دیوان عالی ریاست جمهوری انتخاب کنندگان را می توان مجبور به رعایت آراء

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:30 AM EDT Jul 6, 2020واشنگتن – دادگاه عالی به دنبال از بین بر

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

واشنگتن – دادگاه عالی به دنبال از بین بردن یکی از بسیاری از مشکلات احتمالی مواجه 2020 رقابت برای کاخ سفید دوشنبه حاکم است که می تواند به جلوگیری از اعضای کالج انتخاباتی از نادیده گرفتن رای مردم در روز انتخابات و خطر تغییر مسیر تاریخ.

این تصمیم به اتفاق آرا جلوگیری خواهد شد بسیاری از 538 ریاست جمهوری انتخاب کنندگان از به دنبال تغییر نتایج انتخابات ریاست جمهوری هنگام انجام خود وزرا وظایف یک ماه پس از انتخابات.

سی و دو کشور در حال حاضر نیاز مردم انتخاب و در روز انتخابات به بازیگران برگه های رای برای برنده خود آمریکا رای مردم. در برخی از این کشورهای سرکش انتخاب کنندگان می تواند جایگزین و یا جریمه نقدی محکوم شد. هجده متحده هیچ گونه نیاز است.

دادگاه در موارد از واشنگتن و کلرادو که در آن چالش ها به قوانین برای ریاست جمهوری انتخاب کنندگان منجر به مخالف پایین احکام دادگاه.

"قانون اساسی متن و ملت تاریخچه هر دو پشتیبانی اجازه می دهد دولت به اجرای یک انتخاب کننده تعهد به حمایت از حزب خود نامزد و دولت رای دهندگان انتخاب – برای رئیس جمهور" دانشیار عدالت النا کاگان نوشت: در نظر است که نام کاهش یافته است الکساندر همیلتون و مجموعه تلویزیونی "Veep."

در واشنگتن مورد او گفت: "دولت دستور آن انتخاب کنندگان است که آنها هیچ زمین برای معکوس کردن رای میلیون ها نفر از شهروندان است. که جهت توافق با قانون اساسی – به عنوان به خوبی به عنوان با اعتماد یک ملت است که در اینجا ما مردم قانون است."

وفا کنندگان: دیوان عالی کشور در برابر "بی وفا کنندگان' به عنوان سال 2020 در انتخابات ...

در آخرین دهان استدلال دادگاه را در ترم جاری در مه قضات در هر دو طرف ایدئولوژیک راهرو ابراز نگرانی کرد که انتخاب کنندگان می تواند رشوه به خصوص با از دست دادن حزب در انتخابات است. اما آنها همچنین ابراز نگرانی در مورد محدودیت های دولت قدرت به زور انتخاب کنندگان " دست به دست.

یکی از چیزهایی که آنها می دانستند: عدم عمل می تواند با قرار دادن ملت در یک اتصال اگر یک تیغ نازک حاشیه در ماه نوامبر به انتخاب کنندگان مفرط قدرت به upend انتخابات. هرگز قبل از این اتفاق افتاده است اما 10 انتخاب کنندگان بی وفا شد یا سعی می شود در سال 2016 به اندازه کافی برای تغییر نتایج پنج قبلی انتخابات ریاست جمهوری.

2020 نژاد در حال حاضر چهره های غیر معمول چالش است. بسیاری از ایالت ها به دنبال گسترش رای گیری از طریق پست در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد جمهوری خواهان مجبور به حرکت خود در کنوانسیون گفتار از کارولینای شمالی به فلوریدا. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن هشدار داده است که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید به سرقت انتخابات و یا حاضر به ترک اتاق.

بیشتر: بایدن می گوید که او 600 وکلا آماده برای مبارزه با انتخابات 'حیله' با مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن دیوان عالی کشور در سال گذشته را تایید کرد 1000 دلار جریمه در برابر سه دموکراتیک انتخاب کنندگان که رای دسامبر 2016 برای کالین پاول به جای هیلاری کلینتون ، فوری خود را هدف این بود که به انکار تهمت ریاست جمهوری با متقاعد کردن انتخاب کنندگان در انتخاب نامزد جمهوری خواه.

خود را گسترده تر هدف: خواستار توجه به مشکلات کالج انتخاباتی آن است که به دفتر بیضی به ناروا در سال 2016 و به جورج دبلیو بوش در سال 2000 هر چند هر دو از دست رفته به رای مردم.

"اشتباه نکنید: قوانین الزام آور انتخاب کنندگان هستند و نه یک درمان تمام. آنها می تواند بلا استفاده در شرایط غیر منتظره و انتخاب کنندگان ریاست جمهوری برای انتخاب باقی می ماند در هجده متحده گفت:" یکی از وکلای مدافع به نمایندگی از دولت electors, Jason هارو.

"همه از این به این معنی که همکاران من و من ادامه خواهد داد به انجام این کار سخت از ساخت مطمئن شوید که این انتخابات آزاد و عادلانه و ما را در دراز مدت هدف پیدا کردن راه هایی است که اکثر مردم می توانند به توافق برسند را بهبود راه ما را انتخاب کنید رئیس جمهور ما."

متفاوت با واشنگتن دادگاه عالی ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به 10 مدار حکومت است که یک سرکش رای بازیگران دموکراتیک انتخاب کننده در کلرادو جمهوریخواه جان Kasich به جای کلینتون سزاوار محسوب می شود.

دادگاه عالی تصمیم گرفت در ژانویه به گوش هر دو تجدید نظر مبادا آن را مجبور به دخالت در پتانسیل یک وضعیت اضطراری پس از روز انتخابات.

تحت قانون اساسی هر دولت منصوب کنندگان به بازیگران این انتخابات رای. سی و دو ایالت و ناحیه کلمبیا نیاز آنها را به رای دادن برای برنده رای مردمی. برخی از بلوک nonconforming برگه های رای از شمارش و یا جایگزین انتخاب کنندگان که نمی پا خط. چند متحده ارائه برای مجازات کیفری است.

پل اسمیت معاون رئیس جمهور از مبارزات حقوقی مرکز را تحسین بالا تصمیم دادگاه است.

"رای دهندگان باید به پای صندوقهای رای با اعتماد به نفس است که رای خود را شمارش خواهد شد و نظام سیاسی خواهد بود و عاری از فساد" او گفت:. "با این حال به دور از کامل سیستم فعلی ممکن است هرج و مرج از یک بی بند و بار کالج انتخاباتی شده اند که حتی بدتر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب