سرخپوستان کلیولند با توجه به تغییر نام

سرخپوستان کلیولند با توجه به تغییر نام.

این باشگاه با NFL را Washington Redskins راه اندازی یک بررسی داخلی از تیم خود نام مستعار در این هفته با صدور بیانیه ای جمعه شب ابراز تمایل داخلی به بحث در مورد “بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

“ما متعهد به ساخت یک تاثیر مثبت در جامعه ما و در آغوش مسئولیت ما را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری” این گروه در بیانیه ای گفت:. “سازمان ما به طور کامل به رسمیت می شناسد تیم ما نام یکی از قابل رویت ترین راه که در آن ما در ارتباط با جامعه است.

“ما تا به حال بحث های مداوم سازمانی در مورد این مسائل. این ناآرامی های اخیر در جامعه ما و کشور ما تنها بر نیاز ما را به حفظ بهبود به عنوان یک سازمان در مورد مسائل عدالت اجتماعی است.

“با که در ذهن ما متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.

“در حالی که تمرکز بیس بال جهان شیفت به هیجان بی سابقه 2020 فصل ما ما را به رسمیت مکان منحصر به فرد در جامعه و متعهد به گوش دادن و یادگیری و اقدام در شیوه ای است که می تواند بهترین متحد کردن و الهام بخشیدن به شهر ما و همه کسانی که به حمایت از تیم ما.”

با توجه به ورزشی, کلیولند قصد دارد برای مشورت با بومیان آمریکا, جامعه هواداران, بازیکنان, فارغ التحصیلان و کارکنان قبل از آمدن به تصمیم گیری. در نظر گرفتن یک نام جدید می آید در زمانی که این کشور خواستار تغییر اجتماعی و در نظر گرفتن یک نگاه دوم در تاریخ پس از مرگ جورج فلوید است.

کلیولند تیم بیس بال بود که قبلا Bluebirds, Broncos و چرت شد سرخپوستان در سال 1915. در سال های اخیر حق رای دادن ساخته شده است که تلاش برای تغییر شروع با فرار رئیس آن نبراسکا لوگو در سال 2019 و elusively با استفاده از یک بلوک C به جای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>