50 بزرگترین خانه اجرا می شود در نیویورک تاریخچه ورزش

شهر نیویورک شده است یک بازی بیس بال شهر از قرن 19. که دهانه دیده می شود تعداد بیشماری از لحظات به یاد ماندنی اکثریت که در اطراف longball. افسانه ای خانه اجرا می شود باید تعریف شده این ورزش در شهرستان پس حتی قبل از اینکه دخترک معصوم, اموزش منفجر شد مرده توپ دوران با قدرت خود را و سر و صدا که همراه با انفجار آمار خانه تیم فراهم کرده است Gotham موسیقی متن فیلم.

برای لحظه ای خاص که موسیقی رفته آرام. پس بیایید یک لحظه به یاد داشته باشید بزرگترین خانه اجرا می شود تا کنون آمار توسط نیویورک بازیکنان از Yanks و متس به گذشته تیم هنوز برگزار عزیز در شهرستان است که هرگز متوقف نمی شود دوست داشتن بیس بال.

50. جیمی Hallinan

Mutuals مقابل شیکاگو جوراب ساق بلند سفید
15 ژوئن سال 1876 اتحادیه زمین

با استفاده از 1876 ایجاد لیگ ملی به عنوان نقطه شروع Hallinan را dinger دو-اجرای شات کردن جوراب ساق بلند سفید hurler Al Spalding بود که در اولین برخورد با یک بازیکن پوشیدن نیویورک ، این infielder رسید که دو فصل دیگر هیچ ضربه متقابل هر.

49. Larry Doyle

غول مقابل بوستون
Oct. 15, 1912, Fenway پارک

اولین postseason dinger تا کنون آمار توسط نیویورک, بازیکن در بازی 7 از سری جهانی. G-Men برنده بازی اما متاسفانه بوستون برنده بازی سرنوشت ساز 8 (بازی 2 به پایان رسید در یک کراوات) و مسابقات قهرمانی.

48. بارتل Rican

متس مقابل سن دیگو
مارس 7, 2016, پتکو پارک

تصور کنید که جیمز سپر موفق hurler که زندگی حرفه ای طولانی بود خاکی با دادن دختران تنها بزرگ-لیگ هومر. روده بزرگ شات نیز ممکن است شده اند تنها چهار بگر که فاصله کمتر از وزن بازیکنی که آن را ضربه.

47. دوک اسنایدر

داجرز مقابل فیلادلفیا
سپتامبر. 22, 1957, Ebbets Field

صفحه اصلی نهایی اجرای ضربه در دیر و ابراز تاسف Ebbets Field مناسب clubbed توسط دوک Flatbush خاموش شخصی خود کبوتر Hall of Famer رابین رابرتز. کمتر از 7,000 طرفداران وجود دارد به آن را ببینید.

46. Joe DiMaggio

یانکی ها در مقابل بوستون
جولای 2, 1941, استادیوم یانکی

جو D. گسترش خود را هدف قرار دادن خط به 45 بازی در مد دراماتیک فوق العاده دو-اجرای شات که شکست لحظهای ویلی کیلر را 44 ساله رکورد. DiMag در ادامه به آمار با خیال راحت در 11 بازی قبل از رگه در نهایت به پایان رسید در 56.

45. لایحه Skowron

یانکی ها در مقابل میلواکی
Oct. 9, 1958 شهرستان ورزشگاه

پس از از دست دادن به بریوز در ’57, Yanks بودند برای انتقام فصل آینده است. آن زمان هفت بازی (پس از سقوط 3-1) و عملا سری برنده شات توسط گوزن شمالی آن را به اتفاق می افتد.

44. Joe DiMaggio

یانکی ها در مقابل فیلادلفیا
Oct. 5, 1950, Shibe پارک

این Yanks جاروب غژغژ کردن کودکان و نوجوانان را به نفع خود 1950 سری اما هر مسابقه محکم بسته شده بود به خصوص بازی 2 برنده در بالای 10 توسط Yankee Clipper.

