مالیات پسر: آن زمان دشوار برای کسب و کارهای کوچک. این استراتژی مالیاتی می تواند کمک به شما برای زنده ماندن و رشد

اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بحران تولید خواهد شد کسب و کار بازنده است. بسیاری از آنها را. غمگین اما واقعی. این COVID-19 عصر را در نهایت به پایان رسید اما آن می تواند سال ها طول بکشد. بین در حال حاضر و پس از آن, من پیش بینی است که بسیاری از کسب و کار و مشتریان خود را به اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از خود از هر چه می آید بعدی. حتی اگر آن را معلوم است که هیچ چیز واقعا بد می آید پایین جاده در هر زمان به زودی مراحل هنوز انجام شود — به عنوان بیمه. ایده خوب IMHO.

خط پایین: عادی جایگزین خواهد شد توسط یک پست جدید-COVID-19 عادی که به طور قابل توجهی متفاوت است. انتقال از قدیمی به جدید را تولید و کسب و کار برندگان و بسیاری از از امریکا کسب و کار کوچک بخش. این ستون توضیح می دهد که چرا عامل به عنوان مالیات-مورد علاقه واجد شرایط کسب و کار کوچک شرکت (QSBC) می تواند کمک به کسب و کار واجد شرایط برای زنده ماندن و رشد در حد نرمال است.

اما در ابتدا من افراط در برخی خوش بینانه طوفان مغزی در مورد انواع جدید-نرمال فرصت هایی که ممکن است خود را در حال حاضر. در اینجا می رود.

جدید-نرمال فرصت کسب و کار کوچک گمانه زنی

* افزایش در کسب و کار کوچک ساخت و تولید به کاهش یا از بین بردن زنجیره عرضه خطرات که در حال حاضر وجود دارد برای بحرانی ماشین آلات و تجهیزات و قطعات و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان و غیره. کسب و کار نخواهد بود چالاک به اندازه کافی برای بهره برداری از تمام فرصت ها است. شما می توانید که به بانک.

* افزایش تخریب و ساخت و ساز و بازسازی و گسترش تلاش ها برای re-هدف تجاری ساختمان و محیط اطراف خود را به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله و ایجاد فضاهای باز برای رستوران ها, میله, سرگرمی زندگی می کنند و غیره. و مرتبط با فرش و repaving کار می کنند. این نوع از پروژه ها همواره بازی منصفانه برای کسب و کارهای کوچک.

* افزایش اقامت خصوصی بازسازی و اضافه شده به جای اعضای خانواده دفعه بعد چیزی است که می رود وحشتناکی اشتباه است و به جای خارج از محل کار و یا زیر استخدام فرزندان.

* افزایش اقامت خصوصی بازسازی شده و به جای کار از خانه و ایجاد فضایی برای ورزشگاه خانه و خانه تئاتر.

شما ایده را دریافت کنید.

واجد شرایط کسب و کار کوچک شرکت (QSBC) مالیات زاویه

اگر موجود QSBC مالیات بر درآمد فدرال مزایای مجاز به ایستادن برای فوق نوع از فعالیت های عملیاتی خود را کسب و کار کوچک به عنوان یک QSBC می تواند یک ایده واقعا خوب. در اینجا به همین دلیل است.

مالیات-درمان رایگان برای واجد شرایط QSBC فروش سهام سود

QSBCs همان باغ-انواع C شرکت برای مالیات و اهداف قانونی — به جز سهامداران به طور بالقوه واجد شرایط برای حذف 100 درصد از سهام خود را برای فروش و سود از مالیات بر درآمد فدرال.

که ترجمه را به 0% مالیات بر درآمد فدرال نرخ QSBC فروش سهام سود. خوب. اما شما باید خود را QSBC سهام برای بیش از پنج سال به پول نقد در این تقریبا باور نکردنی معامله خوب است و نه همه سهام را ملاقات مالیات-قانون شرح QSBC سهام. وجود دارد محدودیت در مقدار QSBC فروش سهام به دست آورید که شما می توانید حذف هر یک از مالیات سال, اما این محدودیت ها بعید است که اعمال می شود و ما نمی خواهد نگران آنها را در اینجا. مالیات خود را مشاور می تواند جاهای خالی را پر کنید.

سهام کسب تاريخ کلیدی است

100 ٪ مالیات بر درآمد فدرال به دست آوردن محرومیت امتیاز — که ترجمه را به 0% فدرال — نرخ مالیات بر درآمد است که تنها در دسترس برای فروش QSBC سهام بودند که به دست آورد یا پس از 9/28/10. پس سهام صادر شده به تازگی نیمه به تازگی و یا شما بعد از خواندن این به طور بالقوه می تواند به عنوان مالیات مورد علاقه QSBC سهام.

