دیوان عالی آمریکا ازدواج همجنسگرایان تبدیل 5: پذیرش و پیشرفت و اما مخالفان همچنان

واشنگتن – پنج سال پس از دادگاه عالی تصمیم مهم گسترش حقوق ازدواج برای مردان و زنان همجنسگرا در سراسر کشور ازدواج همجنسگرایان تبدیل شده است “بنابراین یک معامله بزرگ نیست.”

که ارزیابی هیلاری Goodridge یکی از 14 نفر که دعوی رهبری ماساچوست در سال 2003 برای تبدیل شدن به اولین دولت به تحریم و ازدواج. دوازده سال بعد توسط یک 5-4 رای دادگاه عالی ساخته شده آن 50 متحده است.

امروز این حق در قانون اساسی اعلام شده توسط پنج قضات در ژوئن 26, 2015 تبدیل به کلاه. بیش از 500,000 همجنسگرایان در ایالات متحده در حال ازدواج از جمله حدود 300,000 که بحباله نکاح در اوردن, پس از سال 2015 حاکم است. Goodridge و شریک زندگی خود را در زمان جولی Goodridge اند ازدواج کرده و طلاق گرفته و مطرح شده است.

اما با وجود دستاوردهای حقوقی حقوق اقتصادی, وضعیت, پذیرش عمومی و عاطفی رفاه جامعه تجاوز چهره ادامه داد: چالش ها از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و گروه های مذهبی در مناطق اعم از تصویب و نگهداری فرزند به حقوق از نما مردم برای پیوستن به ارتش و یا استفاده از حمام که مربوط با هویت جنسیتی.

“گاهی اوقات این احساس به من مانند گذشته سر و صدا از دایناسورها” هیلاری Goodridge می گوید. در مقابل او می گوید: “هنگامی که شما رفتن به یک عروسی آن را سخت به آتش فرد بودن روز بعد.”

دیوان عالی کشور تمدید محل کار حمایت در سراسر کشور در هفته گذشته برای جامعه تجاوز حاکم 6-3 که نقطه عطفی حقوق مدنی قانون جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار امر به, گی, همجنسگرا کارگران است.

اما دادگاه اکثریت رهبری حزب محافظه کار دانشیار عدالت نیل Gorsuch نمی بستن درب مذهبی معافیت گفت: “دیگر کارفرمایان در موارد دیگر ممکن است افزایش رایگان ورزش استدلال که شایسته بررسی دقیق است.”

بیشتر: حکم تجاوز به حقوق نشان می دهد متزلزل طبیعت از دیوان عالی کشور به اکثریت محافظه

دادگاه در حال حاضر با توجه به چهار اصلی دین موارد از جمله چند با مفاهیم همجنسگرا و تراجنسیتی مردم است. یکی از آنها شنیده می شود پاییز آینده تصمیم خواهد گرفت که اگر فاستر مراقبت سازمان های مذهبی اعتراض می تواند به نوبه خود پایین گی و لزبین زوج.

کسانی که به دنبال مذهبی معافیت “احساس شدید فشار افکار عمومی … برای دریافت با همجنسگرایان برنامه و یا در غیر این صورت ناپدید می شوند می گوید:” جان Bursch که استدلال 2015 ازدواج همجنسگرایان مورد به نمایندگی از چهار متحده که مخالف برابری ازدواج – میشیگان و اوهایو و کنتاکی و تنسی.

در حال حاضر معاون رئیس جمهور از استیناف وکالت در داد دفاع از آزادی یک محافظه کار حقوقی گروه Bursch است که در میان کسانی که هنوز تعریف ازدواج به عنوان میان یک مرد و یک زن و در ادامه به دفاع از حقوق مذهبی و مخالفان است.

“شما ممکن است دیدن این همه رفت و برگشت” او هشدار قانونی سود ساخته شده توسط LGBTQ جنبش در سال های اخیر است. “در نهایت آن نه عشق است که برنده است. این حقیقت است که برنده است.”

‘هوا برقی’

دادگاه عالی را 5-4 تصمیم گیری است که می گوید نمی تواند انکار حقوق ازدواج برای مردان و زنان همجنسگرا شد صادره در ژوئن 26 – همان تاریخ به عنوان نقطه عطفی در اوایل تجاوز احکام علیه دولت لواط قوانین در سال 2003 و فدرال دفاع از قانون ازدواج در سال 2013.

“آنها برای درخواست برابر عزت در چشم قانون” گفت: دانشیار عدالت آنتونی کندی, که همچنین نوشته قبلی LGBTQ تصمیم گیری است و از آنجا بازنشسته شد. “قانون اساسی کمک های مالی آنها را که حق است.”

ناچیز طبیعت کندی اکثریت آشکار بود که قاضی جان رابرتز – در حال حاضر نزدیکترین چیز به یک چرخش رای در دادگاه – خلاصه مخالفت خود از نیمکت تنها در زمان 15 سال است.

“امروز پنج وکلا دستور داده اند که هر دولت برای تغییر تعریف خود از ازدواج” رابرتز گفت. “درست است که ما فکر می کنم ما هستند؟”

این حکم در Obergefell v. هاجز به پایان رسید یک نبرد قانونی بود که دم در ایالات متحده برای 45 سال از مینه سوتا در سال 1970 به هاوایی در 1990s و انگلستان پس از به نوبه خود از قرن. یکی مانده به آخر نقطه عطف آمد در سال 2013 زمانی که دادگاه مجبور دولت فدرال به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان و به آنها اجازه داد تا به سر در کالیفرنیا است.