43. پیت آلونسو

متس مقابل آتلانتا
سپتامبر. 28, 2019, Lenders

آلونسو شکست rookie رکورد homers با 53 شوت در برابر بریوز, مصرف پایین تالار گفتمان رقیب هارون قاضی که آمار 52 دو فصل قبل است.

42. همین Mattingly

یانکی ها در مقابل تگزاس
جولای 19, 1987, Arlington, ورزشگاه

دانی بیس بال راه اندازی یک هومر در هشتمین بازی متوالی به تساوی MLB رکورد هر چند Yanks از دست داده 7-2.

41. میکی گوشته

یانکی ها در مقابل کانزاس سیتی
22 مه سال 1963 استادیوم یانکی

هیچ کس تا به حال یک توپ به طور کامل از جنوب برانکس توپ باغ (ذخیره legendarily جاش گیبسون) اما گوشته آمد آه-تا-دید فوق العاده یک موشک نما 118 پا بالا و 370 پا عمیق است. این یک ماموت شات (“من می توانم شنیدن رونق” گفت: جو Pepitone) و همچنین یک بازی برنده پیاده روی کردن.

40. Yogi Berra

یانکی ها در مقابل داجرز
Oct. 10, 1956, Ebbets Field

بازی 7 از آخرین Yanks-داجرز مترو سری. این یکی بیش از عنوان یوگی آمار یک جفت از دو اجرای عکس در سه نوبت خاموش همین Newcombe با Yanks کروز به یک 9-0 پیروزی انتقام خود را از سال 1955 شکست به بروکس.

39. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل دیترویت
18 ژوئیه سال 1921 نوین زمینه

این Bambino شد تمام زمان اجرای خانه رهبر تنها در فصل دوم خود را به عنوان یک کار تمام وقت hitter وظیفه خود را — ضبط 139th dinger خصوص این مناسبت یک هیولا انفجار که فرار نوین زمینه و اندازه گيری شد که باور نکردنی 560 ، اموزش socked 59 homers که در آن سال ظاهر یک رکورد که ایستاده برای همیشه لطفا برای.

38. Derek Jeter

یانکی ها در مقابل خلیج تمپا
جولای 9, 2011, استادیوم یانکی

کاپیتان حال باور نکردنی استعداد چشمگیر, بهترین مصور تبدیل دیوید قیمت شکستن توپ به یک اجرا خانه برای خود 3,000 هفتم رسید.

37. Derek Jeter

یانکی ها در مقابل بالتیمور
Oct. 9 سال 1996 استادیوم یانکی

Yankees
تونی Tarasco امتداد توپ به عنوان جوان یانکی فن جف مایر در سال 1996.AP

Jeter همچنین برخی از معافیت های, هیچ یک به یاد ماندنی تر از این کمک از کاملا بی طرفانه 12-year-old فن به نام جفری مایر که رسیده به میدان بازی به نوبه خود یک هشدار مسیر را به یک کلید dinger. این Yanks برنده بازی 1 از ALCS در مسیر به عنوان اولین هسته “چهار” سلسله.

36. تاد پرات

متس مقابل آریزونا
Oct. 9 سال 1999 ورزشگاه درخت روغن قلم

ما مطمئن شوید که استیو فینلی نمی گرفتن توپ ؟ پرات را به ضرب گلوله به رک و بی پرده مرکز juuuuust کردم بیش از نرده ها به متس این NLDS پیروزی بر دایاموند در پیاده کردن مد.

35. دانیل مورفی

متس مقابل شیکاگو توله
Oct. 21, 2015, زمینه انوری

مورفی دیوانه رگه هایی از homers در شش متوالی postseason بازی رسیده اوج خود در شیکاگو به عنوان متس به پایان رسید و تحقیر آمیز رفت و برگشت از Cubbies برای رسیدن به مسابقات جهانی.

34. لو گریگ

یانکی ها در مقابل فیلادلفیا
3 ژوئن سال 1932 Shibe پارک

گریگ چهار خانه اجرا می شود که فیلادلفیا بعد از ظهر آمد و در ابتدا چهار در-خفاش ها از یک 20-13 ماجراجویی. او دزدیدند بالقوه پنجم در گرفتن بزرگ توسط Al سیمونز.

