اگر در انتظار بیس بال به بازگشت است که سخت ترین قسمت برای طرفداران و بازیکنان و مربیان و پیشاهنگی و دفتر جبهه انواع طول coronavirus همه گیر نیست به میگوئل اندوجر.

متاسفانه برای 25 سال, او در سال گذشته به تکیه.

به جای آماده شدن برای باز کردن یک خوشمزه سه سری بازی برابر Red Sox در شب جمعه در استادیوم یانکی اندوجر باقی مانده در تمپا آماده برای زمانی که MLB و بازیکنان ارتباط می توانید پیدا کردن یک راه برای کوتاه فصل است.

“من آن را بسیار دست. شما هم قرار دادن این واقعیت است که من زمان زیادی از دست رفته در سال گذشته و پس از آن کار خودم بازگشت بیش از چند ماه و در حال حاضر ما باید صبر” اندوجر نوشت به پست در روز پنج شنبه در یک e-mail ارز.

پس از پر شور rookie سال است که در اندوجر آمار .297 با 27 homers 92 RBIs ارسال یک .865 OPS و در 149 بازی های 2019 شد و تقریبا کامل شستشو.

در سومین بازی این فصل در 31 مارس اندوجر مجروح شانه راست غواصی به پایه سوم در چهارمین دور از 7-5 از دست دادن به بد بخت آرام در استادیوم یانکی. نقل مکان کرد و به مجروح شدن لیست در تاریخ 1 آوریل آندوخار از دست رفته بعد از 28 بازی.

miguel andujar yankees waiting coronavirus shoulder injury
میگوئل اندوجرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

هنگامی که او بازگشت اندوجر آغاز شده و نه بازی در پایه سوم آمار .088 (3-برای-34) نمی هومر و یا در یک درایو اجرا شده و یک .203 OPS. واضح است که چیزی اشتباه است با شانه و او تشخیص داده شد با پاره راست labrum و تحت فصل پایان عمل جراحی در مارس 20. در ده بازی در مجموع در سال 2019 اندوجر آمار .128 (6-برای-47) با پایه های اضافی و بازدید و .271 OPS.

که منجر به خطا در Urshela بودن احضار از سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre و او بازی را به خوبی در سال گذشته او وارد بهار آموزش به عنوان مورد علاقه به باز کردن بعد سوم baseman.

“من فقط باید برای نگه داشتن طرز فکر مثبت,” اندوجر نوشت. “ما در یک وضعیت که هیچ کس می تواند به کنترل, به طوری که آنها می دانم که در حال حاضر به نگه داشتن طرز فکر مثبت و آماده برای بیس بال هنگامی که زمان می آید.”

در حالی که اندوجر منتظر او می کند تا با دانش شانه بهبود یافته هست.

“من احساس می کنم بزرگ است. من کار را پنج روز در هفته, ساختمان, مقاومت, کار با مربیان ورزش و انجام بهترین من به ماندن تیز” اندوجر نوشت. ‘این تقریبا یک سال پس از من آسیب و من احساس می کنم 100 درصد است. من بسیار خوشحال هستم که در آن من در جسمی. در حالی که برای من کار کردن به دور از (Steinbrenner زمینه) با یک مربی ضربه زدن و ماندن تیز. من در این مجموعه انجام همه چیز را من می توانم خودم را آماده.”

با Urshela آینده همه ستاره-نوع فصل با خفاش و فوق العاده مدافع اندوجر می تواند به دنبال در دریافت زمان بازی در چندین موقعیت دو که او تقریبا هیچ تجربه.

“من آماده بازی در هر کجا که تیم به من نیاز دارد. من آماده برای بازی ، من در ادامه به آماده شدن برای بازی در هر موقعیت از من خواسته به بازی” گفت: آندوخار که بازی چند بازی در طول کوتاه بهار آموزش در قسمت سمت چپ و یکی در پایه اول.

البته او می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان DH بیش از حد.

“من در آن نگاه داشتن تعدادی از درب های باز برای من” اندوجر گفت. “آنها همه فرصت ها برای من به بازی و من قصد دارم به سعی کنید به استفاده از همه چیز است که به من ارائه شده است.”

آنچه قطعا ارائه شده به اندوجر چیزی است که او تجربه های اخیر با: بازی بازی انتظار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de