به یاد داشته باشید زمانی که شما فکر نمی کنم در مورد معلمان چقدر در تمام طول روز ؟

آنها آموخت فراکسیون ادبیات و پشت درهای بسته. کار خود احساس طبیعی و لازم است. ما می دانستیم که برخی از آنها underpaid و قدردانی است. اعتصاب که تعطیل مدارس در شهرهای بزرگ مانند سیاتل و لس آنجلس و شیکاگو هم زده حمایت عمومی و برجسته معلمان گرفتاری.

سپس مدارس عمومی, خدمت, حدود 55 میلیون کودک در امریکا تعطیل یک شبه ترک پدر و مادر برای نظارت بر پیشرفت تحصیلی فرزندان خود را در خانه. و از طریق coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از خانواده ها متوجه شدم که معلمان نه تنها مناسب بلکه ضروری است.

“چگونه بسیاری از معلمان هستند که بیشترین بازدید را در حال حاضر است سمت راست وجود دارد با بهداشت و درمان کارگران گفت:” اموزش Faden, یک استاد اخلاق پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز. “در حال حاضر زمان را به بزرگترین ممکن است فریاد به معلمان است.”

آنچه مدارس را مانند سقوط می آیند: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

برای مطمئن شود, برخی از مربیان تبدیل شده اند کمتر قابل مشاهده است. و برخی از خانواده ها شده اند نا امید از فقدان برنامه ریزی و یا بیش از حد بسیاری از انتظارات است. اما به طور کلی? میلیون ها نفر از مربیان افزایش یافته است از آنچه آنها آموزش دیده برای انجام پرتاب خود را نه تنها به آموزش آنلاین با عملا هیچ آماده سازی بلکه به دیگر مطالعه نقش: تصویری, ویرایشگر, دستگاه توزیع کننده, پشتیبانی فنی, غذا, سایت کارگر, ماشین, رژه, راننده, پیاده رو-گچ نویسنده پنجره waver.

از فوق العاده را هر روز در اینجا چند تا از داستان های خود را.

جغد استفراغ. (ناخالص.)

براندون Gilliam, تنومند زمینه ابتدایی, ایندیاناپولیس

بسیاری از معلمان با ارسال یادداشت های دست نویس به دانش آموزان خانه. معلم علوم براندون Gilliam ارسال جغد استفراغ.

جغد گلوله و یا هضم نشده توده استخوان و خز regurgitated توسط جغدها محبوب کالبد شکافی پروژه برای کلاس پنجم و Gilliam بزرگ حمل و نقل در هر سال. در این سال او توزیع آنها را به دانش آموزان در خانه.

Gilliam, 34, همچنین ایجاد شده آزمایش علوم ویدئوها از خانه است که دانش آموزان می توانید از نو خلق با موارد آنها را در اطراف خانه.

این ایده گفت: گیلیام که در 12 سال آموزش است که به نگه داشتن بچه ها, یادگیری درگیر و با داشتن سرگرم کننده در طول تمدید مدرسه بسته شدن.

“به طور معمول من خیلی مسخره است,” او گفت:. “بود مسخره تر از دانش آموزان من … که همیشه هدف من است.”

پرینتر 3D برای کمک به پرستاران

براندون مایرز ماکسول دبیرستان آتلانتا

زمانی که ساخت و تولید, معلم, Brandon مایرز آموخته محلی پزشکان و پرستاران مبتلا بودند chafed گوش ناشی از خود ماسک محافظ او فکر کرد که او و دانش آموزان خود را می تواند کمک کند.

مایرز و دانش آموزان خود را در حال حاضر شبکه شش مدرسه در 3D پرینتر و آنها با تجربه از راه دور سیستم عامل است که اجازه دهید دانش آموزان کنترل پرینتر از متشکرم. بعد از مدرسه تعطیل مایرز اجازه داده شد به حرکت شبیه چمچه زنی پرینتر به ماشین خود را و راه اندازی زنجیره ای در گاراژ خود را. در این میان دانش آموزان یک الگوی از موسسه ملی بهداشت برای گوش برجسته و آنها را به کار برنامه نویسی فرایند تولید از خانه های خود را در حالی که مایرز ساخته شده تنظیمات دستی از گاراژ خود را.

به زودی آنها تا به حال تولید بیش از 600 ماسک پلاستیکی-تسمه توسعه دهنده است که تحت فشار قرار دادن سر پوشنده لباس به جای گوش خود را. مایرز و سپس از دانش آموزان معطوف به ایجاد قاب برای صورت سپر; آنها ساخته شده و حدود 100 نفر از کسانی که تا کنون. همه تحویل داده شده اند به محلی مراقبت های بهداشتی همکاران.