33. گیل هاجز

داجرز مقابل بوستون
Aug. 31, 1950, Ebbets Field

این تسمه بروکلین مشت زدم homers چهار — چهار های مختلف کوزه — با نه RBIs در 19-3 squeaker بیش از بریوز.

32. لنی Dykstra

متس مقابل هوستون
Oct. 11, 1986 شیا ورزشگاه

ناخن’ اولین بازی برنده هومر پس از “بازی Strat-O-Matic در برابر برادر من” بود که دو-run walk-off شات را به نفع خود بازی 3 از مهر و موم شده ’86 بخش سری در برابر Astros. داریل توت فرنگی آمار سه اجرا moonshot زودتر برای گرفتن متس در بازی قبل از Dykstra ضربه آن را به دست آورد.

31. تامی Henrich

یانکی ها در مقابل بروکلین
Oct. در 5 سال 1949 استادیوم یانکی

بازی 1 ’49 مترو سری بدون گل در نهم. پس از آن “پیر قابل اعتماد” راه یکی کردن در برابر همین Newcombe و Yanks در زمان های کلاسیک در پنج.

30. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل بوستون
15 آوریل سال 1923 استادیوم یانکی

نام تجاری جدید استادیوم یانکی بود که با نام مستعار “خانه که اموزش ساخته شده است” پس از آن تنها اتصالات جاویدان, دخترک معصوم, اسارت, یکی در افتتاح کاخ جدید در برانکس. من اتفاق افتاده است برای نوشتن یک کتاب در مورد این فصل اگر شما می خواهم به دانستن بیشتر در …

Jackie Robinson
جکی رابینسونAP

29. جکی رابینسون

داجرز مقابل فیلادلفیا
سپتامبر. 30, 1951, Shibe پارک

در روز پایانی که چشمگیر ترین 1951 فصل غول ضرب و شتم بوستون به یک نیمه بازی منجر شود. بروکلین نیاز به جواب بازی 14 عصب-jangling نوبت در فیلادلفیا. در نهایت در بالای 14 رابینسون پارک شده در عرشه فوقانی در سمت چپ. “داجرز و فیلیز به ما یک بعد از ظهر که فقط در مورد لرزاند ملت” نوشت: نیویورک تایمز. اما آن را فراموش کرده پس از تاب بعد از ظهر سه روز بعد.

28. Donn Clendenon

متس مقابل بالتیمور
Oct. 16 سال 1969 ورزشگاه درخت روغن قلم

بله Al Weis بستن عقد بازی 5 از سال 1969 سری با هومر یک زمین باز یافته بعد اما “کفش” شات همچنان محکم در بیس بال lore. یک خمیر پس از گیل هاجز تولید یک بازی بیس بال با کفش, لهستانی, لکه نشان می دهد که یک دیو McNally زمین بود و در واقع آمار Cleon جونز پا Clendenon ناودان بلند هومر به سمت چپ که برش سه اجرای آرام منجر به 3-2.

27. Joe DiMaggio
یانکی ها در مقابل بوستون
30 ژوئن سال 1949 Fenway پارک

جو D. از دست رفته اولین 65 بازی فصل اما برگشتم به عذاب ساکس با چهار homers در سه بازی رفت و برگشت در Fenway آخرین بودن غول پیکر شات کردن سمت چپ-میدان برج نور. این تسلط هنوز هم نیاز به ضرب و شتم Bostons در دو بازی گذشته در این فصل از مبارزات پرچم.

