دیوان عالی کشور نبرد بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی حمل خطرات برای هر سه شاخه

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:00 PM EDT مارس 11 سال 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب سا

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خود را به نگه داشتن شخصی و شرکت های بزرگ مالی پرونده به دور از کنگره و اجرای قانون محققان می آید قبل از اینکه دیوان عالی کشور روز شنبه در میان نشانه های برخی از قضات ممکن است تمایلی به وزن در.

چشمگیر شفاهی به انجام شده توسط تلفن میان coronavirus همه گیر و پخش زنده می تواند در نتیجه تاریخی احکام رئیس جمهور ایمنی از بررسی در حالی که در دفتر و کنگره قدرت نظارت درست در وسط سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

یا نه.

شاید با یک چشم بر پتانسیل پیامدهای سیاسی دادگاه در ماه گذشته خواسته هر دو طرف جنگ بر کنگره احضاریه به آدرس که آیا این نبرد ممکن است "یک سوال سیاسی" فراتر از دسترس دادگاه فدرال. اگر قضات به طوری که آنها می تواند اجتناب از قرار دادن انگشت شست در مقیاس علاقه رئیس جمهور و یا کنگره است.

"این یک موقعیت ناراحت کننده برای دادگاه می گوید:" پیتر شین که می آموزد قانون اساسی در دانشگاه ایالتی اوهایو Moritz, کالج قانون است. "وجود دارد هیچ چیز در آن برای به دادگاه میگیرد یکی از آنها را اگر آنها لازم نیست که."

در میان قضات که ممکن است پیدا کنید که جذاب هستند قاضی جان رابرتز که به دنبال حفظ و دادگاه خارج از سیاست زمانی که ممکن است و مغلوب ساختن پیشی جستن دو دادگاه عالی نامزد کاردانی قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh که در غیر این صورت در صورت انتخاب حفاظت از یا مخالفت با رئیس جمهور که نامزد آنها.

رابرتس نوشت: دادگاه 5-4 تصمیم در تابستان گذشته گفت که اختلافات بیش حزبی gerrymandering توسط قانونگذاران ایالتی بودند "سیاسی سوالات فراتر از دسترس دادگاه فدرال."

"در یک رمان سیاسی مبارزه خواهم این دادگاه را به خوبی ممکن است به دنبال راه هایی هم برای رها کردن خود و برای حفظ آینده دعوا مثل این خارج از سیستم دادگاه می گوید:" لارنس جوزف یک وکیل است که پیشنهاد کرد که رویکرد به دادگاه از طرف محافظه کار عقاب فروم و پرورش, آموزش & صندوق دفاع حقوقی.

اما هر دو طرف در زمان اختلاف خواست قضات جمعه به وزن در محاسن به جای استناد "سوال سیاسی" بوده است.

"قضایی ممتنع در اینجا نمی خواهد نرده دادگاه از 'سیاسی یدک کش-از-جنگ'" مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل ویلیام Consovoy نوشت. "این امر می تواند نوشتن هر کنگره یک چک سفید به حکم هر شخصی سوابق آن را می خواهد از هر رئيس جمهور هر زمان که بخواهد به سادگی به دنبال آن پرونده از یک نگهبان با هیچ انگیزه ای برای رسم خشم کنگره است. است که قانون اساسی غیر قابل تحمل."

"این است که در کمیته های بهره برای این دادگاه برای رسیدن به شایستگی در حال حاضر به جای اجازه شک و تردید به احضاریه' اعتبار معطل" خانه مشاور عمومی داگلاس نامه موافقت کرد. "آن را نیز به نفع قوه مجریه برای این دادگاه برای رسیدن به شایستگی در اینجا. دادگاه باید در دسترس به ارائه بخش اجرایی پادمان باید آن را همیشه به آنها نیاز دارید."

خطرات برای هر سه شاخه

روشن نیست که آیا punting نبرد با کنگره به قوه های مجریه و مقننه کمک خواهد کرد و یا صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان. آمریکا به دنبال بانکی و حسابداری سوابق برگزار شد Ncmec ایالات متحده آمریکا و دویچه بانک و یک سرمایه است. در یک بن بست بین کاخ سفید و کنگره می تواند آنها حاضر به انتشار آنها و یا دست آنها را بیش از.