اگر شما در حال حاضر در حال کار کسب و کار شما به عنوان یک, sole proprietorship, تک-عضو (یک مالک) LLC درمان به عنوان یک انحصاری برای مقاصد مالیاتی مشارکت یا چند عضو LLC درمان به عنوان یک مشارکت برای مقاصد مالیاتی شما باید به ترکیب کسب و کار و موضوع سهام خود را برای رسیدن به QSBC وضعیت برای کسب و کار. این فرض که QSBC وضعیت است که در واقع در دسترس است اگر شما ترکیب. که بعدا بیشتر.

نکته کلیدی: این عمل از ترکیب یک کسب و کار نه آرامی باید گرفته شود. لطفا بحث مالیات خود را مشاور قبل از مصرف ،

نکته کلیدی: افزایش محرومیت شکستن در دسترس نیست برای QSBC سهام متعلق به یکی دیگر از C شرکت. اما QSBC سهام برگزار شد توسط افراد LLCs مشارکت و شرکت های بزرگ به طور بالقوه واجد شرایط.

پنج سال برگزاری دوره های مورد نیاز

برای اینکه واجد شرایط برای 100% فروش سهام به دست آوردن خروج معامله شما باید خود را نگه دارید QSBC سهام برای بیش از پنج سال است. برای سهام که هنوز صادر شده است 100% افزایش محرومیت شکستن تنها در دسترس خواهد بود برای فروش که رخ می دهد زمانی در سال 2025 و یا فراتر از آن.

TCJA بیشتر شیرین معامله

در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل (TCJA) به طور دائم نصب شده بر تخت 21 درصد شرکت فدرال نرخ مالیات بر درآمد برای 2018 و فراتر از آن فرض ندارد پس گرد ما بموقع انتخاب سی سیاستمداران است. بنابراین اگر شما سهام خود در سود QSBC و شما در نهایت فروش آن سهام هنگامی که شما واجد شرایط برای 100% افزایش محرومیت شکستن تخت 21 درصد شرکت رای می تواند تمام مالیات بر درآمد که تا کنون بدهکار به عمو سام. خوب.

چه تعداد به عنوان QSBC سهام ؟

به عنوان مالیات مورد علاقه QSBC سهام سهام خود را باید با یک دسته از الزامات مندرج در بخش 1202 عزیز ما کد درآمد داخلی. این شرایط شامل موارد زیر است:

* شما باید در به دست آوردن سهام پس از 8/10/93 و آنها به طور کلی باید به دست آورد و بر اصلی صدور توسط شرکت و یا هدیه یا ارث.

* شرکت باید یک QSBC در تاریخ بازار سهام صادر شده است و طول قابل ملاحظه ای تمام وقت شما را در خود سهام.

* شرکت باید به طور فعال انجام واجد شرایط کسب و کار است. واجد شرایط کسب و کار را شامل نمی شود ارائه خدمات در زمینه سلامت و بهداشت, قانون, مهندسی, معماری, حسابداری, actuarial science, هنرهای نمایشی, مشاوره, دو و میدانی, خدمات مالی, خدمات کارگزاری دیگر کسب و کار که در آن دارایی اصلی شهرت و مهارت کارکنان; بانکداری و بیمه و لیزینگ تامین مالی سرمایه گذاری و یا فعالیت های مشابه; کشاورزی; تولید یا استخراج نفت گاز و یا مواد معدنی دیگر که در صد کاهش کسر مجاز; و یا بهره برداری از یک هتل, متل, رستوران, و یا کسب و کار مشابه.

* شرکت ناخالص دارایی نمی تواند بیش از 50 میلیون دلار بلافاصله پس از سهام خود را صادر کرد. اگر پس از سهام صادر شده است شرکت رشد می کند و بیش از 50 میلیون دلار آستانه این شرکت نمی خواهد از دست دادن آن QSBC وضعیت به همین دلیل.

نکته کلیدی: قبل از نتیجه گیری که شما می توانید کار خود را در کسب و کار به عنوان یک QSBC صحبت کردن با مشاور مالیاتی خود را. من خلاصه مهم ترین QSBC واجد شرایط بودن قوانین در اینجا اما بیشتر وجود دارد.

آخرین کلمه

100 ٪ مالیات بر درآمد فدرال فروش سهام به دست آوردن محرومیت شکستن (منحصر به فرد به QSBCs) و مسطح 21 درصد شرکت فدرال نرخ مالیات بر درآمد دو انگیزه قوی برای واجد شرایط کسب و کارهای کوچک به کار به عنوان QSBCs — در COVID-19 عصر و فراتر از آن. این است که هر سال یک انتخابات و چه کسی می داند چه کد درآمد داخلی را می خواهم پس از انتخابات ؟ هیچ کس. هیچ تضمینی وجود ندارد. اگر شما علاقه مند در QSBC ایده بحث مالیات خود را طرفدار خود محل مالیات-برنامه ریزی شرط و امید برای بهترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net