‘1918 آنفلوآنزای اسپانیایی موج دوم بود و حتی بیشتر ویرانگر’: که توصیه به احتیاط برای جلوگیری از ‘فوری دوم اوج

امریکا خیره پایین گسترده COVID-19 تست با هیچ کمبود واکسن در چشم. پس چه اتفاقی می افتد زمانی که coronavirus باعث می شود آن بی بازگشت ؟

روز دوشنبه مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه و سابق اپیدمیولوژی متخصص در بیماری های عفونی و بهداشت هشدار داد پنج شنبه از خوشنودی اطراف آن آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

کشورها باید اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج.’

— مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه

کشورها باید “همچنان به قرار دادن در مکان های عمومی-بهداشت و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج,” او گفت.

او تعریف موج دوم به این ترتیب است: “وجود خواهد داشت یک موج اول این بیماری خود به خود و پس از آن عود ماه بعد و که ممکن است به یک واقعیت برای بسیاری از کشورها در چند ماه زمان است.” او هشدار داد برزیل, شماره 2 پشت متحده با بسیاری از موارد به استراحت اقدامات تا آن را تست بیشتر.

از روز شنبه وجود دارد 391,222 موارد تایید شده در برزیل و حداقل 24,512 مرگ و میر وجود دارد 1,680,680 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و 98,902 مرگ و میر. در سراسر جهان وجود دارد 5,588,400 مورد تأیید و 350,417 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بار مالی که او “نمی تواند تضمین نماید” بیشتر ماندن در خانه مورد نیاز در فصل زمستان و یا پاییز. “ما متعهد به استفاده از زمان که ما در حال حاضر برای دریافت این ملت به عنوان بیش از حد آماده به عنوان امکان پذیر است.”

“ما دیده ایم شواهد که نگرانی آن را به جنوب در نیمکره جنوبی مانند آنفولانزا [درست] و شما در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد در برزیل در حال حاضر” Redfield گفت: u. k., کاغذ “و پس از آن زمانی که نیمکره جنوبی است که بیش از من گمان می کنم آن را دوباره به زمین خود را در شمال.”

“این ساده تنفسی ویروسی بیماریزا واقعا به ارمغان آورد من ملت را به زانو در و واقعیت این است که هیچ یک فرد خاص, گسل,” او اضافه شده است. (یک دانشگاه کلمبیا مطالعه منتشر شده در این هفته گفت: تا به 36,000 زندگی می تواند ذخیره شده اند به حال اقتصاد آمریکا تعطیل حتی یک هفته پیش از آن.)

“ما متعهد به استفاده از زمان که ما در حال حاضر برای دریافت این ملت به عنوان بیش از حد آماده به عنوان امکان پذیر است.’

— رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای بیش از سه دهه پیش از این اعلام کرد “ما باید coronavirus در پاییز. من معتقدم که.” او پیش از این گفت: “ultimate game changer” خواهد بود ٬ اما که می تواند 12 تا 18 ماه.

“اگر ما در حال انتظار موج دوم و یا یک جهش این ویروس پس از آن ما آموخته اند که هیچ چیز” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو CMCSA, +2.01% اضافه آن را “طبیعی” برای بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا “است که چرا این چنین یک دوره مهم برای دولت است.”

اول خبر بد: “چهار فصلی coronaviruses به نظر نمی رسد برای وادار ایمنی طولانی مدت” گفت: Gregory لهستان که مطالعات immunogenetics واکسن پاسخ در بزرگسالان و کودکان در کلینیک مایو در روچستر, Minn., و متخصص بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان” لهستان اضافه شده است. “نیمکره جنوبی این است که فقط شروع خود را در پاییز و زمستان. آنها را مجبور شدید البته این بیماری با توجه به کمتر آمادگی کمتر پزشکی زیرساخت و کمتر زیرساخت های عمومی.”

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield, CDC, مدیر قبلا گفته واشنگتن پست.

نامه ای از نیویورک:‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

Coronavirus ایمنی متفاوت از بیماری های دیگر. واکسن در برابر آبله سرخک یا هپاتیت B باید یک عمر گذشته لهستان گفت. Coronaviruses اول کشف شده در دهه 1960 در تعامل با سیستم ایمنی بدن ما در منحصر به فرد و از راه های مختلف او اضافه شده است.

چگونه دیگر coronaviruses نسبت به SARS-CoV-2? افراد آلوده به ویروس SARS-CoV یک شیوع است که محور در جنوب چین و هنگ کنگ از سال 2002 تا سال 2004 تا به حال ایمنی برای تقریبا دو سال مطالعات نشان می دهد که آنتی بادی ناپدید می شوند شش سال پس از عفونت است.

