گفتگو: می تواند شما را امن خانواده بازدید از این پدر روز ؟ یک پزشک ارائه می دهد مشاوره

به عنوان یک پزشک و مسئولیت اجتماعی انسان من پیدا کردن روز پدر به پیچیده برای من در این سال به عنوان آن را برای میلیون ها نفر است. پرسش از این که آیا و چگونه به فرزندان خود و سالمندان پدر در حال حاضر پزشکی و اخلاقی quandaries. به عنوان استادیار پزشکی خانواده با تمرکز بر سلامتی, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما من فکر کردن در مورد این کار با استفاده از برخی از ابزار برای کمک به بصیرت به عنوان روز پدر روش.

آیا آن را نمی بزرگ اگر انتخاب زمان با پدر و مادر یا فرزندان شد و تا کنون تصمیم گیری آسان را ؟ اما پاسخ این است که به ندرت است که ساده است. در این سال در میان جهانی همه گیر و نیاز به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله متحده به عنوان شل اقامت در خانه, دستورالعمل های تصمیم گیری است و حتی پیچیده تر از حد معمول است.

من باید آمد تا با یک ماتریس برای کمک به شما تصمیم می گیرید که چگونه با خیال راحت به جشن می گیرند در واقع بر اساس و شیوه ای امن. این ماتریس وزن بسیاری از عوامل در نظر گرفتن به طور خاص مرتبط با این بیماری همه گیر.

شخصی در معرض خطر

ارزیابی شخصی شما در معرض خطر است و یکی از جنبه های ماتریکس. آیا شما و یا پدر خود را در معرض خطر? وجود بیماری های مزمن و یا با سن بیش از 65 دو خطر عمده. شما می توانید این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمودار برای جزئیات بیشتر خاص.

علاوه بر خاص خود را شخصی خطرات هستند و هر کدام از شما در تماس های مکرر با مردم از طریق کار خود را ؟ آیا شما را به شرکت در تظاهرات و یا صرف زمان در دیگر شلوغ عمومی حوادث ؟

شما در حال احیا کند ،

آیا شما شده است در معرض حامل? جوان هستند کودکانی که می تواند حامل بدون علامت در تصویر ؟

اگر هر یک از این سوالات پاسخ داده شده است با یک بله, آن است که قطعا عاقلانه به چشم پوشیدن از هر فکر یک فرد مراجعه کنید. اگر همه شما می توانید به بخش بعدی از ماتریس.

جزئیات:رفتن به سالن ورزشی, سالن و یا یک تظاهرات سیاسی? هشدار داده می شود: شما ممکن است خواسته شود به امضای coronavirus مسئولیت چشم پوشی

که در آن شما زندگی می کنند مسائل

آیا شما در بالا شيوع منطقه برای coronavirus و یا در یک دولت با افزایش نرخ ؟ اگر شما در کم جمعیت منطقه با کم منطقه ای شیوع آن را حس می کند بیشتر به نظر یک فرد در بازدید از اگر شما (یا او) زندگی می کنند در یک محل با تعداد زیادی از موارد و یا افزایش تعداد موارد است. محلی خود را بررسی کنید شيوع اینجا.

اگر نه از شما است در معرض خطر بالا و شما در یک بسیار بالا-شيوع منطقه سوال بعدی این است: شما می توانید هر یک از دیگر در فرد بدون نقض هر دستور ؟ مشورت این لینک برای بازگشایی برنامه های خود را تحت تاثیر قرار دولت است.

بخوانید:پس از دیدن بالاترین روزانه سنبله در coronavirus موارد کالیفرنیا ساخته شده ماسک صورت اجباری — در اینجا است که چرا کشورهای دیگر ممکن است بخواهید به دنبال آن منجر شود

به یاد داشته باشید که ایالات متحده هم مرز با کانادا و مکزیک نیز محدودیت هایی از جمله خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به کانادا. بدیهی است که هر گونه نیاز به سفر و قابلیت قرنطینه باید وارد محاسبات ماتریسی.

بخوانید:چه کسی می گوید COVID-19 همه گیر است ‘شتاب’ در ‘جدید و خطرناک فاز’

در نهایت می تواند خود را در شخص مراجعه دنبال اجتماعی فاصله توصیه ؟ شما می توانید 6 فوت از هم جدا — در حالت ایده آل خارج از منزل — دستهای و جلوگیری از تماس فیزیکی? به یاد داشته باشید ممکن است سخت به آغوش, به خصوص اگر شما تصمیم به آوردن کودکان است.

اگر چنین است, در نهایت, شما نیاز به بررسی خود و پدر خود را تحمل ریسک است. اگر هر کدام از شما بسیار مضطرب چوب به ارتباط مجازی.

عشق و قدرشناسی در حالی که در حالت ایده آل ابلاغ در فرد هنوز هم می تواند بیان شود عملا و یا از طریق تلفن. شما ممکن است آشکارا اذعان کرد که بیشتر عمل عشق به یکدیگر و همچنین به عنوان جامعه خود را به ماندن در خانه.

این روزها ما خواسته شده است به بررسی مجدد آنچه “طبیعی” به نظر می رسد در بسیاری از راه های. شاید افزایش فرصت برای انعکاس فراهم شده توسط این بیماری همه گیر و همچنین محدودیت های اعمال را به ما آموزش به افتخار عزیزان ما در بسیاری از راه های کوچک در طول سال. هدیه ای از, توجه, توسط, تلفن, ایمیل و یا پست الکترونیکی حلزون — همیشه ممکن است.

و به یاد داشته باشید که یکی دیگر از تعطیلات — جولای 4 — فقط در اطراف گوشه و شما نیاز به فکر می کنم در مورد ایمنی آن بیش از حد.

همچنین بخوانید:اینجا چرا شما هنوز هم باید پوشیدن یک ماسک صورت در کلیسا

کلودیا فینکلشتاین است استادیار پزشکی خانواده در دانشگاه ایالتی میشیگان در شرق و لانسینگ. این بود که برای اولین بار منتشر شده توسط گفتگو — “شما می توانید سفر خود را با خیال راحت در روز پدر? یک دکتر به شما می دهد یک چک لیست”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de