TaxWatch: 3 راه های مالیاتی ‘تقویت’ سیاه و سفید-سفید شکاف ثروت

ملی تظاهرات پس از جورج فلوید را ضبط قتل در بازداشت پلیس هستند spotlighting تفاوت بین تجارب آمریکایی های سیاه و سفید و سفید آمریکایی است که فراتر از درمان خود را با اجرای قانون است.

مردم سیاه و سفید که دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بستری برای COVID-19 چهره به خصوص ناپایدار مسکن و چشم انداز کار. سیاه صاحبان کسب و کار می تواند به صورت یک نبرد دشوار تامین مالی و سرمایه راه اندازی.

سیاه, مالیات دهندگان نیز قوانین مالیاتی است که برخی از ناظران می گویند نگه داشتن فاصله بین سیاه و سفید ثروت گسترده است. متوسط ثروت برای یک خانواده است $17,000 و آن را $171,000 برای یک خانواده سفید رسیده.

این ماده از چه چیزی می شود مشمول مالیات در چه میزان و به همان اندازه مهم است — چه چیزی دریافت نمی کند مشمول مالیات آنها توجه داشته باشید.

‘قانون مالیات تقویت آن نامتناسب شکاف است که در حال حاضر وجود دارد بر اساس راه اقتصاد ما کار می کند و در این راه جامعه ما رفتار آمریکایی های آفریقایی تبار.’

— ویلتون هایمن یک استاد در انگلستان قانون بوستون

“کد مالیاتی تقویت آن نامتناسب شکاف است که در حال حاضر وجود دارد بر اساس راه اقتصاد ما کار می کند و در این راه جامعه ما رفتار آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: Wilton هایمن یک استاد در انگلستان قانون بوستون که مطالعه مالیاتی را ناهموار اثر است.

“اگر ما شامل مالیات های فدرال و ایالتی من فکر می کنم این درست است که [مالیاتی] احتمالا بدتر ثروت شکاف” گفت: کیم Rueben ارشد همکار در مرکز سیاست های مالیاتی. مالیات های محلی تمایل به تملق گفتن, غذا خوردن تا پول بیشتری از کاهش درآمد خانواده ها به عنوان یک نسبت از درآمد خود را, او اشاره کرد.

نابرابری کمتر روشن است که با تمرکز بر فدرال کد, او گفت:. بالاتر بگیران پرداخت درآمد بالاتر نرخ — اما آنها همچنین دسترسی به “جنبه های خاص از کد مالیاتی است.” که شامل قوانین اطراف آن سود سرمایه و ارث او اشاره کرد.

‘برای مردم شروع با کمتر از دارایی است که به طور متوسط سیاه و اسپانیایی خانواده ها آن است که سخت تر برای دسترسی به این سود در قوانین مالیاتی است.’

— کیم Rueben مالیاتی, عضو ارشد مرکز سیاست

“برای مردم شروع با کمتر از دارایی است که به طور متوسط سیاه و اسپانیایی خانواده ها آن است که سخت تر برای دسترسی به این مزایا در قوانین مالیاتی” Rueben گفت.

“وجود دارد هیچ چیز در راه مالیات بر درآمد فدرال نوشته شده است که صریح و روشن در مورد مسابقه. اما به دلیل جمعیت و ویژگی های مختلف مالیات دهندگان آن می توانید افکت های مختلف” او بعد از آن اضافه شده است.

برخی از منتقدان می گویند ممکن است آن را نیز باید با جمعیتی از کد مالیاتی نویسندگان که به طور سنتی شده است ثروتمند مردان سفید. این ممکن است توضیح دهید مختلف نقاط کور مثل دو استاندارد که در آن شاکیان جنسی-آزار و اذیت شهرک که به طور معمول زنان خود را می توانید حل و فصل پول مشمول مالیات اما نه مردم گرفتن غرامت کارگران پول برای جراحات در محل کار که تمایل به مردان است.

سود سرمایه مالیات یک معامله خوب برای افرادی که سرمایه گذاری در بازار سهام

درآمد عادی مانند یک دستمزد مشمول مالیات است بین 10% و 37% بسته به مقدار. سود سرمایه مانند سهام درآمد حاصل از فروش مشمول مالیات بین 0% تا 20% (با چند استثنا).

کاهش نرخ معامله خوب برای کسانی که بازی بازار و سفید و سرمایه گذاران هستند شایع تر از سیاه سرمایه گذاران.

به طور کلی 55 درصد از آمریکایی ها با خود سهام با توجه به یک گالوپ نظرسنجی انجام شده در ماه مارس و آوریل.

64 درصد از سفید پوستان در یک نظرسنجی گفت: آنها متعلق به سهام در مقایسه با 42 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی.

اما 64 درصد از شرکت کنندگان سفید گفت: آنها متعلق به سهام در مقایسه با 42 درصد و 28 درصد از اسپانیایی نظرسنجی شرکت کنندگان است.

درآمد مشمول مالیات است که شما آن را, اما سود سرمایه مالیات و پا زدن در در فروش. است که به صاحبان سهام انعطاف پذیری فوق العاده به فروش هنگامی که آن را به نفع خود و یا خرید و نگه دارید برای نسل بعدی Rueben گفت.

مالیات بر املاک و قوانین تمایل به نفع سفید خانواده

آمریکایی ها در حال آماده به ارث تقریبا $765 میلیارد دلار در سال 2020 به گفته یکی از دانشگاه نیویورک دانشکده حقوق استاد را برآورد. اما سفید خانواده بهره مند خواهند شد بیشتر از نظر ارث و قوانین مالیاتی اطراف آنها را.