برای MERS-CoV یک کروناویروس که باعث شده صدها نفر در خاورمیانه و مردم برای حفظ ایمنی در حدود 18 ماه — اگر چه در دراز مدت پاسخ به معرض این ویروس دوباره ممکن است بستگی به شدت از اصلی عفونت است.

جهان لهستان گفت: باید بریس خود را برای دور دوم: “ما شروع خواهد شد در حال حرکت به ما تابستان زمانی که آنها در حال حرکت به زمستان خود را,” او گفت:. “اگر به عنوان به احتمال زیاد ما محدود نمی, همه, سفر, موارد شروع خواهد کرد به آینده را به نیمکره شمالی و ما باید یکی دیگر از شیوع این سقوط است.”

آن را خیلی زود برای ‘گله ایمنی’ موثر باشد

بدون واکسن “گله ایمنی” گزینه دیگری است. این نظریه به طور خلاصه در نظر گرفته شده در انگلستان به عنوان یک جایگزین برای بسته شدن کسب و کار و تمرین های اجتماعی فاصله گرفت اما تلقی بیش از حد مخاطره آمیز است. در نهایت مردم به اندازه کافی نیاز به سیستم ایمنی بدن برای محافظت از آسیب پذیر ترین.

“وجود دارد هیچ فرصتی است که ایمنی در حال رفتن به بالا به اندازه کافی برای رسیدن به گله ایمنی” لهستان گفت. “با آنفلوانزا شما نیاز گله ایمنی از 60 درصد به 70 ٪ است. با سرخک شما نیاز به حدود 95%. با COVID-19 آن را در جایی در وسط.”

در صورت عدم وجود واکسن لهستان گفت: چند شرایط لازم برای گله ایمنی به کار: یک سطح بسیار بالایی از جمعیت ایمنی که برای ایمنی به دوام و برای این ویروس به جهش. “هیچ یک از کسانی که به نظر می رسد عملیاتی در حال حاضر,” او گفت:.

با آنفلوانزا شما نیاز گله ایمنی از 60 درصد به 70 ٪ است. با سرخک شما نیاز به حدود 95%. با COVID-19 آن را در جایی در وسط.

— گرگوری لهستان که مطالعات immunogenetics واکسن در کلینیک مایو.

در علاوه بر این به سطح ایمنی گله (یا فقدان آن) برای محافظت از کسانی که آسیب پذیر ترین مردم باید آگاه باشند از این بیماری گسترش از طریق حامل بدون علامت است که افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه ای که آنها بیمار است.

برای مثال یک New England Journal of Medicine مطالعه منتشر شده در این ماه نشان داد که 29 (یا 14%) از 210 زنان باردار پس از رسیدن به نیویورک–پروتستان آلن بیمارستان و دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی آزمایش مثبت برای COVID-19 هنوز نمایش داده می شود هیچ نشانه ای ندارند.

“ما استفاده از universal SARS-CoV-2 تست در تمام باردار بیماران ارائه برای تحویل داد که در این نقطه در این بیماری همه گیر در شهر نیویورک بسیاری از بیمارانی که مثبت بودند SARS-CoV-2 در تحویل شد بدون علامت” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

“آن تأکید خطر Covid-19 میان بدون علامت زایمان بیماران” اضافه شده مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه. “این درست شيوع عفونت ممکن است underreported به دلیل منفی کاذب نتایج آزمایشات برای تشخیص SARS-CoV-2.”

درس ایمنی از آنفلوآنزای اسپانیایی 1918

پس چه اتفاقی می افتد اگر و یا زمانی که SARS-CoV-2 که باعث بیماری تنفسی COVID-19 بازگشت? “ما فقط 14 هفته به این پس هیچ کس نمی داند” لهستان گفت. اگر آن را تا اندکی جهش وی افزود: پاسخ ما آنتی بادی خواهد بود “نسبتا بی ربط است.”

ما نمی توانیم به همان “گله ایمنی” یا “اصلی آنتی ژن گناه” — توانایی سیستم ایمنی بدن ما به یاد داشته باشید یک ویروس است که مشابه اما نه همان به عنوان نسخه های قبلی — به عنوان آنفلوانزا است. آنفلوانزا, بعد از همه, این است که حدود 500 اگر نه 1000 سال.

