Taulia Tagovailoa تنفس زندگی به مریلند در حالی که در حال فرار توا را آلاباما سایه

Taulia Tagovailoa همواره در برادر بزرگ خود را از سایه. او تا به حال حدود صفر فرصت زندگی تا به انتظار متصل به نام خانوادگی خود را در آلاباما دستیابی به حد توا ترین پرکار Crimson Tide کارفرمایی از همه زمان.

در مریلند برادر کوچک می تواند تبدیل به یک افسانه.

یک هفته پس از ورود به انتقال پورتال افزایش دانشجوی سال دوم تصمیم به ترک آلاباما و پتانسیل تبدیل شدن به یک ناجی در کالج پارک تحت مربی مایک Locksley بود که توا تهاجم هماهنگ کننده زمانی که حسابی چپی بود Heisman دونده تا در سال 2018 است. Tagovailoa — چهار-ستاره چشم انداز رتبه پنجم-بهترین نرم افزار-سبک کارفرمایی در کلاس های خود — بنا به گزارش ها در نظر گرفته شود انتخاب یک مدرسه در فلوریدا به باقی می ماند نزدیک به خانواده اش (از جمله جدید دلفین ها حق رای دادن کارفرمایی) اما در نهایت تصمیم گرفتند برای یکی از چالش برانگیز ترین جاده ها در دسترس است.

در آلاباما Tagovailoa بود و بعید است برای دیدن این زمینه در هر زمان به زودی. مک جونز است که انتظار می رود به بیش از پس از پر کردن در برای توا فصل گذشته و پنج ستاره مرتکب برایس جوان آینده است. در مریلند او فورا با استعداد ترین کارفرمایی در فهرست و مورد علاقه برای شروع یک بار واجد شرایط. پس از ظاهر شدن در پنج بازی با Alabama فصل گذشته و تکمیل 9-از-12 عبور برای 100 متری و یک زمین Tagovailoa سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده اما به احتمال زیاد خواهد شد که به نشستن 2020 فصل است.

“Taulia برجسته رشته چشم انداز عالی و جیب آگاهی” Locksley در بیانیه ای گفت. “او یک انقباض رهگذر است که توانایی به ایجاد و گسترش پخش در داخل و خارج از جیب زیرا خود را بالاتر از متوسط ورزشکاری. Taulia فوق العاده تماس و مسیر خود را می اندازد و ارائه توپ با بالاتر از متوسط دقت است. او بسیار رقابتی بازیکن است که به مسابقه بزرگ به خوبی کارفرمایی اتاق.”

زمانی که Locksley و Tua شد ترکیب برای ایجاد انفجاری ترین جرم در Crimson Tide, تاریخچه Taulia بود که تاریخ ساخت در نزدیکی تامپسون دبیرستان, جایی که او برنده یک دولت عنوان در سال 2018 شد و اول دبیرستان کارفرمایی در آلاباما تاریخ با چهار 400-حیاط عبور بازی. او دریافت پیشنهادات از LSU, میشیگان, اورگان و دیگران اما بنا به گزارش ها رفت و به آلاباما به اجازه خانواده به هم باقی می ماند.

Mike Locksley Maryland Taulia Tagovailoa
مریلند سر مربی مایک Locksleyگتی ایماژ

در حال حاضر Tagovailoa سرمایه گذاری به ناشناخته است. 100.000-به علاوه جمعیت hooper را جایگزین نیمه خالی مریلند ورزشگاه. موفق ترین برنامه در تاریخ فوتبال خواهد بود برای رد و بدل بسکتبال مدرسه که نیست برنده فوتبال کنفرانس قهرمانی پس از سال 2001 تا به حال 10-برنده فصل از سال 2003 تا به حال برنده فصل از سال 2014 و به دام افتاده است در ده بزرگ شرق مبارزه ایالتی اوهایو و میشیگان و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در هر فصل.

مریلند ناتوانی برای پیدا کردن یکی دیگر از فرزندان Esiason یا فرانک رایش یا نیل o’donnell رتبه بالا از جمله دلایل کاهش آن است. این Terrapins نداشته یک کنفرانس کارفرمایی از سال 2002 (اسکات McBrien). آنها تا به حال نشده یک کارفرمایی پیش نویس از سال 1991 (ryan patrick Scott). فصل گذشته مریلند quarterbacks ترکیب به دوم-بدترین رتبه را در میان قدرت 5 تیم با توجه به ESPN.

Locksley به تازگی ساخته شده است برخی از امید در پایان با یک بالا-35 رتبه استخدام کلاس در سال 2020 چرخه در حالی که در حال حاضر مباهات 13-رتبه کلاس برای 2021. Tagovailoa به ارمغان می آورد افزودن اعتبار به یک برنامه در قتلگاه پس از مرگ اردن McNair و شلیک D. J. Durkin.

Tagovailoa می تواند بهترین کارفرمایی مدرسه تا به حال در دهه.

او به احتمال زیاد هرگز به برادرش دستاوردهای. اما در مریلند او را ندارد.

“برای شروع حتی در مقایسه با او به توا من هرگز فراموش که” Locksley گفت: AL.com. “بدیهی است که یک سخت و دشوار معامله بودن برادر کوچکتر از یک کارفرمایی مثل توا. اما من نمی دانم این در تامپسون دبیرستان او قرار داده تا مقدار زیادی از اعداد انداخت توپ واقعا با دقت زیادی ورزشکاری در جیب و برنده است. دقت خود را واقعا چه نوع جهش به من به عنوان یک رهگذر.”

چه شروع به پریدن کرد به هر کس دیگری بود یک تعهد است که یک بار غیر قابل تصور بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>