تکنولوژی کمک به جو Maddon نگه داشتن دیگران مثبت در طول MLB shutdown

جهان تبدیل شده است تقریبا غیر قابل پیش بینی از مارس 12 روز لیگ اصلی بیس بال و بسیاری از ورزش های دیگر اشخاص تعطیل با توجه به کوروناویروس.

از این رو آن را تسکین می دانم که هر کسی می داند که جو Maddon می توانست به درستی پیش بینی کرد چه فرشتگان مدیر خواهد بود تا به. حتی در طول این زمان از پناه در محل 66 ساله است که قرار دادن خود را در خارج وجود دارد (در یک راه است که احترام اجتماعی ما-فاصله پروتکل).

“هنگامی که ما بسته پایین, افکار من, رفت و به, ‘چگونه می توانم کمک کنم تاثیر این در خوش بینانه و مثبت در راه است؟'” Maddon گفت: روز شنبه در یک مکالمه تلفنی با پست. “توسط سکوت من هیچ شانسی برای انجام این کار دیگر از پیام کوتاه با مربیان و بازیکنان. ما تا به حال ساخته شده است بسیار حرکت بزرگ در بهار آموزش با فرشتگان به طور خاص و بیس بال به طور کلی من می خواستم به انجام آنچه من می توانم برای کمک به حفظ این شتاب که ما ساخته ایم.”

برای Maddon این بدان معناست که های خود را به طور طبیعی انرژی بالا خوش بین رویکرد و با استفاده از ارتباطات استفاده از زمان. اواسط هفته آینده او را ملاقات عملا با 12 گروه مختلف از جمله معجزه لیگ آریزونا یک مجموعه از دانشجویان MBA در دانشگاه هاروارد کارکنان از بیس بال از شهرت و مریل لینچ. وی حضور در دو مجازی احزاب کوکتل با فرشتگان نجومی-دارندگان بلیط و با پوشیدن یک دوربین GoPro در حالی که سوار دوچرخه خود را ارائه محتوا برای فرشتگان ” کانال یوتیوب.

بعلاوه هفته آینده Maddon احترام 90 بنیاد اهدا خواهد شد $120,000 برای COVID-19 امداد در جنوب کالیفرنیا تمپا (که در آن Maddon هنوز از زمان خود را مدیریت اشعه) و زادگاه خود از Hazelton, پن.

گفت: Maddon است که زندگی خود را در RV در ساحل, Cal.: “من احساس می کنم وجود یک مسئولیت در این است که ما در به اقامت در خارج وجود دارد و ارائه خوشبین و مثبت پیام.”

که مسئولیت نمی خواهد برود اگر بیس بال بازده این سال و Maddon امیدوار است که این پناهگاه در محل دوره به شما کمک همکار خود را baseballers قدر حتی از راه دور برخورد با طرفداران. قصد بازگشت به روز خود را با اشعه Maddon است Skyped با طرفداران جوان در طول روز.

joe maddon angels mlb coronavirus delay shutdown
هنجار Hall/گتی ایماژ

“من کوشش کرده ام که به MLB برای خرید به آن و تلاش برای به دست آوردن بچه ها علاقه مند” Maddon گفت. “در ماه آوریل زمانی که بچه هنوز در مدرسه یک مرد می تواند صحبت می کنند به یک کلاس در ساعت 10 صبح از اتاق هتل خود را و یا در آشپزخانه خود را و ما می تواند چنین تاثیر است. که فقط ما (فرشتگان). که یکی از تیم. بار 30 چه که به یک پسر یا دختر زمانی که آنها را به ارتباط برقرار کردن با مایک ماهی قزل آلا یا هارون قاضی ؟ این یک سنگین تاثیر مثبت

“من قصد دارم برای ادامه به انجام آن است و ما آن را انجام داده اند. من دوست دارم به آن را ببینید در یک مقیاس بزرگتر با یک مقیاس بزرگتر سازمانی پلت فرم با استفاده از زوم گوگل این همه سیستم عامل های مختلف.”

Maddon همیشه حداکثر پلت فرم خود را. ترسناک دنیای جدید مطمئن شوید که به عنوان هک نمی خواهید به تغییر است.


–این هفته پاپ سوال مسابقه آمد از Gary مینتز جنوبی هانتینگتون: در صحنه باز از سال 1982 فیلم “Dead Men don’t Wear Plaid,” تیتر روزنامه آمده است که برخی MLB تیم دهکدهای از دست دوباره. نام تیم.


–سایت سرگرمی DenOfGeek.com به تازگی منتشر شده جدید دیجیتال سری به نام “MLB The Show (نمایش)” که با تمرکز بر روی جدید esports MLB بازیکنان لیگ. در میان مهمانان ویژه بوده است سابق متس پارچ نلسون Figueroa, co-میزبان ما “Amazin’ But True” پادکست.


–جدیدترین قسمت از HBO “واقعی ورزش با برایانت Gumbel” ویژگی های یک بخش به بررسی نقشی که ورزش در پخش COVID-19. در میان کسانی که با آنها مصاحبه شده است Eireann دولان از اتباع مسکن شان Doolittle.


–بخوان آواز زندان موزه به دست آورد بیس بال به دست آورد, دخترک معصوم, اموزش.


–پاپ خود را امتحان جواب داجرز. اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال به فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>