جنگ حقوقی گودال مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سه خانه کمیته های تحت کنترل دموکرات ها است که احضاریه صادر شده برای هشت سال مالی اسناد و مدارک. جداگانه مبارزه شامل دادستان منطقه منهتن سایرس ونس را احضاریه برای اسناد مشابه و همچنین مالیاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف اخیر پیشینیان را منتشر کرده است به طور داوطلبانه.

نمایندگان مجلس ادعا, پرونده کمک خواهد کرد که تعیین نیاز برای آینده قانون از جمله در زمینه مالی مبارزات انتخاباتی, قانون, وام بانکی, شیوه های, و تلاش برای جلوگیری از نفوذ خارجی در انتخابات است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا می گویند که این یک سفر ماهیگیری برای دیدن اگر رئیس جمهور است که به جرم تقلب مالیاتی و پول شویی.

هر سه قوه دولت باید بسیار در معرض خطر:

• این زلزله سیاسی است که برخی از قضات ممکن است به دنبال گریز خواهد بود بیشترین شدت احساس اگر رئیس جمهور دست می دهد و اسناد و مدارک عمومی ساخته شده خود را در طول کمپین انتخاب مجدد. برای نزدیک به پنج سال پس از اعلام نامزدی خود را در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به حفظ اظهارنامه مالیاتی خود را و مقدار زیادی از اطلاعات مالی را از چشم کنجکاو.

"عموم و انتشار اطلاعات در مورد افراد یک شکل از مجازات" مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال می کنند در دادگاه مقالات. "در عین حال که بوده است و هدف از اینجا شروع می شود."

• کنگره بسیار در معرض خطر نیز هست. نظارت آن سازمان می تواند محدود حاکم در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع تنظیم یک سابقه برای آینده تحقیقات – به خصوص کسانی که به عنوان حزبی.

"در بیش از 20 مورد مربوط به دامنه کنگره قدرت به بررسی این دادگاه تنها یک بار برگزار می شود که یک تحقیق کنگره بیش از آن در قانون اساسی محدودیت" خانه وکلا ادعا در دفاع از احضاریه.

• همچنین وجود مخاطرات بالا رو به دادگاه عالی. اگر از آن طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن در امتداد خطوط ایدئولوژیک – با پنج قاضیان به نام جمهوری خواه رئیس جمهور در اکثریت و چهار نام دموکرات ها در مخالفت با آن می تواند ظهور به عنوان کالاهای آسیب دیده در چشم های عمومی.

"اگر رئیس جمهور برد و آن را 5-4 ... وجود خواهد داشت از مردم ادعا می کنند که رئیس جمهور انتصاب آمده اند به دفاع از خود می گوید:" Saikrishna Prakash یک دانشگاه ویرجینیا استاد حقوق که اخیر کتاب زندگی ریاست جمهوریهشدار می دهد از آن همیشه در حال گسترش قدرت.

'زندگی خصوصی رئیس جمهور

کنگره احضاریه نشأت گرفته از سه خانه کمیته ها به جای یک یا هر دو مجلس کنگره – بالقوه کمبود مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به دنبال تحت تاثیر قرار دادن بر دیوان عالی کشور است.

خانه کمیته نظارت و اصلاحات با صدور احضاریه به Ncmec ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن حسابداری شرکت بیش از یک سال پیش به دنبال سوابق مالی از رئیس جمهور و خانواده اش, کسب و کار, اعتماد و این شرکت اجرا می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن تا کنون دو دادگاه های فدرال را تایید حکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن شهادت قبل از کنگره که به عنوان یک شهروند خصوصی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول بیش از حد یا انجام نگرفته خود را از منابع مالی به دست آورید. پانل می خواهد به مقایسه هشت سال مالی اسناد و مدارک به کوهن شهادت و دولت آشکار است.

به کمیته خدمات مالی مجلس و مجلس کمیته اطلاعات با صدور احضاریه به دویچه بانک و سرمایه یک بیش از یک سال پیش به دنبال سوابق از مغلوب ساختن پیشی جستن سه قدیمیترین کودکان و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. پانل های در حال کاوش مخاطره آمیز شیوه های وام دهی توسط موسسات بزرگ مالی و تلاش های روسیه برای نفوذ در انتخابات ایالات متحده. آنها تایید شده است دو بار در دادگاه های پایین.