مایرز و دانش آموزان خود را به تنهایی نیست. تکنولوژی معلمان و دانش آموزان سراسر کشور با همکاری سازمان های مراقبت های بهداشتی برای ایجاد و به دور چهره سپر و دیگر تجهیزات حفاظتی. معلمان اغلب در خرید مواد مانند 3D printer filament در هزینه های خود را.

معلمان اغلب با تراشیدن: این فقط یکی از فشارهای آنها تحت

مایرز, 38, است تنها در سال دوم خود را از آموزش. او قبلا برای یک شرکت است که تعمیر انرژی هسته ای امکانات. کلاس های خود حول محور تولید در دنیای واقعی محصولات برای مشتریان و او گفت که او رفتار دانش آموزان خود را مانند مدیران پروژه.

“من همیشه آنها را به پروژه های که کمی سخت تر از من فکر می کنم آنها می توانند انجام دهند و به نظر می رسد که برای آنها ایجاد انگیزه,” او گفت:.

‘بخشی از من شفا’

Tyiesha Hoskins, هارلم لینک منشور مدرسه نیویورک

Tyiesha Hoskins همیشه احساس نامیده می شود برای کمک به, برای اولین بار به عنوان یک مددکار اجتماعی و پس از آن به عنوان کلاس چهارم معلم در هارلم لینک منشور مدرسه. این تنها دومین سال از آموزش اما Hoskins, 32, صرف تمام عمر خود را در خدمت محله که در آن او متولد و بزرگ شده.

در طول همه گیر Hoskins کمک کرده است او 25 دانش آموزان ورود به سیستم در هر روز برای زوم جلسات و قابل ملاحظه ای جز دو یا سه دانش آموزان شرکت کننده ترین روز. اکثر مدارس کم درآمد مانند او تلاش برای اتصال و تعامل همه دانش آموزان است. برای اولین بار دو هفته Hoskins گفت: همه او بود آسایش دانش آموزان و صحبت کردن با آنها در مورد احساسات خود را.

از طریق آن همه Hoskins شد بی سر و صدا مراقبت از خواهر او قبلا سالم 46 ساله جامعه ارتباط در بللوو بیمارستان که قرارداد COVID-19 در اواخر ماه مارس است. در آوریل 16, خواهر او درگذشت. Hoskins در زمان یک زمان کمی برای رسیدگی به مسائل خانوادگی و بازگشت در هفته گذشته به استقبال فیلم های ساخته شده توسط خود دانش آموزان و معلمان.

“من خوش شانس در جامعه آموزش بچه ها در اینجا” Hoskins گفت. “آنها بخش مهمی از درمان است.”

Coronavirus سردرگمی: معلمان به حال کمی آموزش برای چگونه به انجام کلاس های آنلاین

سمفونی از خانه

جف Midkiff پاتریک هنری دبیرستان, Roanoke, ویرجینیا

ارکستر دانشجویان در پاتریک هنری دبیرستان در رونوک پمپ شد به بازی کارنگی هال در طول یک سفر مدرسه در این بهار. آنها تا به حال تمرین در تمام طول سال برای آن است. سپس coronavirus تعطیل سفر و مدرسه.

معلم خود جف Midkiff, 56, شروع به دیدن ویدئوها از ارکستر فیلارمونیک روتردام و دیگر ارکسترهای حرفه ای بازی با هم از خانه های خود. می تواند دانش آموزان خود را انجام دهید که بیش از حد ؟

Midkiff که تدریس شده است برای 30 سال به فکر آنها باید سعی کنید. او ضبط شده خود را نواختن ویولن برای اولین بار بخشی از ویلیام بویس Symphony No. 1 با مترونوم و سپس ارسال ویدئو به دانش آموزان خود را به طوری که آنها می توانید گوش دادن در حالی که بازی های فردی خود را به قطعات. این همان جنبش دانشجویان را در کارنگی هال. حدود 40 نفر شرکت کردند.

Midkiff سپس ارسال فایل به برادرزاده اش رایلی Murtagh در Lift Arc Studios در رونوک که صرف حداقل 10 ساعت دوخت همه با هم آهنگ.

همسفری کارائوکه: Middle school band مدیر و خانواده راک در ویدیو خنده دار

Midkiff و دانش آموزان خود را در حال حاضر برنامه ریزی تکرار بازی در خانه عملکرد این بار با آهنگ های مانند “پرچم پرستاره” و “پمپ و شرایط” است که برگزار خواهد شد در طول دبیرستان را بصورت زنده مجازی فارغ التحصیلی در 4 ژوئن.

او می آموزد که پدر و مادر بیش از حد

Nafeesah محمد پاتریک هنری دبیرستان, مینیاپولیس

Nafeesah محمد همواره روابط نزدیک با دانش آموزان خود را. اما در حال حاضر او را بدست می دانم که خانواده خود را بهتر بیش از حد و همچنین پاسخ به برخی از نیازهای خود را.

