2020 پیش نویس نادر علامت مثبت برای MLB

راه کارهای رفته اند در لیگ اصلی بیس بال به تازگی شما نیم انتظار اولین انتخاب از چهارشنبه شب تازه کار, پیش نویس پس از نام خود را اعلام کرد, پاسخ, “Nah من خوب هستم. من برم کار در شرکت فروش برای زوم.”

افسوس که حتی یک ساعت شکسته می شود حق آن را دو بار در روز به عنوان رود. بنابراین این پیش نویس را فراهم می کند بیس بال با آن درست خدمت از مثبت پس از آن در مارس 12 coronavirus shutdown.

در نهایت یک توپ بیس بال رویداد می رود به عنوان برنامه ریزی شده حتی اگر نه به عنوان اصل طراحی شده است. در نهایت تیم ها سرمایه گذاری خواهد شد به جای محروم در آینده خود را. چه مقدار از آنها در حال حاضر به سرمایه گذاری در این چند روز آینده ارائه خواهد شد یکی دیگر از تست هر دو نیرومندی خود را و شخصیت خود را.

پیش نویس گذشته فقط پنج دور کاملا رها از سال گذشته 40 — تصمیم گیری ساخته شده توسط صاحبان (با مجموع سودا رضایت از بازیکنان) که بسیاری از کارکنان خود را, اگر مجبور به گفتن حقیقت می انتقاد به عنوان کوته بینانه است. اما اگر صاحبان به ما نشان داده اند هر چیزی در طول این بسیار چالش برانگیز برای کشور ما و سیاره ما این است که بسیاری نمی تواند برای درختان جنگل یک واقعیت بیشتر با این حقیقت تاکید کرد که بازیکنان امضای پاداش خواهد بود معوق قابل توجهی.

آیا هر یک حداقل سرمایه گذاری در این فروشندگان بازار ؟ به عنوان در هر شرایط از این راه اندازی undrafted بازیکنان می توانید ثبت نام برای بیش از $20,000 توضیح می دهد که چرا بسیاری از بازیکنان مدرسه بالا خواهد دور زدن این جشن برای بازی با یک تیم کالج و امید علیه امید که جهان را بهبود بخشد در سال های آینده.

ایده معوق امضای پاداش ویژه “نشان می دهد که وجود دارد بسیار جدی مالی نگرانی در میان صاحبان” گفت: Dave Howard سابق متس رئیس جمهور “و به طور بالقوه بزرگ-بازار تیم را یک بیت از یک مزیت است.” فقط با پنج دور Howard افزود: “در حال حاضر یانکی ها می توانید بیرون بروید و ثبت نام 20 بچه ها به عنوان عوامل که در غیر این صورت خواهد بود ششم و یا هفتم-دور میدارد. که یک مزیت بزرگ,”

Rob Manfred
راب مانفردAP

یانکی ها به سختی خود را متمایز کرده است این چند ماه گذشته تصویب یکی از مهمترین عمدی و حداقل آمرزنده بلیط-بازپرداخت سیاست و انتشار 45 جزئی بازیکنان لیگ برتر. خواهیم دید به زودی به اندازه کافی که آیا آنها رتبه در میان بیشتر رویایی اشخاص در این جبهه. Undrafted بازیکنان می توانید شروع به امضای یکشنبه در ساعت 9 صبح

اگر شما می توانید فراتر از این unsightliness — اگر شما می توانید گوش دادن به به می گویند 10 سال پیش زمانی که متس انتخاب مت هاروی در دور اول یا 15 سال پیش زمانی که یانکی ها ظهور برت گاردنر در دور سوم — و سپس شاید شما قادر خواهید بود به درایو شادی ایمان و وعده از تعداد انگشت شماری از بازیکنان جدید اضافه شده به تیم های مورد علاقه خود را به سیستم. شما نگاه به جلو به ردیابی آنها در لیگ کوچک هنگامی که آن (امیدوارم) رزومه کاری سال آینده است.

بیس بال مطمئن شوید که می تواند با استفاده از یک روز را با شادی و بدون کینه با صرف هزینه به جای نجات داد. در بهترین سناریو آن جرقه صاحبان و بازیکنان به کار سخت تر در پیدا کردن زمینه های مشترک خود را برای سال 2020 راه اندازی مجدد. کوتاه از که ؟ حداقل لذت بردن از واحه چیزی خوب برای بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de