واشنگتن – گچ تا یکی دیگر از “اول” برای دیوان عدالت دانشیار اموزش Bader Ginsburg: شرکت در بحث از تخت بیمارستان.

دادگاه عالی ترین و عدالت و چهار بار سرطان بازمانده Ginsburg, 87 پیوست دادگاه تلفنی بحث صبح روز چهارشنبه از بیمارستان جانز هاپکینز که در آن او است که دوره نقاهت بعد از کوله سیستیت حاد یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری است.

و رهبر از دادگاه لیبرال اقلیت نیست کلمات گوشت چرخ کرده: او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون معافیت کارفرمایان با مذهبی یا اخلاقی اعتراض از ارائه هزینه و پوشش بیمه برای جلوگیری از بارداری در غیر منتظره ای تیز نظر.

“شما فقط پرتاب به طور کامل به باد چه کنگره فکر ضروری بود,” او گفت: آمریکا وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو بود که در دفاع از معافیت های جدید که دادگاه های پایین را مسدود موقت. “زنان تا پایان گرفتن هیچ چیز نیست. آنها نیاز به انجام فقط آنچه کنگره نمی خواهم.”

Ginsburg بعد گفت: پل کلمنت وکیل به نمایندگی از خواهران کوچک فقیر که در اعتراض به ارائه پوشش ضد بارداری که تحت حکومت “تعادل باید همه برای خواهران های کمی-نوع سازمانها و در همه برای زنان است.”

بیشتر: بعد از سرطان, دادگاه عالی اموزش Bader Ginsburg بازدید از جاده به اثبات نشاط-و طول عمر

Ginsburg در ابتدا به دنبال مراقبت های پزشکی دوشنبه بعد از روز اول شفاهی برگزار می شود کنفرانس تلفنی تماس بگیرید برای اولین بار در دادگاه باعث coronavirus بیماری همه گیر. او دریافت سرپایی آزمون در Sibley بیمارستان یادبود در واشنگتن دی سی تایید کرد که او تا به حال یک سنگ کيسه صفرا مسدود کردن او مجرای کیستیک در نتیجه یک عفونت است.

Ginsburg است که انتظار می رود در بیمارستان برای یک یا دو روز دادگاه سخنگوی کتی Arberg گفته است. او تا به حال چندین حوادث بهداشت قدمت آن به سال 1999 از جمله حملات با کولورکتال پانکراس و سرطان ریه است.

جالب اینجاست که coronavirus همه گیر است که اجازه می دهد Ginsburg برای شرکت در دهان استدلال زیرا آنها برگزار می شود از طریق تلفن با قضات مختلف در مکان های از راه دور. در گذشته او مجبور شده است به دست گاه به گاه شفاهی برگزار شد در دادگاه در حالی که recuperating از درمان سرطان.

Ginsburg نامزد دریافت جایزه بود به نیمکت توسط رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1994 و در حال حاضر دوم در طول خدمت در میان جاری قضات در پشت دانشیار عدالت کلارنس توماس. دادگاه 5-4 محافظه کار اکثریت است که می تواند گسترش یافته اگر او بودند به جای یک جمهوری خواه رئیس جمهور و مجلس سنا. اگر دموکرات ها برنده کاخ سفید یا سنا که تغییر معادله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de