یکی گفت: “محمد او نگران خود او فقیر مهارت های خواندن و عدم توانایی برای کمک به او را با فرزند خود.

“من فقط یک خواندن آنلاین درسی برای شما همچنین گفت:” محمد 33.

در حال حاضر زمانی که او کنفرانس که با دانشجو ها و جهش به گزارش چگونه مهارت های خود را در حال پیشرفت در خواندن پلت فرم ها و لیست واژگان محمد به او می دهد.

“این تمام چیزی است که در معرض تمام این بی عدالتی خانواده من چهره” گفت: محمد. او مدرسه است که عمدتا دانش آموزان کم درآمد از رنگ و بسیاری از دانش آموزان خود را به صورت چالش های زیادی برای رسیدن به فارغ التحصیلی.

“طبیعت این فرصت را بمکد اما این به ما فرصتی برای حمله به این بی عدالتی.”

اعتماد به نفس متحرک

Jourdan دیکسون برترین مدارس تعالی Indianapolis

زمانی که مشاور راهنمایی Jourdan دیکسون شروع به ایجاد انیمیشن در فیلم ها برای اجتماعی-عاطفی و یادگیری در برترین مدارس تعالی در اوایل این سال او تا به حال هیچ راهی برای بدانید که چگونه مفید آنها می شود.

با انیمیشن, نرم افزار, دیکسون, 27 می نویسد: اسکریپت برای پوشش موضوعاتی مانند اعتماد به نفس, تنوع, توجه و همدلی است. او پس از آن پرونده های صوتی و متحرک توالی. فیلم ها در دسترس هستند علنا در مدرسه کانال یوتیوب.

دیکسون گفت: این فیلم یک راه برای گرفتن توجه بچه ها ورزش و سرگرمی خود را. او شروع به تمرین با این نرم افزار در سال گذشته در وقت آزاد خود را. او شده است یک مشاور مدرسه به مدت سه سال.

“متاسفانه همه مجهز شده است و یا نمیفهمد بهترین راه برای رسیدن به بچه ها در یک اجتماعی-عاطفی سطح در حال حاضر,” او گفت:.

خواهد coronavirus ظروف سرباز یا مسافر تا بچه من برای زندگی ؟ چگونه به حرکت فرزند خود سلامت روان

هر تصویری می دیکسون در مورد سه روز را. او به تازگی اضافه شده بخش بر امنیت دیجیتالی و ارسال ایمیل و در COVID-19.

“هیچ یک از ما از طریق این بوده است قبل از” او گفت:. “این مهم است که ما مطمئن شوید که ما در حال انجام بهترین ما می توانیم و خوب هستند استوارت از منابع برای کمک به همه.”

مهد کودک در Facebook

مگان یسن کمپ مهد کودک, Lake Bluff, ایلینوی

زمانی که مگان یسن آغاز پخش زنده روزانه آموزشی نشان می دهد هر روز صبح در Facebook او نمیفهمد این امر ارائه یک روال برای دختران جوان سنین 4 و 6. و شاید برخی از دوستان و خانواده خود را تنظیم.

اما از آنجا که او اولین قسمت در اواسط ماه مارس را از دست ندهید مگان اردوگاه مهد کودک Facebook گروه دارای عقاید نزدیک به 100 ، 000 پیروان — با تشکر در قسمت اولیه افزایش از دوستان و بعد یکی از رسانه ملی.

“این بسیار دیوانه” گفت: یسن, 36, که پخش نشان می دهد از یک گوشه ای از زیرزمین او هر روز هفته در ساعت 9 صبح مرکزی زمان. “من فکر می کنم هر کس به دنبال برخی از روال و ساختار است.”

ABCs و Bon Jovi: خواننده معروف قطره و به این مجازی کلاس مهد کودک

پایه آموزشی بخش در مورد اعداد و حروف در حال پاشیده با غیر قابل پیش بینی از یسن را دختران که شرکت با خنده cuddling و آواز بلکه توسط squabbling, قطع و احساسی — همه در حالی که مادر خود را پدر و مادر می آموزد و در زمان واقعی است.

این محیط آشنا است برای هر کسی که در تلاش برای حقه بازی در هر دو نقش در حال حاضر.

یسن سابق معلم مهد کودک که پشت پا برای مراقبت از دختران او تمام وقت و سپس مشغول به کار بود به عنوان یک پیش دبستانی مشاور قبل از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

او به تازگی آغاز شده و از یک کانال یوتیوب و آلبوم آینده آهنگ از نشان می دهد از جمله جاذب آهنگ در مورد پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را.

ایالات متحده آمریکا امروز فضل Hauck کمک به این داستان.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de