مالیات پسر: خود اشتغالی و با توجه به PPP وام ؟ خبر خوب وجود دارد برای شما

قوانین برای SBA-نظارت چک Protection Program (PPP) وام مجاز توسط Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) شده اند و یک هدف در حال حرکت. اگر شما در زمان PPP وام کسب و کار کوچک و یا اگر کارفرمای شما به وظیفه شما با نگه داشتن با PPP وام تحولات, شما می دانید منظورم چیست. به عنوان این نوشته هدف بود و هنوز هم در حال حرکت است.

خوشبختانه, آن را در حال حرکت در مسیر درست در مالیات پسر نظر.

در اینجا من پوشش برخی از کلید PPP وام حقایق است که شناخته شده بودند درست باشد در طول میکروثانیه در آن زمان به نوشتن این. همه چیز می تواند کاملا متفاوت با زمانی که شما این به عنوان خوانده شده. شوخی کردم. مرتب کردن بر اساس. به هر حال به بعد.

قانون جدید برطرف PPP بخشش وام قوانین

چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری عمل 2020 (PPPFA) قانون تبدیل شد در تاریخ 5 ژوئن که به نظر می رسد مانند یک مدت زمان طولانی پیش. قانون جدید باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای بسیاری از PPP وام گیرندگان به انجام آنچه در آن طول می کشد به تمام یا بخشی از وام های خود را ببخشند. این PPPFA همچنین اجازه می دهد تا وام گیرندگان برای استفاده از مراقبت های, قانون مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق امتیاز (نگاه کنید به کناری زیر برای اطلاعات بیشتر) حتی اگر وام خود را ببخشند. خوب.

با توجه به اصلی مراقبت در عمل قوانین برای PPP وام بدون بخشش اجازه داده شد مگر اینکه وام گیرنده صرف حداقل 75 درصد از درآمد حاصل از وام در هزینه های حقوق و دستمزد. این PPPFA باعث کاهش آستانه به 60 درصد.

این PPPFA همچنین به وام گیرندگان تا 24 هفته به استفاده از PPP درآمد حاصل از وام برای مقاصد است که در نتیجه وام بخشش در مقابل تنها هشت هفته تحت اصلی مراقبت در عمل قوانین. اگر شما دریافت وام خود را قبل از تاریخ 5 ژوئن تصویب تاریخ PPPFA شما می توانید انتخاب کنید به دنبال پیر هشت هفته قانون و درخواست برای وام بخشش پس از تنها هشت هفته. بدون در نظر گرفتن زمانی که شما دریافت وام خود را شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید به دنبال جدید 24 ماه حکومت.

این PPPFA همچنین گسترش کارمند rehiring مهلت از 6/30/20 به 12/31/20. کسب و کار ناراضی بودند با مراقبت در عمل قانون است که کارکنان تا به حال به rehired توسط 6/30/20 برای حقوق خود را به تعداد نسبت به PPP بخشش وام. این PPPFA مساعد آدرس که نگرانی.

تحت یک استثنا جدید اعطا شده توسط PPPFA یک کارفرما هنوز هم می تواند واجد شرایط برای PPP بخشش وام بر اساس در غیر این صورت کافی نبودن حقوق و دستمزد هزینه اگر کارفرما می تواند نشان دهد که: (1) مناسب واجد شرایط جایگزینی کارکنان نمی تواند استخدام 12/31/20 یا (2) کارفرما قادر به بازگشت به قبل از 2/15/20 سطح فعالیت های کسب و کار.

در نهایت به لطف PPPFA وام گیرندگان در حال حاضر باید تا پنج سال بازپرداخت PPP وام هستند که ببخشند در مقابل تنها 24 ماه تحت اصلی مراقبت در عمل قوانین. این مطلوب را تغییر دهید به طور خودکار شامل وام های ساخته شده و یا پس از 6/5/20. قبلی برای وام گیرندگان و وام دهندگان می تواند به تغییر شرایط وام اجازه می دهد تا پنج سال بازپرداخت معامله است.