26. میکی گوشته

یانکی ها در مقابل واشنگتن
مارس 17, 1953 گریفیث, ورزشگاه

این میک کارتونی قدرت اصلی بود منبع خود را بزرگ جذبه و هرگز آن را بر روی صفحه نمایش بیش از زمانی که او مجهز به یک توپ 565 پا به طور کامل از گریفیث ورزشگاه در سی

25. Dusty Rhodes

غول مقابل کلیولند
سپتامبر. 29 سال 1954 چوگان, دلایل

این ذرت ویلی سبد گرفتن بازی برنده شد که رودز فوق العاده hitter وظیفه خرج کردن پا در مونته Irvin و ظهور یک پرواز پایین سمت راست-میدان خط که فقط پاک حصار 294 پا از خانه به غول یک پیروزی خیره کننده. آنها در رفت و رفت و برگشت به سرخپوستان برندگان 111 بازی در چهار مستقیم.

24. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل سنت لوئیس
Oct. 6 سال 1926 ورزشکار پارک

اموزش سوم صفحه اصلی اجرای بازی 4 از سال 1926 سری بود, خوب Ruthian — پرواز بر فراز پشت مرکز-زمینه دیوار و فوق العاده پنجره یک فروشنده خودرو در سراسر خیابان را از ورزشکار را پارک. این انفجار کمک کراوات سری که نیویورک از دست داد در هفت بازی به یاد ماندنی.

23. لو گریگ

یانکی ها در مقابل سنت لوئیس
Oct. 9, 1928, ورزشکار پارک

دو سال بعد در سنت لوئیس یانکی ها رو انتقام برای سال 1926 از دست دادن گسترده کارت. از آمار سه homers بیشتر در بازی 4; پس از دوم خود را گره خورده است این بازی در هفتم گریگ رفت و پشت به پشت با چهارم dinger سری به بمب افکن های سرب آنها را ترک.

22. میکی گوشته

یانکی ها در مقابل داجرز
Oct. 4, 1953, Ebbets Field

در سال 1953 نسخه ممکن است بهترین تیم داجرز اما یانکی قدرت undid آنها را در مترو سری هنوز دوباره. مهم انفجار این زمان بود که یک گوشته گرند اسلم در بازی 5 با سری منگوله دار در دو. این بمب افکن موفق به کسب عنوان بعدی بعد از ظهر در یک بیلی مارتین پیاده کردن واحد.

21. مل Ott

غول در مقابل واشنگتن
Oct. 7, 1933 گریفیث, ورزشگاه

بزرگ فراموش مشت زن در نیویورک تاریخ, Ott 10-باز یافته شات کردن جک راسل برنده بازی 5 و 1933 سری برای غول در اولین فصل بدون افسانه جان مک به عنوان مدیر ،

20. رابین ونتورا

متس مقابل آتلانتا
Oct. 17 سال 1999 ورزشگاه درخت روغن قلم

از “گرند اسلم تک” که برنده بازی 5 از سال 1999 NLCS نمی سوق دادن متس به جهان سری, اما آن باقی مانده است standout حافظه آن فصل همراه با Kenny Rogers راه رفتن به خانه اجرا برنده در بازی 6.

19. Derek Jeter

یانکی ها در مقابل آریزونا
Nov. 1 سال 2001 استادیوم یانکی

بازی آغاز شده و در شب هالووین بود اما نیمه شب گذشته هنگامی که Jeter شد “آقای نوامبر” با پیاده کردن ضربه به راست میشه.

18. تینو مارتینز

یانکی ها در مقابل آریزونا
Oct. 31 سال 2001 استادیوم یانکی

Jeter را heroics نیست ممکن است اما برای تینو خیره کننده, دو از, دو-اجرای هومر خاموش Byung-Kim Hyun در نهم برای قرار دادن بازی به فوق العاده نوبت و برانکس جمعیت به دیوانگی.

17. اسکات Brosius

یانکی ها در مقابل آریزونا
Nov. 1 سال 2001 استادیوم یانکی

ساعت پس از باور نکردنی درام بازی 4 کار غیر ممکن است دوباره اتفاق افتاده است — این بار اسکات Brosius, چماقی, دو از, دو-اجرای شات کردن کیم to tie a به ظاهر از دست داد و دوباره Yanks برنده در فریم های اضافی. مانند بسیاری از طرفداران یانکی ها به نظر من این پایان 2001 جهان سری …

16. کیسی Stengel

غول در مقابل یانکی ها
Oct. 10, سال 1923 استادیوم یانکی

کیسی خیره کننده در داخل پارک هومر ارائه بارسلونا در اولین بازی مسابقات جهانی در استادیوم یانکی و به نظر می رسید — لحظه ای — به سیمان غول’ تسلط سابق خود Polo Grounds مستاجر.

15. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل غول
Oct. 11, 1923, Polo Grounds

اموزش تبدیل جزر و مد از بیس بال حرفه ای در نیویورک و رابطه با او جفت homers در بازی 2 از سال 1923 سری معکوس جزر و مد از شکست خود در برابر غول در ’21 و ’22 کلاسیک. برای اولین بار در چهارمین زمین باز یافته بود به خصوص توانا انفجار که نقل مکان کرد و یک نویسنده برای یادداشت “روت توانا و باید پیروز شویم.”

14. جکی رابینسون

داجرز در مقابل غول
مارس 18, 1947, Polo Grounds

سه روز پس از رابینسون شکست خط رنگ او در زمان درست در برابر بروکلین را منفور هارلم رقبا برای اولین بار. در سومین دور او jerked یک دیو Koslo زمین بیش از سمت چپ میدان دیوار خانه اول خود به اجرا در bigs و به این ترتیب برای اولین بار “مدار نفوذ” توسط یک آمریکایی آفریقایی بازیکن تاریخ MLB.

13. مایک پیازا

متس مقابل آتلانتا
سپتامبر. 21 سال 2001 ورزشگاه درخت روغن قلم

پیازا خانه اجرا برای برنده شدن در این بازی در اولین pro رویداد ورزشی در New York post-9/11 است حق احترام حتی اگر آن نبود مهم در این رده بندی است. تصور کنید که چگونه برای اولین بار پس از coronavirus feat را جشن خواهد گرفت.

12. میکی گوشته

یانکی ها در مقابل سنت لوئیس
Oct. 10 سال 1964 استادیوم یانکی

این میک 16 جهان سری هومر برنده بازی 3 از سال 1964 سری و شکست, دخترک معصوم, رکورد برای postseason dingers در یکی از توانا (چپ دست) ، گوشته خواهد رسید دو کلاسیک clouts را به پایان برساند با 18 در حرفه خود.

11. ری شوالیه

متس مقابل بوستون
Oct. 27, 1986 شیا ورزشگاه

بله ویرجینیا وجود دارد یک بازی 7 در سال 1986. داریل توت فرنگی را بعد از هومر زیبایی بیشتر اما شوالیه هفتم-زمین باز یافته انفجار به متس منجر شود و در نهایت به عنوان مهم تر بود.

10. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل Chicago Cubs
Oct. 1, 1932, زمینه انوری

این کودک در حال حاضر یک افسانه زنده اما تماس خود را به ضرب گلوله کردن چارلی ریشه در پنجمین دور از بازی 3 ’32 سری سمان خود را deification.

9. جیم Leyritz

یانکی ها در مقابل آتلانتا
Oct. 23, 1996 آتلانتا-Fulton County ورزشگاه

این Yanks بودند رهبری از سری 1996 تا Leyritz خیره کننده هشتم-باز یافته و سه اجرا بمب آف آس نزدیک علامت Wohlers بسته بازی 4. این Yanks رفت و با پیروزی در فوق العاده نوبت و در دو بازی بعد از آن در زمان قهرمانی.

Yankees
جیم Leyritz homers در سال 1996 جهان سریAP

8. میکی گوشته

یانکی ها در مقابل داجرز
Oct. 7, 1952, Ebbets Field

بروکلین بازیگران آن 1951 کابوس به رهبری 1952 سری 3-2 با هر دو باقی مانده امور در خانه. اما Yanks در زمان بازی 6 و 7 بازی گره خورده 2-2 در ششم گوشته در زمان Joe Black بیش از حق-میدان بیاد. این Yanks رفت و در را به نفع خود بازی و این سری و گسترش بروکلین بدبختی.

