مالیات پسر: 30 عمومی شرکت نذر برای نگه داشتن 100 میلیون دلار در مراقبت عمل وام در اینجا تغییرات مالیات امریکا نیاز دارد در حال حاضر

این COVID-19 pandemic خواستار سریع و شدید فدرال مداخله دولت برای نجات شغل و حفظ اقتصاد از رفتن به کل سقوط هستند. اما روند قانون گذاری سریع و کثیف — با همه خطاهای اجتناب ناپذیر حذفیات و عواقب ناخواسته.

شما می دانید که درست است که لس آنجلس لیکرز و روت کریس استیک های زنجیره ای و واجد شرایط به صورت بالقوه بخشایش “وام اضطراری” تحت مدیریت کسب و کار کوچک چک Protection Program (PPP). لیکرز رو 4.6 میلیون دلار برای “اضطراری” و روت کریس رو خنک 20 میلیون دلار است. در حالی که لیکرز و روت کریس استیک پرداخت خود را PPP وام آن را تنها پس از توجه از رسانه ها. خوب غم و اندوه. ما قطعا می توانید انجام دهید بهتر است با دور بعدی(s) از COVID-19 امداد.

“لیکرز واجد شرایط برای دریافت وام تحت حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه” لیکرز در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “هنگامی که ما پیدا کردن وجوه از این برنامه شده بود تهی ما بازپرداخت وام به طوری که حمایت مالی خواهد بود کارگردانی به کسانی که بیشترین نیاز. لیکرز باقی می ماند به طور کامل متعهد به حمایت از هر دو کارکنان ما و جامعه ما است.”

“ما در نظر گرفته شده برای بازپرداخت این وام در پایبندی دولت دستورالعمل اما به ما آموخته است که بیشتر در مورد بودجه محدودیت های برنامه و ناخواسته تاثیر ما تصمیم گرفته اند که برای سرعت بخشیدن به بازپرداخت” شریل هنری رئیس جمهور و رئیس اجرایی از اموزش نوازی, گروه که دارای روت کریس خانه استیک در بیانیه ای گفت:.

بیش از 230 دریافت بیش از 1 میلیارد دلار در PPP وام با توجه به تجزیه و تحلیل عمومی از طریق براده مارس 27 وال استریت ژورنال گزارش شده است. حداقل 30 شرکت های دولتی با بازار capitalizations از بین $4.5 میلیون و 560 میلیون دلار باید گفت که آنها می خواهم به نگه داشتن بیش از 100 میلیون دلار و در مجموع این مقاله گزارش شده است. وزارت خزانه داری حکم داد که شرکت با دسترسی به سایر منابع سرمایه هستند واجد شرایط برای دریافت PPP وام.

پس من فقط یک مالیات پسر بیایید تمرکز بر مالیات فدرال تغییرات است که اجازه می دهد ما را به انجام بهتر. در اینجا برخی از پیشنهادات.

هدف کاهش مالیات برای کسب و کار

کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیاز بیشتر کمک مالی از جمله بیشتر کاهش مالیات. اما اجازه دهید مستقیم هر گونه مالیات جدید امداد به جایی که آن را انجام بسیاری از خوب است. به عنوان مثال:

گسترش خانواده کسب و کار حقوق و دستمزد مالیات شکستن برای استخدام فرزندان خود را

در زیر ما جاری حقوق و دستمزد فدرال نظام مالیاتی صاحبان کسب و کار است که درمان به عنوان مالکیت انحصاری و همسر مشارکت برای مقاصد مالیاتی می تواند به استخدام خود تحت سن 18 کودکان دستمزد معاف از امنیت اجتماعی و مدیکر و فدرال بیکاری (FUTA) مالیات. برای اطلاعات بیشتر, ببینید این قبلی مالیات پسر ستون.

