پزشکی از راه دور می تواند صرفه جویی در زندگی در میان COVID-19 و در عین حال به عنوان ویروس با شدت گرفتن شرکت های بیمه را از نگاه به مقیاس

سینتیا Peeters’ معده شروع به صدمه زدن به در اواسط ماه فوریه به عنوان COVID-19 شروع مسلط اخبار.

آوریل, درد طاقت فرسا بود اما او بیش از حد نگران ویروس برای رفتن به دکتر. او متخصص گوارش انجام یک تلفن همراه تصویری دیدار با او و پیشنهاد یک رژیم غذایی را تغییر دهید. هنگامی که آن را بدتر ماه گذشته دکتر کریستوفر راموس را یکی دیگر از تماس تصویری و گفت Peeters در یک کولونوسکوپی.

تشخیص: سرطان روده بزرگ, گیر افتاد, فقط در زمان.

“اگر پزشکی از راه دور در دسترس نیست من از ترس است که ما را بدست به تشخیص او خیلی دیر و سرطان را گسترش گفت:” دکتر جیمز وبر مدیر عامل شرکت تگزاس بیماری های دستگاه گوارش, مشاوران راموس که در آن کار می کند. “پزشکی از راه دور دسترسی قطعا به ما اجازه مراقبت از این بیمار و به احتمال زیاد به صرفه جویی در زندگی خود.”

بعد از تنظیم کننده فدرال گفت مدیکر را پوشش میدهد از جمله تلفن و تصویری telehealth بازديد شروع 1 مارس عمده شرکت های بیمه به دنبال به عنوان COVID-19 شروع به تعطیل بسیاری از ایالات متحده آمریکا

‘پوشش نقره ای’: Telehealth موج در میان coronavirus-شاید این زمان برای خوب است ؟

وبر خوشحال بود به بازپرداخت شود به عنوان زنجیره ای از دست دادن پول به دلیل بيماران ترس بیش از حد نشان می دهد تا برای نمایش فیلم — و این زمانی بود که دولت هنوز هم در امان از بسیاری از ویروس’ خشم.

در حال حاضر به عنوان تگزاس خاموش به پایین میان افزایش COVID-19 موارد وبر و پزشکان در سراسر در حال حاضر سخت ترین ضربه متحده در صورت شرکت های بیمه است که شروع به برگشت به دور از به طور گسترده ای در آغوش رویکرد به دکتر قرار ملاقات. آنها پوسته پوسته شدن پشت telehealth به قبل از COVID سطح آن محدود شد, از سرگیری کردن از جیب پرداخت و با استفاده از زمان مصرف قبل از مجوز است که می تواند جلوگیری از پزشکان.

نقشه: ردیابی COVID-19 سراسر ایالات متحده

در اوایل ماه مه آبی صلیب آبی سپر تگزاس تعیین تاریخ انقضا برای telehealth گسترش در مه 31. آن را منتقل تاریخ سه بار از آن از جمله دو بار در دو هفته گذشته به یک اوت 31 تاریخ انقضا.

بسیاری دیگر از شرکت های بیمه طرحی را برای کاهش پوشش بازديد در ماه سپتامبر حتی اگر مدیکر و مدیکید می رود که پوشش آنها به مراتب بیشتر سخاوتمندانه از طریق پایان سال است. برخی از گسترش telehealth پوشش برنامه ریزی شده بود تا پایان “اضطراری برای بهداشت عمومی” است که بد تعریف شده با هیچ پایانی در چشم گفت: وبر.

او به ندرت استفاده می شود telehealth قبل از COVID-19 دلیل تمام محدودیت.

دیگر شرکت های بیمه را نیز تنظیم و منتقل مهلت برای زمانی که آنها متوقف خواهد شد پوشش از راه دور این بازدید و شروع به شارژ شرکت پرداخت و هزینه های دوباره برای بسیاری تقریبا همه می گویند که آنها به طور مستمر reevaluating پوشش خود را. بیشتر مسائل پیچیده برای پزشکان و بیماران به کارفرما طرح سلامت است که معاف از telehealth پوشش گسترش است.

در آریزونا COVID-19 حال حاضر کنگره و ICU بیمارستان واحد تقریبا کامل هر دو با بیمارانی که نیاز زندگی-حفظ تنفس و درمان غیر COVID موارد است. تا زمانی که برخی از های اخیر در آخرین لحظه تغییرات شرکت های بیمه وجود دارد شروع به رها کردن telehealth پوشش.

دکتر پل Berggreen یک متخصص گوارش است که رئیس جمهور از آریزونا سلامت گوارش گفت: دفتر کارکنان باید به طور مداوم بررسی بیمه وب سایت های برای دیدن سیاست های کنونی. او گفت: سیاست ها در پرداخت نرخ و شرکت پرداخت پوشی برای پزشکی از راه دور به نظر می رسد به تغییر هفته به هفته.

اطلاعات حیاتی است چرا که بیماران ممکن است رد telehealth و به جای درخواست یک دفتر مراجعه کنید اگر آنها پوشش داده نمی شوند در مقایسه با سطوح.