سفید, خانواده ها باید دو بار شانس گرفتن ارث نسبت به خانواده زنبق trish witkowski این استاد دانشگاه نیویورک نوشت. یک خانوار ارث منجر به $104,000 افزایش در متوسط ثروت در مقایسه با 4000 دلار افزایش به صورت سیاه و همتایان او اضافه شده است.

املاک و معافیت های مالیاتی مطرح شد به طور موقت تحت 2017 تغییرات قانون مالیات.

کاهش مالیات و مشاغل قانون از سال 2017 به طور موقت افزایش آستانه زمانی که مالیات املاک و پا زدن در رفتن از $5.49 میلیون در سال 2017 به 11.1 میلیون دلار در سال 2018 است. سطوح بالاتر تنظیم شده برای تورم در پایان سال 2025 است.

بالاتر آستانه یک ضربه به اقلیت مالیات دهندگان که می تواند از آن بهره مند شوند از دست رفته-از درآمد مالیاتی گفت: David Newville, معاون رئیس جمهور, سیاست و پژوهش, در, رفاه, حال, یک سازمان غیر انتفاعی ارتقای امنیت مالی در جوامع اقلیت.

از دست ندهید: این است که چقدر کارگران آمریکایی را نجات داد در طول سال اول پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات تعمیرات اساسی

که پول می تواند تعهد برنامه های دولت یا صندوق گسترش اعتبارات است که آیا کمک به کم درآمد و متوسط مالیات دهندگان. “مالیات بر املاک است نه از لحاظ فنی یک مالیات بر ثروت” اما آن می تواند تابع به عنوان یکی از, او گفت:.

فوق العاده ثروتمند هستند بسیار آگاه از قوانین و مستغلات. بیش از 40 درصد از میلیاردرهای بیش از سن 65 نقل مکان کرد و از کشورهای با قوانین مالیات بر ارث, یک مطالعه نشان داد.

در شکل کنونی آن فدرال مالیات بر املاک و قانون است “ارائه شده تقریبا بی فایده به جز تعداد انگشت شماری از شهرکهای…شما می توانید نگاه مستقیم در املاک و مالیات و افزایش نابرابری” Newville گفت.

فدرال مالیات املاک و مالیات پیش بینی شده برای جمع آوری 16 میلیارد دلار در این سال trish witkowski نوشت. که نرخ موثر مالیات از 2% با توجه به محاسبات.

افرادی که ادعا می کنند به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد هستند احتمال بیشتری برای دریافت حسابرسی

این اعتبار کمک می کند تا کم و متوسط درآمد خانوار. این مالیات سال اعتباری حداکثر محدوده از $529 برای مالیات دهندگان با کودکان واجد شرایط به $6,557 برای کسانی که با سه یا بیشتر.

45 ساله اعتبار مورد ستایش قرار داد توسط محققان به عنوان قدرتمند ضد فقر اندازه گیری. در سال 2018 را به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد (EITC) همراه با کودک اعتبار مالیاتی نگه داشته 8.9 میلیون نفر را از فقر, با توجه به U. s. اداره آمار.

سیاه و Latinx مالیات دهندگان در ترکیب هستند و 40 درصد از تمام کسانی که واجد شرایط برای اعتبار با توجه به موسسه بروکینگز.

IRS می دهد یک نگاه دقیق تر در بازده ادعا EITC. در سال مالی 2018 IRS حسابرسی 1.1 میلیون گرداند. که کمتر از یک درصد (0.6%) از تعداد کل بازده با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز. اما 1.4 درصد بازده با اعتبار مالیات بر درآمد به دست آورده بودند را کنار بگذارند برای بررسی اتاق فکر اشاره کرد و با استناد به داده های IRS.

که کمی از EITC ممیزی میزان 1.7% در سال مالی 2015 اما هنوز هم رشد 0.8 ٪ حسابرسی رای کلی که در آن سال.

“ما لزوما به حداکثر رساندن مقدار پول ما با زمان فدرال حسابرسی اولویت ها و این بدان معناست که شما را تا پایان با داشتن بیش از سیاه و قهوه ای خانوار گرفتن حسابرسی از آنچه شما انتظار می رود.’

— کیم Rueben

“ما لزوما به حداکثر رساندن مقدار پول ما با زمان فدرال حسابرسی اولویت ها و این بدان معناست که شما را تا پایان با داشتن بیش از سیاه و قهوه ای خانوار گرفتن حسابرسی از آنچه شما انتظار می رود” گفت: Rueben.

در حالی که EITC حسابرسی نرخ تقریبا ثابت حسابرسی نرخ بالا بگیر شده اند لغزش.

برای مثال 8.4 درصد بازده ساخت بین $1 میلیون و 5 میلیون دلار شد و حسابرسی در سال مالی 2015, با توجه به داده های IRS. سه سال بعد ممیزی رای برای همان گروه بود 2.2%.

ماه گذشته یک وزارت خزانه داری دیده بان گفت: IRS بین 2014 و 2016 نمی حفاری به حدود 370,000 از موارد بالا ارزش خالص غیر filers. آنها بدهکار حدود 25 میلیارد دلار تخمین زده می شود و مالیات با توجه به بازرس کل وزارت خزانه داری برای دولت مالیات.

در پاسخ به گزارش IRS اشاره کرد و آن را از دست داده و تقریبا یک سوم از اجرای آن کارکنان پس از سال مالی 2010. اما پس از سال 2018 آن قرار داده و منابع بیشتری در غیر filer موضوع شده است و recouping پول بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de