بزرگ. در حال حاضر استخدام بچه های خود را و نگه داشتن پول در خانواده می تواند یک زندگی مالی حافظ. No-فدرال-حقوق و دستمزد-مالیات فرار اضافه شده است و با ارزش جایزه. و ما به دنبال راه های بیشتری برای کمک به خانواده کسب و کار. درست است ؟ بنابراین اجازه دهید به طور موقت گسترش no-فدرال-مالیات حقوق و دستمزد مقابله به پوشش زیر سن 25 کودکان. که می تواند کمک به کسب و کار خانوادگی صاحبان و فرزندان خود را ماندن در پای خود را.

گسترش 100% اول-سال جایزه استهلاک شکستن برای املاک و مستغلات هزینه

در زیر ما جاری مالیات بر درآمد فدرال رژیم کسب و کار است که صرف پول در اصطلاح واجد شرایط بهبود اموال (QIP) می توانید نوشتن را از مقدار کل در یک سال. چرا که QIP هزینه های واجد شرایط به صورت 100% اول-سال جایزه استهلاک از طریق پایان 2022. بزرگ. این مالیات در حال حاضر تعریف QIP به عنوان هزینه بهبود داخلی بخشی از یک nonresidential building — به استثنای هزینه برای بزرگ شدن یا داخلی چارچوب ساختاری از ساختمان. که بسیار محدود تعریف. بسیاری از ساختمان ها نیاز به دوباره با هدف در پاسخ به COVID-19 و بسیاری از چیزهایی که ممکن است نیاز به انجام شود در خارج.

• فکر می کنم تبدیل مربع که قبلا اشغال شده توسط فروشگاه های خرده فروشی را در دادگاه های غذایی با چند خانواده متعلق به رستوران ها و کافی فاصله گرفتن از طریق COVID-19 ظروف سرباز یا مسافر و هر چه می آید بعدی. شما ممکن است نیاز به بزرگنمایی و ساختمان, و شما ممکن است نیاز به ایجاد تغییرات ساختاری چارچوب برای دریافت این پروژه انجام می شود. بیایید شامل آن دسته از هزینه ها در تعریف QIP بنابراین صاحبان و lessees از جمله ساختمان ها می تواند ادعا 100% اول-سال جایزه استهلاک هزینه های خود را.

• فکر می کنم تبدیل مربع که قبلا اشغال شده توسط بزرگ ترک کسب و کار به هتل به سبک فردی در اتاق سوئیت و اتاق جلسه است که می تواند متعلق به کارکنان است که در حال حاضر کار در درجه اول از صفحه اصلی. کافی فاصله می تواند یک ایده بسیار خوبی است. شما ممکن است نیاز به بزرگنمایی و ساختمان, و شما ممکن است نیاز به ایجاد تغییرات ساختاری چارچوب است. بیایید شامل آن دسته از هزینه ها در تعریف QIP بنابراین صاحبان و lessees از جمله ساختمان ها می تواند ادعا 100% اول-سال جایزه استهلاک هزینه های خود را.

• ایجاد و گسترش فضای سالن کافی فاصله احتمالا یک روند بزرگ. فکر می کنم رستوران فضای باز ناهار خوری, مناطق, هوای آزاد, میله, هوای آزاد, سالن موسیقی, هوای آزاد, سالن های عروسی و شاید ظهور رانندگی در سینما. و بیشتر. به عنوان مالیات در حال حاضر بار خوانده شده هزینه های این پروژه ها می توانند به عنوان QIP پس 100% اول-سال جایزه استهلاک نمی توان ادعا کرد. بیایید ثابت است.

نکته کلیدی: بسیاری از کسب و کار خوش شانس خواهد بود برای شکستن حتی در این سال. بسیاری از پول را از دست بدهند. Duh. برای این کسب و کار قادر به ادعا می کنند 100% اول-سال جایزه استهلاک برای املاک و مستغلات QIP هزینه های به طور بالقوه می تواند در ایجاد یا افزایش خالص عامل از دست دادن (NOL) که پس از آن می تواند انجام شود به اوایل سال مالیاتی. سپس شما می توانید ادعا می کنند برای بازپرداخت مالیات پرداخت می شود در کسانی که سال قبل. هر چیزی که باعث ایجاد و یا افزایش NOL می تواند یک کسب و کار زندگی-saver چرا که مالیات پرداخت می شود در اوایل می تواند بازیافت شود.

