فناوری همایش ها می رویم و آن را احساس می کند مانند Netflix محتوای تقاضا

چهره در حال تغییر از عمده tech کنفرانس آمد و در قالب یک زندگی جریان سخنرانی روی صفحه نمایش کامپیوتر من شنبه صبح.

در آن شرکت مایکروسافت MSFT, -1.14% مدیر اجرایی rahmani گذاشته دیدگاه خود را برای “توانمند سازی هر توسعه دهنده است.” او 20 دقیقه سخنرانی بود که به دنبال یک سری از زنده و ضبط آموزش برنامه نویسی محاسبات ابری و دیگر نخبه موضوعات از تلویزیون-مانند استودیو های مایکروسافت پردیس buttressed با گرافیک جذاب و pretaped عام در تمام طول روز و شب. و همه از آن رایگان با دسترسی آسان به 509 جلسات و مستندات. این کنفرانس دو روزه بود نگاه و احساس از محتوا بر روی تقاضا لا Netflix, Inc. NFLX, -3.05%

یک هفته پیش از آن کارت گرافیک Nvidia Corp. NVDA, -1.99% مدیر اجرایی جنسن هوانگ تحویل دو ساعته کلیدی در GTC دیجیتال در نه 12 دقیقه برش بر اساس موضوعات اعم از خودروهای به هوش مصنوعی. ارائه ضبط در Huang های جذب 4 میلیون بازدید. در این سال 57,000 توسعه دهندگان امضا برای حضور در; در سال گذشته 10,000 جسمی در این کنفرانس در سان خوزه کالیفرنیا.

چنین است دنیای جدید از فناوری کنفرانس در سن COVID-19. آنها رفته ام تمام دیجیتال مانند ساخت و GTC دیجیتال و ممکن است هرگز همان خواهد بود. وجود ندارد و واکسن این روز هزاران نفر از مردم جمع به هتل ballrooms و مراکز کنوانسیون مانند گاو های کابین و غذا خوردن در تنگ چهارم رفته است.

دور از فلج صنعت فن آوری, اما, مجازی را نشان می دهد می تواند منجر به دموکراسی از چه زمانی بوده است, منحصر به فرد, گران, امتیاز فن آوری و سیاست گذاران و shakers. در جدید آب و هوا, مصرف کنندگان دسترسی رایگان به ارزش محتوای فنی هر زمان که مایل به مشاهده آن.

“این قطعا تغییر رویکرد از فن آوری ها ، عملا شما می توانید شناسایی شرکت کنندگان آنلاین و پیگیری آنچه آنها را ببینید” برنج Cosgrave مدیر اجرایی این شرکت اجرا می شود که وب اجلاس و برخورد همایش گفت: MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. نشان می دهد در اصل برنامه ریزی شده ژوئن 22-25 در تورنتو خواهد به عنوان یک تمام دیجیتال رویداد آن روز.

“اگر نمایش محتوای خالص و نه شبکه مانند یک F8 و یا ساخت, شما می توانید تشویق برای خرید بیشتر به آنها را عملا” او گفت:. “F8 AWS و ساخت هستند مانند برنامه های تبلیغاتی فروش به یک پایه مشتری موجود.”

تکنولوژی تحلیلگر پاتریک مورهد که با حضور ساختن ستایش رویداد برای “ترکیب گرافیک با کیفیت بالا و سخنرانان چهره با جالب پس زمینه.”

توسعه دهندگان کنفرانس به عنوان مراسم سالانه در صنعت فن آوری به عنوان Apple Inc. AAPL -0.51% راه اندازی محصول و عظیم الجثه را نشان می دهد مانند CES و در کنگره جهانی موبایل. تمام گفته آنها مجموعه ای از روایت را برای توسعه دهندگان و در نهایت مصرف کنندگان در سال آینده یا دو.

ممکن است که معمولا کانون چنین باشد. قبل از COVID-19 مدیران و تحلیل گران کسب و کار همکاران و مطبوعات در حال برنامه ریزی سفر خود را برنامه به حضور مایکروسافت در ساخت (ممکن است 19-21 در سیاتل), گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc.’s GOOGL, -0.43% GOOG -0.39% I/O اجلاس (ممکن است 12-14, Mountain View, کالیفرنیا.) و Facebook Inc.’s FB +0.78% F8 (5-6 مارس در سن جته).

دو نفر از کسانی که نشان می دهد کاهش یافته است در حالی که یک سوم خواهد بود بسیار بازسازی. به عنوان مثال:

اپل: “ما در حال ارائه WWDC سال 2020 در ماه ژوئن امسال در راه های خلاقانه برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر دنیا آوردن کل توسعه دهنده جامعه همراه با یک تجربه جدید” فیل شیلر, اپل, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در سراسر جهان در بیانیه ای گفت: ممکن است 5. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد WWDC20 با هر کس به ما نزدیک شدن به این رویداد هیجان انگیز” در 22 ژوئن. این رویداد رایگان است برای تمام توسعه دهندگان.

