این ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در نزدیکی کاخ سفید الهام گرفته از خیابان نقاشی های سراسر ایالات متحده است. است به اندازه کافی به آن را تغییر دهید ؟

عظیم ‘BLACK LIVES MATTER’ نقاشی دیواری, نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید دستگیر توجه جهان در هفته گذشته — چشم-باز کردن تصویری است که قابل ملاحظه ای به اندازه کافی بزرگ است به نشان می دهد تا بر روی تصاویر ماهواره ای.

آن را نیز اسیر تخیل هنرمندان و فعالان اجتماعی و مقامات محلی در سراسر کشور به دنبال راه هایی برای بیان خود در پی مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

در رالی کارولینای شمالی یک گروه از ساکنان نقاشی شده ‘پایان نژاد پرستی در حال حاضر در بزرگ روشن, زرد نامه ها در روز یکشنبه در مقابل موزه هنرهای معاصر.

Charman راننده یک جامعه فعال و موزه عضو هیئت مدیره که منجر به تلاش گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است که او با الهام از خیابان هنر در واشنگتن است. او در ابتدا می خواستم به رنگ نقاشی دیواری در مقابل دولت و کنگره به تقاضای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی در نزدیکی ساختمان.

“این جریان تجلیل از کنفدراسیون به خصوص در اینجا در جنوب از طریق یادبود در اموال عمومی فقط برای پایان دادن به” راننده گفت:.

معترضان در چندین شهر در سراسر کشور را خواستار دولت و مقامات محلی به حذف مؤتلفه خاطرات زیر فلوید مرگ در روز یادبود. در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هفته گذشته اعلام کرد که مجسمه Robert E. Lee در ریچموند و چهار نفر دیگر می تواند حذف شود “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مشابه خیابان نشان داد تا جمعه در کالیفرنیا شهر ساکرامنتو که در آن هنرمند Demetris “BAMR” واشنگتن led داوطلبان در نقاشی ‘BLACK LIVES MATTER’ در حروف سیاه در مقابل ساختمان کاپیتول. این پروژه به سفارش غیر انتفاعی گروه خلاق دهلیز و عضو شورای استیو هانسن ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

“فقط در تلاش برای دریافت این پیام وجود دارد خارج وجود دارد در یک راه بسیار مثبت,” واشنگتن گفت: زنبور عسل. “بسیاری از مردم در اینجا برای علت همه با هم برای یک چیز است و آن وحدت است.”

حدود یک ساعت دور در اوکلند یک گروه از هنرمندان و فعالان در یکشنبه نقاشی #BLACKLIVESMATTER زرد نامه ها در سراسر سه شهر بلوک.

مردم با استفاده از هنر برای بیان احساسات خود راننده گفت:.

“به نظر من این چیزی است که دقیقا آنچه در هنر معاصر است. ما در حال صحبت کردن به آنچه اتفاق می افتد با زمان در حال حاضر و آن را یک چیز زیبا” گفت: راننده.

برخی می گویند این نقاشی های دیواری به اندازه کافی نیست را در مورد موثر تغییر دهید. سیاه و سفید زندگی می کند ماده سی فصل آن را به نام “نمایشی انحراف از سیاست واقعی تغییرات.” روز شنبه, فعالان اضافه شده یک علامت مساوی با “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ در کنار ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری در نزدیکی کاخ سفید DCist گزارش شده است.

“در حالی که ما درک حرکات کوچک از زندگی مهم میدان, نقاشی, خیابان این بدان معنا نیست که هر چیزی را به صورت اساسی تغییر و پاسخگویی” نشان دهنده جانی ویلیامز گفت: DCist.

کمک: نیکلاس وو Ryan W. Miller, Ledyard شاه و سارا Elbeshbishi ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de