نکته کلیدی: آخرین SBA ارشاد می گوید وام گیرندگان می توانید واجد شرایط برای وام جزئی بخشش حتی اگر آنها صرف کمتر از 60 ٪ از وام خود را درآمد حاصل از پوشش هزینه های حقوق و دستمزد. قبلا به ما داده شد به درک که شما مجبور به صرف حداقل 60 درصد در هزینه های حقوق و دستمزد به واجد شرایط برای هر بخشش در همه. این خبر بسیار خوبی است.

SBA مسائل مربوط به اشکال جدید به درخواست برای وام بخشش

SBA فقط منتشر شده جدید-و-بهبود بخشش وام فرم درخواست (SBA فرم 3508) که نشان دهنده مطلوب PPPFA تغییرات توضیح داده شده در بالا. اینجا را ببینید. زودتر از قبل PPPFA نسخه از این فرم به طور گسترده ای مورد انتقاد است. بدانند چگونه می توان محاسبات لازم و به درستی پر کردن نسخه های قدیمی را به چالش مهارت های ملت را بهترین حسابداران رسمی و وکلای مدافع. بنابراین ما در حال پیشرفت است.

پیشرفت بیشتر: واجد شرایط وام گیرندگان در حال حاضر می تواند استفاده از یک فرم ساده برای درخواست بخشش وام (SBA فرم 3508EZ). اینجا را ببینید.

وضوح برای وام خود اشتغالی

پس از سردرگمی زیاد آن را در حال حاضر روشن است که خود اشتغالی افراد که هیچ کارکنان و در نتیجه هیچ واقعی هزینه های حقوق و دستمزد می تواند واجد شرایط برای PPP بخشش وام به سادگی پرداخت خود را به اصطلاح صاحب جبران جایگزینی. مقدار است که می تواند بخشیده است بر اساس 2019 خالص خود اشتغالی درآمد و می تواند تا 100 ٪ از مبلغ وام است. حداکثر مبلغ وام برای خود اشتغالی فرد با کارکنان $20,833.

مشاوره: از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای اثبات که شما پرداخت خود را صاحب جبران جایگزین اگر شما در حفظ یک کسب و کار جداگانه حساب جاری برای جمع آوری کسب و کار خود و درآمد و خرج کردن آن را برای شما چک کردن حساب شخصی. اگر شما فقط یک حساب است که مورد استفاده برای هر دو کسب و کار و شخصی معاملات همه چیز بسیار روشن است. پس از SBA تا کنون تلاش برای اجرای آن وظیفه نظارت بر PPP وام و پس SBA باید تایید همه بخشش وام برنامه های کاربردی شما به خوبی توصیه به همه چیز را بسیار آسان برای SBA به درک. که آن را آسان تر برای SBA به تایید خود را صالح درخواست برای وام بخشش. انگشتان عبور.

IRS می گوید بدون کسر هزینه پرداخت می شود با درآمد حاصل از ببخشند PPP وام (اما در ارتباط باشید)

حرکت به سمت راست همراه IRS است opined که شما می توانید از کسر هزینه ها پرداخت می شود با درآمد حاصل از یک PPP وام که ببخشند. این نتیجه گیری متکی بر درآمد داخلی بخش کد 265 از آن که فدرال مالیات بر درآمد کسر مجاز برای هزینه های مربوط به مالیات بر درآمد معاف. چرا که عفو و بخشش از PPP وام فدرال-مالیات بر درآمد-رایگان رویداد IRS گرفته است بسیار قابل بحث است که بخش 265 صدق می کند. هیچ کسر مجاز با توجه به IRS. بنا به گزارش ها بیش از چند تن از اعضای کنگره بسیار ناراضی هستند با این موقعیت چرا که آنها احساس می کنید آن را بر خلاف آنچه آنها در نظر گرفته شده زمانی که آنها مجاز PPP.

پیش بینی: آینده قانون اجازه خواهد داد که شما را به ادعا می کنند مالیات بر درآمد فدرال برای کسر هزینه های پوشش داده شده با درآمد حاصل از خود را ببخشند PPP وام. در ارتباط باشید.

