دیوان عالی کشور تقسیم شده و بیش مذهبی کارفرمایان حق به آتش کارگران

واشنگتن – دادگاه عالی به نظر می رسد تقسیم همراه ایدئولوژیک خطوط دوشنبه در یک مورد سوراخ سوراخ شدن استقلال از مذهبی کارفرمایان در برابر این کار به دلیل حمایت از کارگران خود را.

اختلاف بین دو مذهبی مدارس در کالیفرنیا و معلمان آنها اخراج سوم پرونده اصلی دادگاه عالی است و با توجه به این سال در زمینه آزادی مذهبی. قضات در حال حاضر وزن که آیا به اجازه دولت بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پرداخت برای مدرسه مذهبی شهریه و اینکه آیا کارفرمایان با مذهبی یا اخلاقی اعتراض باید معاف از ارائه پوشش بیمه برای جلوگیری از بارداری.

در آخرین مورد دو دینی معلمان مدرسه اخراج شدند توسط مربوطه خود را در مدارس کاتولیک. یکی از آنها 5-معلم کلاس کریستن بیل بود که اجازه رفتن از سنت جیمز مدرسه کاتولیک پس از ابتلا به سرطان پستان و به دنبال مرخصی درمانی تحت شیمی درمانی.

او شکایت کرد و با موفقیت تحت قانون آمریکایی های معلول و مدرسه به دادگاه تجدید نظر. پس از آن در سال گذشته او از دست او در نبرد با این بیماری ترک شوهرش داریل به حمل او را به چالش بکشد.

دیگر معلم اگنس Morrissey-Berru است که یک تمرین کاتولیک تدریس برای 16 سال در بانوی ما از گوادالوپ مدرسه بود اما اجازه دهید بر اساس عملکرد خود را. او ادعا کرد سن تبعیض است.

مدارس متکی در دیوان عالی کشور سابقه به سازمان های مذهبی “وزرا استثنا” از قوانین است که به کارفرمایان است. اما ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 9th مدار حکومت معلمان باید روز خود را در دادگاه باعث شد هر دو مدارس به دادخواست برای دادگاه عالی نقد و بررسی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مدارس جانبی.

در دهان استدلال دوشنبه برگزار شد با گوشی و پخش زنده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو حزب محافظه کار و لیبرال قضات ابراز نگرانی در مورد رسم خطوط در میان شرح شغل. اگر یک معلم دین را می توان از کار اخراج خواهد شد, آنچه در مورد کلی برنامه درسی معلم پرستار و یک مربی و یک سرایدار با اتوبوس یا راننده ؟

“نمی کند که ایجاد این نوع گرفتاری و مشکلات است که ما به دنبال جلوگیری از جاهای دیگر?” دانشیار عدالت نیل Gorsuch خواسته مورگان رتنر ایالات متحده دستیار وکیل عمومی به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دانشیار عدالت ساموئل Alito, قوی, مدافع آزادی مذهبی استدلال که آموزش دین “به نسل جدید بسیار مهم است” حتی اگر این فقط بخشی از کل برنامه درسی تدریس کلاس مدرسه معلمان در مدارس مذهبی.

اما دانشیار عدالت اموزش Bader Ginsburg, یک چهار بیمار سرطانی گفت: آن را “بسیار نگران کننده” به فکر مدارس مذهبی می تواند آتش به کارگران به دلایلی که “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با دین مانند نیاز به مراقبت از شیمی درمانی.”

قاضی جان رابرتز نوشت: دیوان عالی آمریکا به اتفاق آراء نظر در سال 2012 است که اجازه سازمان های مذهبی برای انتخاب رهبران خود را بدون در نظر گرفتن فدرال کار تبعیض قوانین. آخرین سوال قبل از دادگاه این است که آیا اخراج معلمان انجام شده به اندازه کافی وظایف دینی به ه “وزیران” معاف از این قوانین است.

تحت رابرتز, دادگاه حکم به نفع آزادی مذهبی در چند مورد به تازگی. در سال گذشته این حکومت 7-2 که یک ماموت لاتین صلیب بر روی زمین دولتی در اوربانا مریلند نمی توان نقل مکان کرد و یا تغییر نام کلیسا و دولت جدایی. که به دنبال دیگر احکام اجازه می دهد مکان نماز در جلسات دولت و مالیات دهندگان بودجه برای برخی از هزینه های کلیسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>