تسلا انبار موج گذشته 1000 $در میان ایلان فشار برای تسلا نیمه

سهام تسلا, Inc. افزایش بیش از 7 درصد در روز چهارشنبه پس از اجرایی Elon Musk خواست شرکت “برای همه” در تولید تسلا نیمه آن برقی, حمل و نقل, کامیون, دلیل افزایش علاقه به سرمایه گذار در ظهور رقیب.

تسلا TSLA, +8.12% سهام معامله شده به عنوان بالا به عنوان $1,011.85 هدف برای یک رکورد دیگر از روز دوشنبه $949.92.

شرکت بازار کلاه دارای عقاید $186 میلیارد پرتاب یک سنگ از supplanting ژاپن Toyota Motor Corp TM +0.19% 7203, -0.37% به عنوان جهان بالاترین ارزش ماشین ساز. تویوتا ارزش بازار قراردادن موشواره در $216 میلیارد.

یک یادداشت از مشک اولین گزارش Electrek آنلاین نشریه عمدتا متمرکز در دره سیلیکون خودرو ساز گفته است که “زمان برای رفتن همه را تسلا نیمه به حجم تولید.”

مشک در ادامه گفت که کامیون های تجاری را باتری و انتقال قدرت خواهد بود ساخته شده در تسلا در نوادا باتری کارخانه با کار دیگر احتمال وقوع “در کشورهای دیگر است.”

مشک را یادداشت می آید در میان تجمع برای سهام نیکولا Corp. NKLA, -9.67%, آریزونا مبتنی بر برقی-کامیون راه اندازی است که رفت و عمومی در هفته گذشته.

همچنین نگاه کنید به: تسلا Elon Musk می شود عملکرد مبتنی بر payday به ارزش حدود 800 میلیون دلار

نیکولا در حال توسعه تجاری و وسایل نقلیه مسافری با استفاده از باتری های هیدروژن و پیل سوختی و سهام بیش از دو برابر شده پس از آن شروع به تجارت publicly.

نیکولا سهام معامله شده به عنوان کم به عنوان $66.35 در روز چهارشنبه.

مشک را یادداشت همچنین در سمت چپ باز احتمال این که بخش هایی از نیمه یا مونتاژ آن کار را می تواند تسلا بعدی آمریکا کارخانه. این شرکت در گزارش برداشت Austin تگزاس و Tulsa, Okla., به عنوان فینالیست جدید خود با ایالات متحده کارخانه مونتاژ. هیچ مقام رسمی تصمیم گیری ساخته شده است.

مشک ماه گذشته به مبارزه طلبیده پناهگاه محلی در محل سفارشات به بازگشایی آن تنها در ایالات متحده ماشین-ساخت کارخانه در فرمونت کالیفرنیا پس از اشتعال توییتر و مطالب حقوقی که شامل تهدید به حرکت در خارج از منطقه خلیج سان فرانسیسکو به طور کامل.

مرتبط با:Elon Musk در مقابل منطقه خلیج مقامات: این ایمیل نشان می دهد آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده در کارخانه تسلا مبارزه

تسلا نیمه پرواز کرده بود تحت رادار در ماه های اخیر که بسیاری از تسلا اخبار متمرکز شده بود در مدل Y این SUV جمع و جور است که جدیدترین تسلا خودرو, خرید و فروش, از مدل آن 3 mass-بازار سدان در چین و گمانه زنی ها در مورد مکان برای شرکت بعدی آمریکا و اروپا کارخانه های.

یک مفهوم تسلا نیمه رونمایی شد در نوامبر سال 2017 با یک مدل پایه انتظار می رود در اطراف هزینه $150,000. تسلا مصرف شده است رزرو برای کامیون نیاز به $20,000 در صف مقابل شکسته به پایین به عنوان $5,000 اعتباری-پرداخت خودرو و $15,000 انتقال سیم.

این کامیون های تجاری شد و انتظار می رود در سال 2019 و چندین شرکت از جمله J. B. شکار خدمات حمل و نقل, Inc. JBHT, +1.12%, Wal-Mart, Inc. WMT, -0.08% و United Parcel Service Inc. یو پی اس -0.66% باید دستور قرار می گیرد.

تسلا سهام به دست آورده اند 140% در این سال متضاد با ضرر و زیان از 1% و 5% برای S&P 500 شاخص SPX -0.32% و میانگین صنعتی داو جونز. DJIA, -0.59%

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de