PPP بخشش وام: گسترش فهرست واجد شرایط و هزینه ها و اجازه می دهد کسر مالیات برای کسانی که هزینه های

قوانین فعلی برای چک Protection Program (PPP) وام تصریح می کند که می توان آنها را ببخشند و تنها اگر حداقل 75 درصد از درآمد حاصل از وام استفاده می شود برای پوشش واجد شرایط هزینه های حقوق و دستمزد. که غلط. در ادامه به کارکنان پرداخت کمک نمی کند که یک کسب و کار است که نیاز نیست کارگران تا مدل کسب و کار خود می تواند recalibrated برای زنده ماندن COVID-19 و هر آنچه که ممکن است بعد آمده است. PPP وام طرح باید تغییر نام داد و retargeted اجازه می دهد تا کسب و کار واجد شرایط به صرف درآمد حاصل از وام در هر آنچه مورد نیاز است برای زنده ماندن.

به عنوان مثال یک رستوران خانوادگی ممکن است نیاز به پیکربندی مجدد فضای داخلی آن اضافه کردن یک نوار در فضای باز و ناهار خوری غرفه و به جای آن تمام مواد غذایی موجودی. تا زمانی که کسانی که همه چیز انجام می شود, شما نمی نیاز به میزبان و آشپز سرور و bussers.

IRS به تازگی اشاره کرد که هزینه های تامین مالی توسط یک ببخشند PPP وام نمی توان برای کسر مالیات بر درآمد فدرال اهداف است. کنگره نظر مخالف اما یک قانون تغییر ممکن است لازم باشد برای رفع این قطعی است. بیایید آن را انجام دهد.

هدف کاهش مالیات برای افراد

در COVID-19 عصر افراد نیاز به کمک مالی بیش از حد — از جمله بهتر هدف کاهش مالیات. در اینجا دو پیشنهاد.

احیای مالیات حرکت هزینه کمک هزینه برای جابجایی کارکنان

قبل از کاهش مالیات مشاغل و عمل (TCJA), کارفرمایان می تواند به کارمندان مالیات حرکت هزینه کمک هزینه و یا بازپرداخت (در حد). این TCJA معلق که با ارزش شکستن برای 2018-2025. تحت قوانین فعلی اگر کارفرمای شما را پوشش می دهد هزینه های جابجایی آن را درمان به عنوان دستمزد اضافی درآمد مشمول درآمد فدرال و مالیات حقوق و دستمزد. اوه. ما قطعا دیدن بسیاری از کارکنان جابجایی در پاسخ به COVID-19. بیایید یک بار دیگر به کارفرمایان اجازه می دهد برای پوشش کارمند حرکت هزینه با دلار مالیات.

اجازه می دهد تا دفتر خانه کسر برای کارکنان

برای 2018-2025 دیگر TCJA ارائه به حالت تعلیق درآمد فدرال کسر مالیات برای یک کارمند دفتر در صفحه اصلی استفاده می شود برای شرکت کسب و کار است. حتی قبل از TCJA کارمند دفتر خانه هزینه شد موضوع به محدودیت های که تضمین حداقل یا بدون مالیات-صرفه جویی در سود در اکثر موارد. در نور از واقعیت های جاری اجازه دهید اجازه می دهد کارکنان به ادعای دفتر خانه کسر آیا آنها جزء به جزء نوشتن یا نه.

آخرین کلمه (در حال حاضر)

اینها افکار من تا کنون. بیشتر به بعد. در ضمن لطفا کمک خود را با اظهار نظر در این ستون. وجود دارد ایده های خوب در خارج وجود دارد که من به اندازه کافی هوشمند به شکل. اجازه دهید آنها را بشنود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de