یک سال 2017 مطالعه نشان داد که میانگین هزینه یک سفر پزشکی از راه دور بود که 79 دلار به مراتب کمتر از 146 دلار برای مطب دکتر مراجعه کنید. این مطالعه ممکن است منعکس کننده موجود اتهامات با پزشکان اغلب صورتحساب همان نرخ به صورت مجازی و در دفتر بازدیدکننده داشته است. مقدار مصرف کنندگان پرداخت از جیب متفاوت است و بر اساس طرح جزئیات مانند شرکت می پردازد deductibles و هزینه های مورد نیاز.

“بسیاری از بیماران من هنوز هم نمی خواهید برای آمدن به دفتر من” Berggreen گفت. افراد مسن که ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 عوارض خاص هستند و ماندن در منزل, او گفت:. عمل خود را عامل در کاهش کارکنان در طول بیماری همه گیر.

“در حال حاضر است زمان برای پیاده روی هر telehealth مقررات” او گفت:. “ما نمی دانیم که این چیزی که در حال رفتن برای پایان دادن به. به نظر می رسد مثل شما می خواهید به نگه داشتن telehealth کانال باز به خصوص برای جمعیت های آسیب پذیر.”

چهره به چهره است که به نظر می رسد مثل شما

پزشکی از راه دور ارائه می دهد مزایای دیگر. راموس دو زبانه است به علاوه این که آیا بیماران مراجعه حضوری یا مجازی در فورت ورث تگزاس که در آن جمعیت است که بیش از 36 درصد اسپانیایی.

دکتر شادی کوپر یک متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان در اوکلند کالیفرنیا تاسیس telehealth شرکت فرهنگ ما مراقبت به لینک های سیاه و سفید به سیاه پزشکان برای پزشکی از راه دور قرار ملاقات. او امیدوار به گسترش در سراسر کشور و اتصال به بیماران از دیگر نژادها و اقوام و جنسیت و هویت جنسی به پزشکان بیشتر به احتمال زیاد به آنها را درک کنید.

اما پرداخت باقی می ماند یک مانع بنابراین اگر شیوه های پزشکی ندارد telehealth مجموعه تا قبل از COVID سپس آن را دشوار است برای انتقال او گفت:.

“من شنیده ام این است که بازپرداخت برای پزشکی از راه دور کوچک هستند و نمی توانند حفظ یک عمل” گفت: کوپر. “برخی از شرکت های بیمه پرداخت فقط 16 دلار برای یک تلفن بازدید در حالی که برخی از پرداخت بیشتر به صورت تصویری بازدیدکننده داشته است.”

دکتر وایت دکر مدیر عامل شرکت Optum سلامت است که بخشی از UnitedHealth Group, گفت, باید عادلانه “مکالمه” در مناسب پرداخت نرخ انواع پزشکی از راه دور. “هیئت منصفه هنوز.”

در حالی که مجازی بازدیدکننده داشته است به طور گسترده ای محبوب آنها تمایل به کوتاه تر و متمرکز تر از فرد در مراقبت از خود است. کلینیک نیاز به پرداخت هزینه برای فناوری برای حمایت از مجازی مراقبت در حالی که اغلب حفظ دفتر و کارکنان بالینی به اداره آزمون آزمون فیزیکی و یا انواع دیگر در فرد مراقبت.

دکتر جو Kvedar استاد از پوست در دانشکده پزشکی هاروارد و رئیس جمهور از آمریکا انجمن پزشکی از راه دور که می گوید مدیکر باید پرداخت نرخ برابر به صورت مجازی و حضوری مراقبت.

پزشکان پرداخت می شود بر اساس سه عامل: زمان صرف شده در بیماران مبتلا به پیچیدگی و هزینه. حتی زمانی که کار از راه دور, پزشکان نیاز به صرف زمان با بیماران و تصمیم گیری در مورد مراقبت از خود Kvedar گفت.

اما او اذعان کرد ممکن است آن را کمتر از گران قیمت برای ارائه مراقبت از راه دور با بیماران مصرف خود فشار خون و یا متوسط و در برخی موارد پزشکان کار از خانه.

Telehealth به پایین رفتن لوله’?

پس از افزایش در ماه مارس و آوریل بازدید مجازی در سراسر کشور شروع به کاهش گفت: دکتر Ateev Mehrotra یک دانشکده پزشکی هاروارد دانشیار مراقبت های بهداشتی سیاست و پزشکی

یک دلیل عمده: پزشکان سرخوردگی هستند.

او گفت: پزشکان نگران هزینه های خرید telehealth نرم افزار آموزش کارکنان و بیماران این است که یک سرمایه گذاری است که می تواند “به پایین لوله” هنگامی عمومی هیت اضطراری است و سیاست بازگشت به قبل از COVID سطوح.

