دیوان عالی کشور به تصمیم می گیرید اگر کنگره می تواند راز روسیه هیئت منصفه مواد

واشنگتن – رئیس دیوان عالی کشور مورد توافق پنج شنبه به نظر مسدود کردن کنگره دسترسی به راز هیئت منصفه مواد از پروب به دخالت در انتخابات 2016.

این اقدام یک پیروزی موقتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در حال مبارزه برای نگه داشتن یک خانه کمیته کنترل دموکرات ها از به دست آوردن مواد آن را می گوید می تواند منجر به یکی دیگر از استیضاح پرس و جو. این مورد به احتمال زیاد شنیده خواهد شد در پاییز یا زمستان و تصمیم گرفت در سال 2021 که بدان معنی است که هر redacted مواد را نمی توان قبل از روز انتخابات.

آمریکا و وزارت دادگستری قفل شده در یک نبرد قانونی بیش از هیئت منصفه شهادت جمع آوری شده در طول مشاور ویژه سابق رابرت مولر را بررسی است. در ماه مارس یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکومت است که کمیته قضایی مجلس است که به عنوان شواهد.

این کمیته معتقد است که هیئت منصفه مواد “مرکزی” به آن تحقیق ممکن است انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می تواند آشکار شواهد جدید از impeachable جرائم. اگر این پنل گفت: آن را در نظر بگیرید توصیه مقالات جدید از استیضاح.

پس از استیضاح در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا در ماه فوریه از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. رسیدگی متمرکز دولت را در ارتباط با اوکراین است.

وزارت دادگستری استدلال کرد که آمریکا حق ندارد به هیئت منصفه شواهد زیرا آنها گفته اند که خاص شهادت آنها نیاز دارید و یا چگونه آن را کمک خواهد کرد که تحقیقات خود را. وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت که خانه ندارد “نیاز فوری به درخواست مواد به صورت فرضی دوم استیضاح.”

در شماره قبل از دادگاه عالی این است که یک مطلب اساسی حقوقی سوال: مجلس سنا استیضاح محاکمه قضایی از ادامه? دادگاه پایین تر حکومت آن است که گفت: تدوین کنندگان قانون اساسی درک استیضاح شامل اعمال اختیارات قضائی باشد حاضر نمود.

جداگانه اما مرتبط با خانه احضاریه به دنبال شهادت از سابق کاخ سفید مشاور دونالد McGahn یک شاهد کلیدی در انسداد احتمالی با مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مسدود کرده است McGahn از شهادت گفت: کنگره نمی تواند نیروی عالی رتبه ریاست جمهوری مشاوران به شهادت.

در ماه فوریه سه قاضی دادگاه تجدید نظر پنل حکومت که McGahn ندارد به شهادت گفت: قوه قضائیه نمی تواند یک “بازرس” که در حل اختلافات بین قوه های مجریه و مقننه از دولت است. کامل دادگاه تجدید نظر reheard مورد در ماه آوریل است اما در عین حال به قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de