تگزاس معاون فرماندار می گوید او انجام می شود گوش دادن به دکتر Fauci: “من نمی نیاز به مشاوره خود را’

AUSTIN, تگزاس, تگزاس, Lt. رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت که او دیگر نمی خواهد گوش دادن به دکتر Anthony Fauci, یک ملت کارشناسان بیماری های عفونی به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان خروش در تگزاس است.

“Fauci, امروز گفت که او نگران متحده از تگزاس است که صرفنظر از برخی چیزهایی که” پاتریک گفته فاکس نیوز’ Laura Ingraham در روز سه شنبه. “او نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. ما نمی صرفنظر از هر چیزی. تنها چیزی که من پرش بیش از گوش دادن به او.”

ساعت قبل از پاتریک اظهارات مقامات بهداشتی دولت گزارش بی سابقه تعداد: بيش از 6500 مورد جدید از COVID-19 و بیش از 6000 بستری شدن در بیمارستان.

پاتریک با اشاره به Fauci سخنان به قانونگذاران فدرال سهشنبه گفتن آنها او را در مورد یک “افزایش نگران کننده” از عفونت در تگزاس فلوریدا و آریزونا.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اضافه شده است که برخی از ایالت ها ممکن است نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت و قلم بیش از پست های بازرسی در کاخ سفید راهنمای برای بازگشایی.

“او اشتباه شده است در هر زمان در هر مسئله” پاتریک گفت. “من نمی نیاز به مشاوره خود را ندارد.”

Coronavirus به روز رسانی: پایتخت کشور بی میلی میزبانی آتش باش; Pfizer امیدوار به ارائه 100 میلیون دوز واکسن تا پایان سال

کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی شامل یک سیر نزولی از موارد مستند در یک دوره 14 روزه یا رو به پایین مسیر در همان زمان دوره آزمون مثبت به عنوان یک درصد از کل آزمون است.

تگزاس برآورده نمی کند یا راهنما.

در پاسخ به گزارش هایی که در بیمارستان ها در برخی از بخش های دولت تا به حال نزدیک به رسیدن به ظرفیت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان در چهار تگزاس شهرستانهای شنبه.

و هشدار “شیوع گسترده” در هفته گذشته ابوت همچنین مکث بیشتر بازگشایی برنامه برای تگزاس بسته شدن میله و کاهش رستوران ناهار خوری اتاق با ظرفیت.

که در آن در حال متحده در بازگشایی? حداقل 19 در حال تطبیق برنامه ای برای متوقف کردن گسترش COVID-19

‘بدترین چیزی که ما می تواند انجام دهد این است که قفل کردن تگزاس دوباره’

پس یادبود روز دولت را شکسته است پس از ثبت رکورد در تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز, و دولت را تست مثبت رای رسیده بیش از 14% دوشنبه ، ابوت گفت: نرخ بیش از 10 درصد خواهد بود دلیلی برای نگرانی.

این تعداد کمتر از 6% یک ماه پیش.

پاتریک گفت: با موافقت ابوت آخرین برنامه برای تشدید محدودیت ها در کشور به خصوص برای میله های زندان.

“ما پشت پا بر روی میله که من فکر می کنم حق تصمیم گیری” پاتریک گفت. “به نظر من بدترین چیزی که ما می تواند انجام دهد این است که قفل کردن تگزاس دوباره.”

اما پاتریک استدلال کرد که تگزاس پایین مرگ و میر نشان می دهد که دولت نیازی به قفل کردن دوباره.

“ما تا به حال 2,424 مردم می میرند و نیویورک تا به حال بیش از 31,000. حتی کالیفرنیا تقریبا به حال سه بار به عنوان بسیاری به عنوان تگزاس و … آن دو کشور قفل شده پایین تمام وقت در حالی که ما باز بوده است” پاتریک گفت. “پس از قفل کردن کار نمی کند. اگر آن را انجام داد آن دو کشور انجام می شود بهتر از تگزاس است.”

مقامات بهداشتی دولت گزارش 21 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر شنبه. هفت روز به طور متوسط مرگ و میر است hovered حدود 30 تن در روز بیش از lpst چهار روز.

در یک تماس به میزبانی تگزاس از حزب دموکرات روز چهارشنبه دولت Rep. دانا Howard یک پرستار سابق و دموکرات از آستین لعنتی پاتریک بیش از سخنان خود اشاره کرد که مرگ داده وقفه چند هفته قبل از کارشناسان بهداشت و درمان می تواند به درک کامل تاثیر بازگشایی.

“وقت و زمان دوباره (جمهوری خواهان) بازگشت به ایدئولوژی و مشخص است که مجلس در حال رفتن به تمرین پزشکی به جای پزشکان,” او گفت:, و اضافه کرد که این یک “واقعا غیر مسئولانه راه برای مقابله با آن است.”

Ingraham, به اشتراک گذاری نقل قول از ناشناس اجرایی از زنجیره ای از تگزاس اورژانس و درمانگاه و استدلال کرد که بخش های مراقبت ويژه هستند و در واقع پر از غیر coronavirus بیماران.

“این فقط رسانه ها گزارشدهی نادرست اطلاعات” پاتریک پاسخ داد. “اکثر مردم در ICU وجود ندارد چرا که از COVID.”

مقامات بهداشتی دولت گزارش نمی دهند که چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار در Icu. وجود دارد 1,405 در دسترس تعداد تخت در سراسر کشور اگر چه تعداد بسیار بیشتر stark که شکسته منطقه است.

در تروما خدمات منطقه که شامل Nueces و 11 سایر استان ها تنها یک تخت ICU در دسترس هستند با توجه به دولت داده است.

و در آستین منطقه سه نظام سلامت گفت: 483 کارکنان تخت ICU در منطقه هستند و 80 درصد اشغال ترک حدود 97 در دسترس تخت.

پیگیری خبرنگار نیکول Cobler در توییتر: @nicolecobler

در حال حاضر آن را خیلی دیر: با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای coronavirus

“ما نمی تواند اجتماعی فاصله’: داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. Noem در کوه راشمور جشن با مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>