پیچیده استراتژیک جنبه های بازی.

گوش دادن شما می توانید وانمود کنید که مدیران در حال مقابله با فیزیک کوانتوم هر زمان آنها را دو سوئیچ, اما آن را واقعا نمی که پیچیده و یا جالب است.

تغییر اجتناب ناپذیر نیست; آن را به یک انتخاب است. عجله اتفاقی برای پیاده سازی یک تغییر اساسی به این بازی است و نه مطلوب. نه من اخراج اهمیت تداوم در بازی بیس بال است که شاید بیش از هر ورزش دیگر این است که سرمایه گذاری در آن گذشته از نظر آماری زیبایی و در غیر این صورت. با توجه به آنچه که جهان به نظر می رسد این روزها آن را حتی بیشتر مهم است به حفظ سنت.

در پایان اگر بیس بال است که هنوز هم یک بازی است. ما هیچ مقدس تعهد برای جلوگیری از تغییرات است که می تواند آن را بهبود بخشد. کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که hitter وظیفه تعیین خسارت صحت آن. تعیین hitter وظیفه است که 46 سال است. آن را در حال حاضر ایجاد یک رشته از لحظه های هیجان انگیز برای طرفداران و گسترش مشاغل از تعدادی از بازیکنان بزرگ.

DH خود را تکامل یافته از یک نقطه به طور معمول این سایت متعلق به پیری و یا تپل sluggers برای کسی است که مورد استفاده توسط مدیران به ایجاد متعادل ترکیب اولیه.

علاوه بر این هر کسی می تواند به طور جدی بر این باورند که نیویورک یانکیز و یا Boston Red Sox و یا سرخپوستان کلیولند یا Detroit Tigers کمتر ادعا می کنند به آداب و رسوم و سنت های بیس بال از انجام آریزونا دایاموند بکس یا رشته کوه های راکی کلرادو نه که حتی وجود داشته که DH برای اولین بار اجرا شده ؟

Hitter وظیفه تعیین شده در اطراف بیش از وحشی-کارت حذفی فرمت. آن است که تنها چهار سال مسن تر از کاهش موند.

دومی تغییر اعمال شده توسط ورزشی تکامل از بازی. به عنوان تعیین شده hitter.

DH حکومت نمی کند منع کوزه ضربه — و شاید وجود خواهد داشت یک روز بیس بال خواهد بود پرتکاپو با Ohtanis و hitter وظیفه تعیین برنده مهم نیست دیگر.

آن روز امروز نیست.

توییتر: @DavidHarsanyi