“در طول پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 گروه سنی که به طور نامتناسبی درگذشت جوان بودند, مردم, مسن, بزرگسالان” لهستان گفت. “افراد مسن دیده بود پیش نمایش از این ویروس در سال های قبل احتمالا در اواخر 1800s به طوری که آنها تا به حال حافظه ایمنی.”

‘1918 آنفلوآنزای اسپانیایی دوم شد موج ویرانگر تر از موج اول. COVID-19 نقطه شیرین می تواند اکتبر تا مارس.’

— Ravina کوللر کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

وجود شباهت بین آنفلوانزا و سارس-CoV-2 و آنها تقریبا یکسان علائم تب و سرفه شبانه و درد استخوان خستگی و تهوع و اسهال و در موارد شدید. مانند تمام ویروس ها نه قابل درمان با آنتی بیوتیک.

هر دو آنها را می توان از طریق قطرات تنفسی از سرفه و عطسه اما آنها می آیند از دو ویروس خانواده — و در حال انجام تحقیقات به منظور توسعه یک واکسن جهانی آنفلوانزا نشان می دهد که چگونه روی حیله و تزویر هر دو ویروس آنفلوانزا و coronaviruses می شود.

“1918 آنفلوآنزای اسپانیایی دوم شد موج ویرانگر تر از اولین موج” Ravina کوللر های عفونی-بیماری, متخصص بیماری های عفونی و جامعه امریکا و عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: MarketWatch.

مورخان بر این باورند که بیشتر تلخ آنفلوانزا سویه آمار در طول یک تا سه ماه در سال 1918 و گسترش نیروهای نظامی در حال حرکت از طریق اروپا در طول جنگ جهانی اول. یک جهش گونه خواهد بود بدترین سناریو برای موج دوم SARS-CoV-2 این پاییز یا زمستان.

1918 همه گیر است برای همیشه لطفا برای ارتباط با اسپانیا اما این فشار از H1 N1 کشف شد و پیش از آن در آلمان و فرانسه و انگلستان و آمریکا اما شبیه به حزب کمونیست را در پاسخ به موارد COVID-19 در ووهان, چین, جنگ جهانی اول بازرسان به خاک سپرده شد و یا underplayed گزارش آن.

“ضروری است که به در نظر گرفتن ارتباط عمیق بین جنگ بزرگ و آنفلوانزای همه گیر نیست و به سادگی به عنوان همزمان یا متوالی بحران اما بیشتر عمیقا در هم تنیده” مورخ جیمز هریس نوشته در مقاله در بیماری همه گیر.

بیشتر تلخ جهش یافته را فشار رمان coronavirus خواهد بود بدترین سناریو برای موج دوم SARS-CoV-2 این پاییز یا زمستان.

نظامی بریتانیا پزشکی در زمان یک نقش پیشرو در مطالعه بهداشت عمومی پاسخ او اضافه شده است. “عمومی داخلی-سلامت رهبران را تقریبا هیچ چیز برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر با توجه به تاثیر اقدامات قرنطینه داشته اند در تلاش های جنگی.

پزشکان و اعضای عمومی به عنوان در حال حاضر, شدند, کوتاه چگونه در غیر این صورت قوی و سالم مردم قربانی به آنفلوانزا در سال 1918. پزشکان امروز صفت که به “cytokine طوفان” یک فرایند که در آن سیستم ایمنی بدن در افراد سالم واکنش نشان می دهد به شدت به عنوان به صدمه زدن به بدن است.

مشخصه برخی از ویروس ها: افزایش سلول های ایمنی و فعال کردن ترکیبات (سايتوکاين) به طور موثر تبدیل بدن در برابر خود منجر به التهاب ریه ها شدید زجر تنفسی ترک بدن در معرض پنومونی باکتریایی ثانویه.

و موج دوم SARS-CoV-2? “این به احتمال زیاد ضربه سخت تر در مناطق به شدت تحت تاثیر اولین بار در داخل کشور از ایالات متحده, که در آن وجود دارد خیلی بیشتر مستعد ابتلا مردم” کوللر گفت. “COVID-19 نقطه شیرین می تواند اکتبر تا مارس با آن اوج به احتمال زیاد در ماه اکتبر و نوامبر است.”

کوللر گفت: دانشمندان در حال یادگیری چیزی جدید در هر روز از مدلسازی مطالعات. “اگر آن را به پیروی از الگوی مشابه به عنوان آنفلوانزا, از آن خواهد شد به احتمال زیاد سطح در طول فصل تابستان,” او گفت:. “اگر ایمنی است که در وجود و سپس به احتمال زیاد این ویروس را دوباره به دنبال قربانیان جدید.”

