: Coronavirus می تواند تغییرات سیستمیک به ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی خالص ایمنی — اما انتظار نداریم که آن را در هر زمان به زودی

بازنشستگان در سراسر ایالات متحده در حال حاضر ضعف و underprepared برای آینده خود قبل از coronavirus اما عدم قطعیت در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی و اقتصاد در حال ساخت آن را سخت تر از پیش برنامه ریزی. وجود دارد ممکن است برخی از تسکین را در دید.

خبر خوب: COVID-19 می تواند جرقه های متعدد نتایج که بهبود امنیت بازنشستگی با توجه به توزیع کاغذ توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی. بیمه درمانی و حقوق بازنشستگی ممکن است در افراطیترین از کارفرمایان به طوری که مردم نمی شوند در معرض خطر از دست دادن خود را بیمه و یا برش بازنشستگی خود پس انداز در صورت از دست دادن شغل و گفت: اولیویا Mitchell محقق پشت کاغذ و یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا است.

ببینید: این است که چقدر شما نیاز برای بازنشستگی — و چگونه COVID-19 تغییر خواهد کرد که

سیاستگذاران نیز ممکن است کمک های مالی در تصمیم گیری با ارائه مصرف کنندگان با اطلاعات بهتر در اطراف محصولات مالی و قیمت گذاری. شبکه های ایمنی ممکن است تقویت, برای جلوگیری از افرادی که از دست دادن شغل خود را از افتادن به موقعیت های خطرناک. در تجزیه و تحلیل میچل نشان می دهد چند راه که در آن سیستم بازنشستگی می تواند به بازسازی و ساخته شده بهتر از طریق بازنشستگی و مراقبت های بهداشتی طراحی شده است.

خبر بد: جامعه نیست هنوز وجود دارد. دولت و مقامات بهداشت هنوز مطمئن شوید که زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و “طبیعی” آغاز خواهد شد. بازنشستگی صنعت قبل از COVID-19 ممکن است خوش, به خصوص که بازار به طور قابل توجهی بازگشت از 2008-09 بحران مالی Mitchell نوشت. دولت گذشته بود جارو بازنشستگی قانون بازنشستگی افزایش امنیت در ماه دسامبر بیش از حد. اما این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی از خط خارج شده بسیاری از این پیشرفت است.

پس از اثر یک بیماری همه گیر می تواند برای چندین دهه به عنوان دیده می شود در قبل از حوادث Mitchell نوشت: در گزارش. در ضمن فدرال سطح بدهی در حال افزایش سرعت و اشتغال به نسبت جمعيت در ایالات متحده کاهش یافته و از 60% به 52% تنها بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 است.

حقوق بازنشستگی ممکن است رنج می برند از underfunding — که بسیاری از آنها در حال حاضر در-خطر — و آن را به سال قبل از سرمایه گذاری زیان جستن به عقب. مراقبت عمل ساخته شده آن را آسان تر برای محافظ برای برداشت بیشتر و یا گرفتن وام از لانه تخم مرغ بدون پنالتی که می تواند در کمتر پول زمانی که آنها بازنشسته شوند. در حالی که برخی ممکن است بازنشسته زودتر از پیش بینی دیگران ممکن است به طول حرفه خود را تا زمانی که آنها به اندازه کافی ذخیره شده به آخرین طول عمر خود را میچل گفت. “ممکن است برخی از بازنشستگی زود هنگام و ادعای حقوق بازنشستگی خود را اگر آنها به اندازه کافی برای انجام این کار به جای مقابله با آنچه که به احتمال زیاد خواهد بیکاری گسترده برای برخی از زمان آمده است,” او نوشت. “در انجام این کار مزایای خود را به احتمال زیاد کاهش می یابد با توجه به اوایل ادعا portending بیمار برای تندرستی در بعد از سنین.” برخی از کارگران ممکن است را انتخاب کنید به “فاز به” بازنشستگی توسط downshifting به صورت پاره وقت و یا شرکت در اجرای اقتصاد در حالی که اکثرا بازنشسته شد.

اثرات آن بر امنیت اجتماعی نیز ناشناخته است. برنامه چهره عجز از پرداخت دیون در 15 سال آینده, که در آن نقطه ذینفع را کاهش در پرداخت آنها بدهکار است. امنیت اجتماعی متکی متعدد عوامل اقتصادی از جمله باروری و اشتغال شده اند که مسئولیت coronavirus. که همراه با طول عمر روند می تواند منجر به ضرورت محاکمه اسرائیل در درون سیستم های بازنشستگی در سراسر جهان به عنوان افراد و تکیه بر سیستم به عنوان یک منبع اصلی درآمد Mitchell نوشت.

همچنین نگاه کنید به: اینجا است که چگونه شما می توانید اطلاعات در مورد برنامه 401(k) در آینده

اقتصاد دچار افزایش بی سابقه بیکاری و کسب و کار در سراسر کشور — به خصوص کسب و کارهای کوچک — reeling از دولت صادر شده مستندات. بسیاری از افراد مسن و آمریکایی ها نیز ممکن است تحت فشار قرار دادند به فقر و همه حقوق بگیران — از پایین به بالا را احساس ناهمواری عوارض این بیماری همه گیر در صورت از دست رفته سرمایه گذاری درآمد یا بیکاری محققان در مدرسه جدید در بر داشت در یک تجزیه و تحلیل.

صنعت مالی سازمان پیشنهاد راه هایی که دولت می تواند کمک به آمریکایی ها در غلبه بر چالش های برنامه ریزی بازنشستگی به ویژه در نور از coronavirus بحران است. برخی از پیشنهادات عبارتند از: گسترش سهم محدودیت به طوری که محافظ می گرفتن تا برای بار آنها قادر به سرمایه گذاری; تسهیل دسترسی به محصولات بیمه است که می تواند کمک به ایجاد درآمد تضمین شده در سن; و تقویت سواد مالی به طوری که مردم قدرت تصمیم گیری درست را برای خود و آینده خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de