جیم Obergefell تعیین شد به دست زمانی که قضات خود را اعلام کرد تا سال 2015 تصمیم گیری است. سرب شاکی که ازدواج به شریک دیرین جان آرتور به رسمیت شناخته شد خود را در ایالت اوهایو قبل از آرتور درگذشت ALS شد و در خط اولیه برای دادگاه چهار تصمیم روز به منظور تضمین خود را به یک صندلی.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید کامل و مطلق حس جشن و شادی در پلازا خارج از دادگاه,” او می گوید در حال حاضر. “هوا شد الکتریکی است.”

این روزها Obergefell خوشحال است که تقریبا تمام حقوقی و اقتصادی و عاطفی سود ساخته شده توسط جامعه تجاوز در مورد او مانند حدود 3.8 میلیارد دلار در هزینه های تولید شده توسط این حکم و همچنین صدها نفر از هزاران نفر از جدید ازدواج – که در آن او احساس می کند “مثل من کوله کوچکترین بخشی.”

به دنبال پیروزی است و به همان اندازه لذت بخش برای کسانی که مانند اوان Wolfson بنیانگذار آزادی به ازدواج کمپین; James Esseks مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را, گی, دوجنسي, زن نما & HIV پروژه; Roberta کاپلان که به نمایندگی از ادی ویندزور نیویورک در سال 2013 مورد است که دولت فدرال به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان; و مریم Bonauto ملت پیشرو تجاوز, حقوق, وکیل, که برنده هر دو ماساچوست مورد در سال 2003 و دیوان عالی کشور مورد در سال 2015.

حمایت از ازدواج همجنسگرایان در نظرسنجی گالوپ در 58 درصد در سال 2015 افزایش یافته است به عنوان بالا که 67%. آن را نشانه کاپلان می گوید که “دیگر هیچ جنبش حقوق مدنی در تاریخ آمریکا به دست آورد آنقدر در زمان بسیار کمی.”

“ازدواج برنده شدن و گسترده تر ازدواج مکالمه که منجر به پیروزی همچنان به عنوان هدیه ای است که نگه داشتن در دادن” Wolfson می گوید.

دستشویی و کیک عروسی

این که آیا آن را ادامه دهد و یا دیوان عالی کشور آغاز می شود به پشت باقی مانده است دیده می شود. جنگ چندین برچسبها بیش از مذهبی معافیت و فراجنسیتی حقوق هر دو طرف در حال حفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوخت اضافه شده به کسانی که در دعوا با چندین تلاش برای عقب برای حمایت از جامعه تجاوز. آن را به دنبال برش نما, حقوق اخیرا در مراقبت های بهداشتی در حالی که مخالفت دموکرات ها تلاش در کنگره برای گسترش حمایت به زمینه هایی از قبیل آموزش و پرورش عمومی و تسهیلات مالی و اعتباری.

زمانی که دولت در سال 2017 خارج هدایت به مدارس آموزش آنها را به اعطای نما دانشجويان حمام تنظیمات آن به پایان رسید a 17-year-old ویرجینیا دبیرستان دانش آموز دادگاه نبرد به استفاده از حمام های مربوط به هویت جنسیتی.

یک سال بعد دیوان عالی کشور تبرئه کلرادو بیکر از تبعیض برای امتناع از ایجاد یک سفارشی کیک عروسی برای همجنسگرایان زن و شوهر است. تصمیم چپ حل نشده که آیا دیگر مخالفان ازدواج همجنسگرایان از جمله نانوا گل عکاسان و فیلمبرداران می رد تجاری خدمات عروسی به گی و لزبین زوج.

فراجنسیتی حقوق و مذهبی معافیت “هستند و دو سطل از کار که پیش رو برای همجنسگرایان جنبش” Esseks می گوید. “این در مورد مراقبت های بهداشتی. آن را در مورد اینکه آیا مردم از دست دادن شغل خود و یا نمی تواند به استخدام در وهله اول. آن را در مورد این که آیا کودکان و نوجوانان خواهد بود لگد از مدارس.”

دادگاه سه گروه عمده مذهبی آزادی موارد در این سال تمرکز بر بودجه دولت برای مدارس مذهبی کارفرمایان حق به آتش کارگران با وجود اشتغال تبعیض قوانین و چالش های قانون مراقبت مقرون به صرفه این نیاز است که کارفرمایان رایگان ارائه پوشش بیمه برای جلوگیری از بارداری. با اضافه کردن فاستر مراقبت دادگاه اکثریت محافظه حاکی از آن ممکن است آماده برای گسترش مذهبی معافیت.

“وجود دارد بسیار مصمم تلاش برای ترسیم مرزهای و اجازه می دهد تا بسیار گسترده ای مذهبی معافیت از قانون در آمریکا زندگی” Bonauto می گوید. “اینها مسائل جدید. مرزهای دین در زندگی همیشه رقابت.”

کاپلان در انتظار دیوان عالی کشور به خطر انداخته که قانون اساسی را در برابر حفاظت و رایگان ورزش بند آمده به جنگ. در حالی که یک وزیر نیست و باید برای انجام یک ازدواج اما یک شهردار نمی تواند بلوک یکی او می گوید: “مسائل دشوار است که همه چیز را در میان.”

به Bursch مذهبی مؤمنان باید برنده استدلال در مورد ازدواج از جمله در زمینه انسان شناسی, زیست شناسی و پرورش کودک.

“چه علاقه می کند و دولت باید در عشق ؟” او می گوید. “چه عشق رو برای انجام با آن ؟ کاملا صفر است.”

نه پس می گوید جولی Goodridge که ازدواج به هیلاری در سال 2004 مجموعه ای استاندارد است که صدها هزار نفر را دنبال کرد.

“من ازدواج دوباره ؟ کاملا” او می گوید. “من هنوز هم این بستنی قیفی ایده عشق و ازدواج با هم رفتن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net