7. دخترک معصوم, اموزش

یانکی ها در مقابل واشنگتن
سپتامبر. 30, 1927, استادیوم یانکی

از شکست خود تنها-فصل خانه اجرا ضبط با bop شماره 60 خاموش تام, Zachary یک رکورد است که می تواند تبدیل به sine qua non ورزشی دستاورد است. کمی به یاد: اموزش شات آمد دیر نیست تا هشتم دور نهایی بازی از سال 1927.

6. راجر ماریس

یانکی ها در مقابل بوستون
Oct. 1 سال 1961 استادیوم یانکی

خانه بزرگ اجرای مسابقه از سال 1961 برنده شد توسط Maris که به ناامیدی بسیاری از — outslugged گوشته و شکست, دخترک معصوم, رکورد با یک درایو بالا برای درست کردن تریسی Stallard. تنها 23,154 در حضور گرم که پوشیده از ابر روز پاییز.

5. Reggie Jackson
یانکی ها در مقابل لس آنجلس
Oct. 18 سال 1977 استادیوم یانکی

سه نوسانات سه homers برای آقای اکتبر هیچ عنوان شگفت انگیز به عنوان آخرین که سرد یانکی ها عنوان برای اولین بار از سال 1962. به عنوان Howard Cosell yelped در ABC پخش, “اوه, چه عظیم ضربه!!”

4. کریس Chambliss

یانکی ها در مقابل کانزاس سیتی
Oct. 14, 1976 استادیوم یانکی

چه چوب بیشتر از Chambliss dinger برای ارسال Yanks به جهان مجموعه پس از ده سال در بیابان بود مطلق ضرب وشتم پس از توپ پاک حصار. هزاران نفر از طرفداران mobbed بازیکنان و زمینه را وادار Chambliss به سر برای اتاق قفل به طور کامل و بدون گردان پایگاه. او بعدها رفت به لمس صفحه اصلی, اما آن را به حال شده است به سرقت رفته است.

3. Aaron Boone

یانکی ها در مقابل بوستون
Oct. 16, 2003, استادیوم یانکی

خواهد, Boone, مدیریت زمان, تسلط, اگر او ظهور تا برای شروع 11th زمین باز یافته از بازی 7 از سال 2003 ALCS? این یک مسئله سوال به عنوان او برانکس بمب افکن جاویدان چماقی یک تیم ویکفیلد knuckler به چپ-زمینه کرسی برای قرار دادن تیم خود را — و نه منفور ساکس —به جهان سری.

2. Bucky دندانه

یانکی ها در مقابل بوستون
Oct. 2, 1978, Fenway پارک

بطرز شگفت انگیزی بالا دو نیویورک homers نمی آمد در postseason. Bucky “Bleeping” دندانه سه-اجرای پرواز توپ بیش از هیولا سبز شد و ضربه قاطع در سال 1978 را در تک بازی حذفی برای تصمیم گیری AL شرق از لحاظ فنی به طور منظم از فصل مسابقه اما یکی بود که به مراتب مهم تر از هر postseason عمل است که به دنبال در دل طرفداران یانکی ها.

1. بابی تامسون

غول مقابل بروکلین
Oct. 3, 1951, Polo Grounds

“شات شنیده ام “دور دنیا” به بالای لیست. شد تامسون کمک به سرقت رفته نشانه ؟ باید لئو Durocher باید راه می رفت تامسون به زمین به rookie تا بعد ذرت ویلی? هر چه شد از توپ ؟ اهل هاجز yelping, “غول برنده پرچم!!” بارها و بارها بیس بال معروف ترین رادیو تماس و هومر که ناشی از آن است که بزرگترین خانه اجرا در نیویورک تاریخچه بیس بال.

رابرت Weintraub است نیویورک تایمز پرفروش ترین نویسنده سه کتاب از جمله “خانه که اموزش ساخته شده” و “پیروزی فصل است.” جدیدترین کتاب “خانم الهی و سنگ مرمر و سنگ” منتشر خواهد شد در ماه جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de