Terry Crews ” مورد بحث صدای جیر جیر در مورد ‘سیاه برتری’ دهید رسانه های اجتماعی واکنش

“Brooklyn Nine-Nine” ستاره Terry Crews مواجه توییتر واکنش یکشنبه پس از یک صدای جیر جیر در مورد روابط او به معنای الهام بخش تبدیل به جنجال.

به تظاهرات ادامه داد: در سراسر کشور زیر 25 مه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس, خدمه, 51, که فعال بوده است و تماس صوتی برای تغییر در رسانه های اجتماعی توییتی “شکست دادن سفید برتری بدون مردم سفید ایجاد می کند سیاه و سفید برتری. برابری حق است. آن را دوست دارم یا نه, ما همه در این با هم.”

توییت نشان می دهد سیاه و سفید “برتری” بلافاصله رفت و ویروسی با هر دو “Terry Crews” و “سیاه و سفید برتری” تیراندازی به موضوعات روند در توییتر به کاربران رسانه های اجتماعی لعنتی نظر.

“سیاه و سفید برتری?” توییتی بازیگر اورلاندو جونز در پاسخ. “ما به نمایندگی از 13 درصد از جمعیت ایالات متحده را نگه دارید و هیچ نهادی قدرت و gaslight ما همکاران. ما رو 99 و مشکلات ریاضی خود را است تنها 1. #StrongerTogether.”

نویسنده و کارگردان داریل وارتون-Rigby یکی از بسیاری از کاربران که پیدا خدمه’ اصطلاحات توهین آمیز و گیج کننده در یک روز که در آن جمهوری خواه ایالت میت رامنی راهپیمایی با زندگی ماده معترضان در واشنگتن ،

“ما رسما وارد منطقه گرگ و میش در یک روز زمانی که میت رامنی راهپیمایی برای #BlackLivesMatter و Terry Crews می کند چیزی که او می کند….” وارتون-Rigby نوشت.

نویسنده فردریک جوزف پرسیدم هر بار که من فکر می کنم Terry Crews انجام داده است بدترین او همیشه می کند بیشتر است.”

کاربر توییتر @TheRickyDavila نوشت: “Terry Crews است bizarrely صحبت کردن در مورد سیاه و سفید برتری چیزی که وجود ندارد در حالی که میت رامنی تظاهرات علیه نژاد پرستی. امروز به من یک سردرد است.”

پس فلوید مرگ خدمه قرار می گیرد عاطفی ویدیو در Instagram.

“اول از همه قلب من شکسته است” خدمه گفت: در این ویدئو. “جورج فلوید به نظر می رسد مثل من. جورج فلوید می تواند به من. من به راحتی می تواند به راحتی بود که انسان بر روی زمین با آن افسر پلیس به زانو در گردن من. که می تواند به راحتی من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net