“بسیاری از برنامه های مدیکر و مدیکید را ساخته اند همه این مقررات جدید پرداخت و سیاست ها برای حمایت از استفاده از پزشکی از راه دور در همه گیر” Mehrotra گفت. “آنچه ما در حال شنیدن از ارائه دهندگان خدمات است که آنها ارائه صورتحساب و آنها در حال رد شدن و یا گرفتن یک متفاوت مقدار دلار از آنها انتظار می رود.”

به عنوان شرکت های بیمه شروع به معکوس سیاست هایی که انگیزه بیماران برای استفاده از یک راه امن تر برای انجام ملاقات در طول یک بیماری همه گیر ملی بیمه و سیاست های COVID-19 جغرافیایی الگوهای جنگ است.

BCBS تگزاس گفت: بیمه گر است که نظارت بر همه گیر و مزایای تنظیم به عنوان مورد نیاز است. بیمه گر در حال حاضر را پوشش می دهد telehealth خدمات از جمله waiving کردن از جیب برای هزینه های COVID بیماران با توجه به بیانیه ای از شرکت مادر مراقبت های بهداشتی و خدمات شرکت.

ایتنا حذف telehealth شرکت پرداخت و سایر هزینه های اولیه در این بیماری همه گیر اما شروع به شارژ دوباره آنها 4 ژوئن را بر اساس برنامه ها و پوشش نه متحده است. ایتنا گفت: آن را “به طور مستمر ارزیابی سیاست ما liberalizations بر اساس نیازهای مشتریان و روند ما می بینیم در حال ظهور در بازارهای محلی.”

ایتنا در حال حاضر کاهش یافته است همه از جیب برای هزینه های سلامت روان و درمان اعتیاد بازديد که Aetna مدیر عامل شرکت کارن لینچ گفت: آدرس COVID-19 را “مرگبار undertow: بهداشت روانی بحران با اثرات قابل توجهی در همه آمریکایی ها.”

‘اوج بحران’: سلامت روان اثرات این لحظه احساس خواهد شد برای سال

“ما در حال زندگی می کنند از طریق بی سابقه بار اجتماعی فاصله و انزوا و عدم اطمینان اقتصادی و نژادی و بی عدالتی است که باعث ارتباط افزایش استرس و اضطراب و ترس,” او گفت:. “ما متعهد به کمک به اعضای ما مراقبت از آنها نیاز به بدون اضافه نگرانی از تعجب که چگونه آنها را برای آن پرداخت.”

نظر: درمان بیماری های روانی از طریق پزشکی از راه دور بسیار مهم است در حال حاضر

حتی اگر بسیاری از شرکت های بزرگ’ بیمه خود برنامه اجازه نداد بیشتر سخاوتمندانه پوشش کاترین Wetzel سخنگوی شرکت مادر CVS سلامت می گوید: چند که استخدام ایتنا به اداره برنامه های خود را می خواستم که بیمه گر برای تعیین مهلت برای پزشکی از راه دور با توجه به هزینه.

Cigna در حال حاضر برنامه ای برای پایان دادن به آن گسترش پوشش telehealth پوشش ژوئیه 31. در یک بیانیه Cigna گفت: آن را “متعهد به حفاظت از مشتریان و ارائه دهندگان خدمات و جوامع در برابر COVID-19 و ما به طور فعال نظارت بر وضعیت.”

“بیماران در بیشترین نیاز’

برای Peeters که متوقف رانندگی با توجه به COVID-19-اضطراب ناشی telehealth به معنای او را نداشته باشند و به درخواست اعضای خانواده و یا کار خود را به درایو خود را به دکتر.

“پس از COVID, (پزشکی از راه دور) هنوز هم باید در اطراف” گفت: Peeters. “وجود دارد بیش از حد خوبی در آن حل شود من برای پیدا کردن یک سوار به دکتر را ملاقات می کند و پزشکان بیشتر در دسترس مردم در جامعه که نمی توانید رانندگی خود را.”

وبر نمی توانستم بیشتر موافقم. او تا به بسیاری از سالمندان و بیماران چاق برای آنها سفر دشوار است.

“من واقعا فکر می کنم” چرا ما نمی توانیم این خدمات برای افرادی که مسن هستند به طوری که آنها مجبور به التماس کسی از کلیسا به آنها سوار ؟ ” او گفت:. “آنچه من در اضطراب است که من نیاز به ارائه خدمات برای بیماران ما در بزرگترین نیاز و پزشکی از راه دور را فراهم می کند که فرصت. و سپس به تهدید به جلو که دور؟”

برخی می گویند بدون قصد بازگشت وجود دارد اما. وقتی که می آید به telehealth “در حال حاضر که ما این را تجربه کرده ایم, من هیچ سوال که مایل به حفظ آن” گفت: هدر گیتس مدیر عامل شرکت سلامت جامعه, منابع, زنجیره ای از سلامت روان و درمان اعتیاد و مراکز خدمات در کانکتیکات.

“برای بسیاری از مردم آن را به یک محافظ زندگی,” او اضافه شده است.

O’donnell را می توان در رسانه های اجتماعی به عنوان @JayneODonnell. ایمیل خود را در [email protected] Alltucker است که در توییتر به عنوان @Kalltucker و ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de