Facebook: این شرکت که قول داده است به رویدادهای میزبان بیش از 50 نفر تا ژوئن 2021 است “هنوز کار از طریق چه F8 و به طور گسترده تر آنچه FB حوادث/کنفرانس رویکرد خواهد بود فراتر از ژوئن 2021” یک سخنگوی شرکت گفت MarketWatch.

Google: گوگل لغو I/O و در مجموع کاهش یافته است به نظر نشان می دهد در سال آینده. نشان می دهد خواهد رفت اما برای Google Cloud بعدی ’20 با بیش از 200 جلسه بیش از نه هفته از 14 ژوئیه از طریق سپتامبر. 8 گوگل ابر سخنگو گفت MarketWatch.

آمازون: AWS بینش کنفرانس آنلاین است که ارائه رایگان نیم روز “آموزشی غوطه وری” آموزش رسانه, فناوری, قابلیت on May 28.

تکامل از توسعه دهنده کنفرانس ها اجتناب ناپذیر بود در دوره ای از رعد و برق سریع جریان محتوا در تقاضا و ویدئو کنفرانس. یک توسعه دهنده در گفت و اسپانیا می تواند شراب خواری-سازمان دیده بان cloud-computing solutions در یک کانال در حالی که دیگری در برزیل نمایش یک آرشیو سخنرانی در حدود همان زمان. اگر آن را برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند یک تجربه مشاهده در Netflix بکشد و یا والت دیزنی Co.’s قطع -2.24% دیزنی+ است که هدف او و دیگران می گویند.

مایکروسافت در حال حاضر در روند “re-تصویربرداری” نحوه اتصال بیشتر با توسعه دهندگان برای بهبود تعامل دسترسی به منابع و محتوا قبل از COVID-19 — که شتاب آن طرح شارلوت Yarkoni شرکت معاون رئیس جمهور از ابر و هوش مصنوعی در مایکروسافت گفته MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی.

“مردم نمی مانند تماشای چیزی است که شما نیاز به نشستن به مدت چهار ساعت; آنها ترجیح می دهند محتوای زمانی که آنها را انتخاب کنید به تماشای بدون در نظر گرفتن مناطق” گفت: Yarkoni که به نام اولین روز تقاضا و بهره از ساخت “بی سابقه است.” او گفت: علاقه در هفته منتهی به این کنفرانس دو روزه نشان داد که ساخت را تجربه می کنند دست انداز. ترافیک مایکروسافت برای یادگیری, یادگیری-پلت فرم برای ویژگی های محتوا استفاده می شود معمولا توسط توسعه دهندگان بود تا 272% در ماه آوریل سال بیش از سال, او گفت:. چه تر است, مایکروسافت در حال حاضر بیش از 72 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر آن اسناد و مدارک فنی و آموزش سایت.

شاید یکی دیگر از تکنولوژی های اجرایی نشان می دهد فراوانی از مصرف کنندگان با استفاده از زوم تصویری Communications Inc. ZM, -2.29% مشروط آنها به هضم ویژگی های اطلاعات آنلاین.

“کسب و کار به کسب و کار کنفرانس مانند ما هستند وابسته به مردم ملاقات در فرد” Okta, Inc. OKTA, -0.26% مدیر عامل شرکت تاد مک کینون گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. اما درک خود را تغییر داد پس از این سال نسخه اکتا زندگی تمام دیجیتال نشان می دهد در اوایل ماه آوریل به خود جلب کرد رکورد حضور و غیاب. او در حال حاضر با توجه به تغییر دائمی به یک مدل ترکیبی از هر دو در فرد و دیجیتال شرکت کنندگان در سال آینده و فراتر از آن.

“ما تا به حال تن از آگهی و off-the-نمودار تعامل با همه فرمت دیجیتال” مک کینون گفت: پس از 20,000 حضور داشتند در مقایسه با 6000 سال پیش.

Nutanix Inc.’s NTNX, +1.98% جهانی .بعدی دیجیتال تجربه بود به 30 ژوئن-جولای 2 در شیکاگو است. در حال حاضر, آن را برنامه ریزی شده به صورت آنلاین در سپتامبر.

“COVID-19 مجبور است Nutanix به فکر می کنم در خارج از جعبه” Nutanix Inc. افسر ارشد بازاریابی بن گیبسون گفت MarketWatch در ایمیل. “مصرف کنندگان انتظار می رود همان محتوای بزرگ از سنتی ما در شخص رویدادهای اما در برنامه ای که به بهترین وجه مناسب آنها — از راحتی از خانه خود را،”

قبل از ما نوشتن را از مفهوم کلاسیک tech conference — حتی با بهترین نیات و گنجینه ای از مطالب وجود دارد هیچ راه بهتری به شبکه از در فرد برخورد را Cosgrave اشاره می کند. “بزرگتر کنفرانس به معنای شبکه — شام کوکتل اواخر شب جلسات” او گفت:. “سراسیمگی از شبکه سودمند از همایش. سخنرانان و پانل ها بهانه ای برای رفتن.”

“در پایان روز, ما امیدواریم که به فرد در تورنتو در سال آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de