تسلا کالیفرنیا گیاه بازگشایی با وجود خاموش کردن سفارش Elon Musk جرات شهرستان برای دستگیری او

تسلا Inc. تشدید مرحله نهایی مسابقات با محلی مقامات بهداشتی و بازگشایی آن فرمونت کالیفرنیا ماشین-ساخت کارخانه فراتر از حداقل عملیات.

مدیر اجرایی Elon Musk اوایل روز دوشنبه قول داد در توییتر برای بازگشایی کارخانه تسلا TSLA, -0.99% تنها ایالات متحده اتومبیل-امکانات ساخت در سرپیچی از منطقه خاموش منظور جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این کارخانه واقع در آالمدا کانتی یکی از شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستانهای تحت یک منطقه ای سرپناه در محل سفارش مجموعه به پایان می رسد, مارس 31.

شهرستان مقامات بهداشت گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه آنها آموخته اند که این گیاه دارای بازگشایی فراتر از اساسی نگهداری و آنها را مطلع تسلا می تواند تنها حفظ حداقل عملیات تا زمانی که مورد تایید برنامه ریزی در محل است.

معلوم بود که آیا تسلا خواهد رنج می برند و هر گونه عواقب برای بازگشایی بدون برنامه در محل.

یک سخنگوی با آملدا تا به حال کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه و نه تسلا و نه فرمونت اداره پلیس بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در بیانیه خود آالمدا کانتی مقامات گفته بودند “نزدیک تر” به توافق روی طرح و تسلا برای ارسال پیشنهاد خود را بعد از آن در روز دوشنبه است.

“ما مشتاقانه منتظر بررسی تسلا برنامه ریزی و آینده به توافق بر پروتکل و یک جدول زمانی برای بازگشایی با خیال راحت” در این شهرستان خبر داد.

در چند روز گذشته مشک تشدید کرده است انتقاد خود را از منطقه ای به منظور.

او توییتی شنبه که او را حرکت تسلا کارخانه و دفتر مرکزی در خارج از کالیفرنیا و ساعت بعد تسلا ساخته شده خوب خود را تهدید به شکایت آالمدا کانتی تماس محلی خاموش کردن یک “قدرت گرفتن است.” و به دنبال دستور به بازگشایی کارخانه.

مشک و تسلا در حال “قرار دادن عمده فشار در آالمدا کانتی” به بازگشایی کارخانه و “مشک است و نه فقط حرف زده اما پیاده روی پیاده روی” تحلیلگر Wedbush دن ایوس گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

در حال حرکت به دور از کالیفرنیا ماشین-ساخت کارخانه را که حداقل 12 ماه به 18 ماه “و اضافه می تواند خطر ابتلا به تولید و تدارکات فرآیند در عین حال” ایوس گفت.

در یک پست وبلاگ با عنوان “بازگشت به کار” تسلا در روز شنبه گفت که در حال آماده شدن برای از سرگیری عملیات با برخی تغییرات در محل و گفت: آن را به اشتراک گذاشته بود این طرح با مقامات محلی. فرمونت و تسلا باتری کارخانه در ایالت نیویورک شده است توقیف از اواخر ماه مارس است.

فریمونت کارخانه استخدام بیش از 10 ، 000 مردم است. گیاه بود General Motors Co. GM -4.72% تسهیلات برای 20 سال تا سال 1982 و به جنرال موتورز و تویوتا موتور Co. TM +0.42% همکاری تا سال 2009.

تسلا را خریداری تسهیلات در سال 2010 و “گسترده بازسازی آن” قبل از اولین مدل S سدان نورد کردن خط در ژوئن 2012, تسلا می گوید در وب سایت خود را.

مشک است برافراشته در برابر خاموش کردن سفارشات در توییتر و بیشتر غیر منتظره ای طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران به بحث در مورد تسلا در سه ماهه اول نتایج در ماه گذشته.

در آن زمان مشک به نام سفارشات “فاشیست.”

محلی مقامات بهداشتی روز جمعه تا به حال خنثی تسلا قصد دارد برای شروع به بازگشایی کارخانه و گفت که خود به خود خاموش شدن سفارشات ساختگی این واقعیت است که برخی از غیر ضروری کسب و کار در حال بازگشایی در جای دیگر در دولت است.

تسلا سهام به دست آورده اند 239 درصد در 12 ماه گذشته در مقایسه با سود حدود 1.7% برای S&P 500 شاخص SPX +0.01% .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>