بیشتر چه, Redfield, گفت واشنگتن پست که او در مذاکرات با مقامات وزارت امور خارجه در مورد پتانسیل برای استفاده از سرشماری سپاه صلح و AmeriCorps داوطلبان برای ایجاد آنچه که او به نام “یک جایگزین نیروی کار” برای کمک به با تماس با ردیابی برای کسانی که تست مثبت است.

تست تعیین نرخ حامل بدون علامت

وجود دارد دلیلی برای خوشبینی است. “ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد آنفولانزا حتی اگر ما تا به حال واکسن آنفولانزا از اواسط 1940s” لهستان گفت. “این شگفت انگیز است چه در دنیا انجام داده است و در 14 هفته در COVID-19 اما آنچه شگفت انگیز است این است چگونه خیلی بیشتر است برای یادگیری وجود دارد.”

در چند ماه کوتاه دانشمندان در سراسر جهان آموخته زیادی در مورد SARS-CoV-2 از جمله ویروس, ژنتیکی, ساختار, چگونه آن را آلوده سلول های انسانی; چه نوع از بیماری تجلی آن علل و چگونگی اثرات آن کبد و کلیه و مغز و چگونه ثانویه علائم کودکان تاثیر می گذارد.

“ما واقعا نیاز به مقیاس گسترده ای تست در دسترس و در تماس با ردیابی برای پیدا کردن هر کسی که در معرض شده است.’

— Ravina کوللر, یک متخصص بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

چه چیز دیگری جدا از اجتماعی فاصله به “صاف منحنی” از عفونت های جدید می تواند انجام شود در حال حاضر و پس از آن ؟ در حالی که دانشمندان کار به شکستن کد از رمان coronavirus دولت و اعضای عمومی می تواند با هم کار کنند.

“این همه پایین می آید به تست” کوللر گفت. “ما واقعا نیاز به مقیاس گسترده ای تست در دسترس و در تماس با ردیابی برای پیدا کردن هر کسی که در معرض شده است و آنها را به خود منزوی برای 14 روز. ما لازم نیست که یک سیستم می خواهم که در ایالات متحده در حال حاضر.”

کومو گفت که او نمی تواند تحت تأثیر معترضان در پایتخت, و اضافه کرد که CDC مجموعه بازگشایی راهنمای متحده و او را دوباره بعد از بازگشایی اگر نیاز بود. “سیستم مراقبت های بهداشتی را نمی تواند بیش از 70 درصد ظرفیت است. وجود دارد دو هفته تاخیر. در 70% زنگ باید بروید.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: نیویورک خیابان های خالی مرا به یاد دوران کودکی من در یک غرب وحشی شهر ارواح — چگونه آمریکا می تواند به احیای خود را پس از همه گیر

فرض تست است تا به سرعت تا پایان تابستان کوللر می گوید: آمریکایی ها باید از وضع صدا برای دور دو از SARS-CoV-2 با ایده آل به اندازه کافی بیمارستان تامین و تست در محل برای اطمینان حاصل شود همه ما اشتباهات کمتر دفعه بعد در اطراف.

در اروپا Andrea آمون مدیر مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روزنامه گاردین در این ماه است که او بیش از حد انتظار موج دوم. “سوال این است که چه زمانی و چگونه,” او گفت:, و اضافه کرد که 85% تا 90% از جمعیت است که هنوز هم حساس.

آمون گفت: SARS-CoV-2 بعید است که فقط از بین برود. “ویروس است که در اطراف ما در حال گردش خیلی بیشتر از ماه های ژانویه و فوریه,” او گفت: این هفته است. “من نمی خواهم به رسم یک روز قیامت تصویر اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه باشد. که آن زمان در حال حاضر به طور کامل استراحت.”

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +2.16% و S&P 500 SPX +1.22% شد تا سه شنبه. شاخص سهام هفته گذشته به پایان رسید با منافع قوی به عنوان بازارهای باقی مانده امیدوار کوتاه مدت تاثیر coronavirus بر درآمد, کمک پیشرفت در تحقیقات به واکسن.

در ضمن مقدار زیادی پایین خواهد آمد ، “ما چگونه رفتار خواهد واقعا تعیین اینکه چگونه این ویروس در حال رفتن به,” او گفت:. “حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک در زمانی که ما می بینیم عفونت نرخ پایین نگه دارید و انجام آن تا زمانی که ما به اندازه کافی تست شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de