این متس بودند اتفاقی رقیب از 2019. هنگامی که آنها سعی کردند آنها شکست خورده است. زمانی که آنها تسلیم آنها موفق شد.

برودی ون Wagenen ارائه کلمات. در ژانویه 2019 قبل از اینکه حتی اولین بهار آموزش به عنوان GM او ارزیابی متس به عنوان NL East مورد علاقه های شما به چالش کشیده و بقیه به بخش “بیا ما است.”

این متس باز 40-50 و چهارم در All-Star شکستن صاحبان NL دوم-بدترین رکورد. که نقل مکان کرد و ون Wagenen به اعتراف “آنها آمدند و ما را.”

از آن نقطه به جلو متس شد 46-26 و تنها 46-24 داجرز بودند بهتر است در NL. آنها معنی دار بازی در ماه سپتامبر حلق آویز در حاشیه وحشی-کارت چیس.

بنابراین آنها قبل یا بعد از عکس ؟ که در سال 2020 تعیین شد مهم برای هیچ کس بیش از ون Wagenen. او تا به حال انجام داده به خوبی با دراز مدت امضای یعقوب deGrom کسب J. D. Davis, امضای جاستین ویلسون و پیش نویس و امضای دور اول استعداد مت الان در دور سوم ماه ژوئن گذشته. او بسیار ضعیف با رابینسون کانو/ادوین دیاز/Jarred Kelenic تجارت و خریدهای از Jeurys Familia و Jed زن lowrie.

خود بزرگترین حرکت این offseason بود برای استخدام کارلوس Beltran به عنوان مدیر و Beltran حتی آن را به بهار آموزش در کار است. از دست دادن تام ویلر در رایگان آژانس و نوح Syndergaard به تامی جان عمل جراحی فریادهای فرصت از دست رفته برای ترجمه استعدادهای خود را به جوانان با استعداد تر و بیشتر تیم کنترل.

حتی بدون Syndergaard و ویلر ون Wagenen می تواند (اگر او را انتخاب کرد) استدلال می کنند که متس تا به حال به اندازه 1 به 20 استعداد به عنوان هر NL تیم به جز داجرز که coronavirus همه گیر رخ داد. که بدهکار در بخشی به سرمایه گذاری کم هزینه در Dellin Betances ریک Porcello مایکل Wacha و جیک Marisnick.

وجود دارد یک فرصت در اینجا برای متس به منظور بررسی 2019 نیمه دوم بود که استعداد واقعی خود را در سطح. که به فوریت برای ون Wagenen. برای تیم او نظارت به حال در بسیاری از 2020-21 عمر به عنوان یک مدعی با توجه به سن و قراردادی کنترل بسیاری از بازیکنان کلیدی. و از آنجا که اگر Wilpons آیا فروش این تیم ون Wagenen می خواهید را به ایستادگی کردن در چیزی داشتن مقاومت از خود 2019 نتایج برای نمایش به مالکیت جدید که او برای این کار است.

است که چرا وقتی که می آید به متس من ون Wagenen از دست دادن بیشتر از هر کسی در سازمان با بازی نه بازی های برگزار شده — به جز البته برای Wilpons که ممکن است از دست دادن میلیون ها نفر (یا میلیاردها) در حق رای دادن ارزش.

بقیه بالا 10 در میان متس برای بزرگترین بازنده با بازی نه بازی های برگزار شده:

2. یعقوب deGrom. او تا به حال شانس در تاریخ سوم Cy جوان (فقط سفت جانسون و گرگ Maddux انجام داده اند که). او هنوز هم ممکن است آن را دریافت کند اما می خواهد آن را به نگاه همان در کوتاه فصل ؟ به علاوه خود-شات سالن از شهرت امکانات لولا زیادی در کنار هم قرار دادن می گویند یکی دیگر از نیم دهه به عنوان خوب به عنوان یکی فقط به پایان رسید. و از دست رفته اغلب اگر نه همه از سن و سال او-32 فصل در حالی که او در اوج خود است, یک قاتل است.

3. لوئیس Rojas. او فقط یک قرارداد دو ساله به عنوان Beltran جانشین. یک سال تعلیق برای الکس کورا و A. J. Hinch ممکن است تلقی خدمت حتی اگر هیچ بازی در سال 2020 است. می تواند متس به نوبه خود به یک یا دیگر حتی پس از فراق با Beltran با توجه به دخالت غیر قانونی در ثبت نام دزدی ؟ و به عنوان با ون Wagenen, Rojas چهره هر تنظیمات جدید مالکیت است و باید وجود داشته باشد یک فروش.

4-6. Dellin Betances/ریک Porcello/مایکل Wacha. آنها با امضای یک سال تخفیف (Betances دارای گزینه های او می تواند ماشه) به دوباره ایجاد ارزش برای رفتن به عقب در بازار پس از این فصل است. در حال حاضر حتی اگر آنها می گویند خوب برای چند ماه کوتاه فصل تیم ها به دنبال درآمد کمتر و در نتیجه کمتر دلار برای سرمایه گذاری در این نوع از بازیکنان است.

Marcus Stroman; Brodie Van Wagenen; Jacob deGrom
مارکوس بود; برودی ون Wagenen; یعقوب deGromAnthony J. باعث تخریب جهانی (2) چارلز Wenzelberg

7. مارکوس بود. نگاه کنید به بالا. او برجسته ترین ملاقات در راه رفتن خود را در سال است. یک فصل عادی به دنبال معمولی offseason را مشبک او قوی چندین ساله آینده. اما وجود دارد هیچ چیز عادی یا معمولی در حال حاضر.

8. پیت آلونسو. آیا هر بازیکن را به حرکت بیشتر و vibes مثبت رفتن از 2019 تا 2020? شهرت او در حال پیشرفته با اعمال محبت در طول بیماری همه گیر. اما برای یک بازیکن بود که در یک 24 ساله rookie زمان از دست رفته است وحشتناک برای کلیت یک حرفه ای است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

9. Yoenis Cespedes. شاید برای یک پسر است که ساخته شده $138 میلیون در حال حاضر این مهم نیست. و شاید او هرگز قادر به بازی هر حال پس از پاشنه پا/مچ مسائل. اما اگر او می خواست به پول بیشتر آن را واقعا گره خورده بود به بازی. چرا که پس از اجرا با یک گراز وحشی منجر به برش پایه حقوق و دستمزد از $29.5 میلیون به 6 میلیون دلار او نیاز به بازی برای بالا بردن جایزه مقررات. او همچنین نیاز به بازی به جلب خواستگاران این offseason.

10. ادوین دیاز. شانس خود را برای اثبات او می تواند مسئولیت رسیدگی به نیویورک به تاخیر افتاد. اما وجود دارد یک بحث است که اگر هیچ کدام از بازی ها در این سال او پول را از دست بدهند اما متس احتمالا خواهد بود مناسب تر به تجارت او در offseason (به خصوص اگر از نظر مالی بسته Wilpons هنوز هم خود تیم) که در آن نقطه او دیگر نمی خواهد برای اثبات او می تواند مسئولیت رسیدگی به نیویورک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de