شما باید ترس را از PPP وام ؟

سوال معتبر است, اما من فکر می کنم نیست. شما احتمالا دیده می شود گزارش در مورد صاحبان کسب و کار که یا در حال حاضر پرداخت می شود PPP وام و یا ترس به آنها را در وهله اول. چرا ؟ به دلیل قوانین دائما در حال تغییر و ناامید کننده ای گیج کننده است. وام گیرندگان به حق نگران آن است که آنها ممکن است مرتکب پا خطا در جایی در روند درخواست وام و گرفتار خواهد شد مجبور به پرداخت وام های خود را و شاید جریمه به بوت. وام گیرندگان بالقوه همان ترس است.

من می گویم ترس نیست. زمانی که همه گفته و انجام داده, PPP وام گیرندگان نمی توان به پای چوبه دار برای ارتکاب پا گسل. دیر یا زود SBA بوروکرات ها و قوانین نویسندگان خواهد شد که پیام — بعد از هر نسیم تا حدی اقناع لازم است از کنگره وزارت خزانه داری و کاخ سفید به آن است. شرط من اگر شما فکر می کنید من اشتباه می کنم. من که شرط می بندم. چقدر شما مایل به از دست دادن ؟

نکته کلیدی: همه که گفت: من فکر می کنم برنامه های کاربردی ببخش PPP وام 2 میلیون دلار یا بیشتر روبرو خواهد شد مقدار زیادی بیشتر موشکافی. اگر وام شما این است که بزرگ و آماده برای برخی از مقاومت است.

نوار کناری: کارفرمایان می توانند تسلیم برخی فدرال مالیات حقوق و دستمزد

با تشکر از مراقبت در عمل ارائه یک کارفرما می تواند تسلیم کارفرما 6.2 درصد سهم از مالیات تامین اجتماعی جزء FICA مالیات بدهکار در اولین $137,700 از یک کارمند 2020 دستمزد. تعویق امتیاز شامل مالیات بر حقوق و دستمزد سپرده و پرداخت آن خواهد بود در غیر این صورت به دلیل طول تعویق دوره است. تعویق آغاز دوره در 3/27/20 و به پایان خواهد رسید در 12/31/20. این مالیات حقوق و دستمزد تعویق امتیاز در دسترس است به تمام کارفرمایان (کوچک و بزرگ) برای واجد شرایط مالیات حقوق و دستمزد در حقوق و دستمزد پرداخت می شود به همه کارکنان. وجود دارد بدون نیاز به نشان می دهد که کسب و کار شما شده است منفی تحت تاثیر COVID-19 بحران است. کسب و کار خود و پس از آن باید پرداخت معوق مالیات حقوق و دستمزد مبلغ در اقساط دو.

* 50 درصد توسط 12/31/21. مرسی. که تاریخ است نه یک غلط چاپی.

* 50 درصد باقی مانده توسط 12/31/22. خوب.که تاریخ نیز یک غلط چاپی.

خود اشتغالی افراد می توانند با تسلیم برخی از مالیات خود اشتغالی

تنها صاحبان صاحبان تک اعضای شرکت که در حال درمان به عنوان مالکان تنها برای مقاصد مالیاتی, همکاران, و, LLC کاربرانی که در حال درمان به عنوان شرکای برای مقاصد مالیاتی به طور کلی به عنوان خود اشتغالی افراد است. به این ترتیب, شما می توانید تسلیم نیمی از مسئولیت خود را برای 12.4% امنیت اجتماعی مالیات از بخش های خود اشتغالی (SE) مالیات برای تعویق دوره آغاز شد که در 3/27/20 و به پایان خواهد رسید در 12/31/20. امنیت اجتماعی جزء SE مالیات بازدید اول $137,700 خود 2020 خالص SE درآمد. شما باید پرداخت معوق SE مقدار مالیات در دو اقساط.

* 50 درصد توسط 12/31/21.

* 50 درصد باقی مانده توسط 12/31/22.

خط پایین: آنچه در مورد این تعویق مالیات بر معاملات? هیچ چیز. لطفا امکان استفاده!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>