مجلس نمایندگان' مشاور عمومی, Douglas نامه گفت: سوابق مورد نیاز برای کمک به تعیین این که آیا مقامات ارشد دولتی از جمله رئیس جمهور در حال اقدام در این کشور بهترین بهره و مالی خود را مورد علاقه."

اما تهمت وکیل ویلیام Consovoy هشدار داد قاضیان که "با توجه به آشکار وسوسه به بررسی امور شخصی سیاسی رقبای احضاریه مربوط به زندگی خصوصی رئیس جمهور را تبدیل به روال در زمان تقسیم دولت است."

DA منهتن احضاریه آمد و بعد از آن به عنوان بخشی از یک جنایتکار پروب hush-پول پرداخت که کوهن گفت ساخته شد بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا کرد که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن است که او را رد کرده است. یک بار دیگر دو دادگاه های پایین را تایید کرد احضاریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده اند که رئیس جمهور است و مطلق ایمنی در حالی که در دفتر هیئت منصفه در تحقیقات جنایی انجام شده است. در طول شفاهی قبل از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 2 مدار آنها ادعا تهمت می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و فرار از پیگرد قانونی تا زمانی که او را ترک اتاق.

"مقامات محلی ... نمی تواند اعمال قدرت خود را به مانع اجرایی در عملکرد از وظایف است که او مدیون به undivided ملت" آنها استدلال می کنند در دادگاه مقالات. "خطر که سیاست منجر خواهد شد ایالتی و محلی دادستان برای خستگی ناپذیر آزار و اذیت رئیس جمهور است که به سادگی بیش از حد بزرگ را تحمل کند."

نیکسون کلینتون مغلوب ساختن پیشی جستن

جنگ حقوقی ها هیچ چیز جدیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان یک نیویورک-بر اساس توسعه دهنده املاک و مستغلات و واقعیت تلویزیون ستاره او ساخته شده آن را یک عمل خود را شخصی و حرفه ای beefs به دادگاه. پس از برنده شدن در کاخ سفید با او انجام داده است همان چیزی که در سیاسی و سیاست مهم است.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل در سال 2016 قانونی براده در سراسر ایالات متحده یافت می شود که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را کسب و کار درگیر شده بود در حداقل 4000 اقدامات قانونی در فدرال و دادگاه های ایالتی بیش از سه دهه اعم از میلیون دلار املاک و مستغلات جنگ به شخصی توهین پرونده های حقوقی.

پس از انتخابات خود مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال شانس بهتر در دیوان عالی کشور از دادگاه های پایین تر که مسدود شده بسیاری از سیاست های خود به خصوص در مهاجرت.

دولت خواسته است قضات اضطراری باقی می ماند پایین تر از دادگاه اقدامات 26 بار در سه سال به علاوه در مقایسه با هشت بار در قبل از 16 سال با توجه به دانشگاه تگزاس مدرسه قانون پروفسور استفان Vladeck. دادگاه در پیروی 15 از آن موارد حداقل در بخشی.

اما در قبلی با مشخصات بالا جنگ بیش از اسناد و مدارک و یا شهادت در دادگاه عالی حکومت به اتفاق آرا در برابر رئیس جمهور ریچارد نیکسون در سال 1974 و بیل کلینتون در سال 1997 با خود نامزد در توافق است. تصمیم گیری در نهایت منجر به استعفای نیکسون و کلینتون استیضاح.

که سابقه افزایش فشار در بالا امروز دادگاه که رابرتز گفت: باید به دنبال اتفاق در هر کجا که ممکن است.

"در زمان ما آنقدر سیاسی و مغلوب ساختن پیشی جستن است چنین پلاریزه جمهور من امیدوارم که دادگاه نمی آید پایین 5-4 در امتداد خطوط حزبی می گوید:" اروین Chemerinsky دین از دانشگاه کالیفرنیا-برکلی مدرسه قانون است. "من فکر می کنم دادگاه اعتبار در خط است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن