سوپر جام قهرمان دیوید Tyree دیگر بخشی از غول کارکنان

دیوید Tyree برای همیشه ریشه دوانده در New York Giants فرهنگ عامه برای خود کلاه گرفتن در سوپر باول XLII است دیگر با این سازمان است. Tyree, 40, شده بود این تیم مدیر از بازیکن نامزدی پس از 2014.

Tyree موقعیت دستخوش تغییر, به عنوان غول های اصلاحی خود بازیکن ، دکتر Lani لارنس استخدام شد به عنوان غول مدیر سلامتی و خدمات بالینی تازه ایجاد کند. لارنس نیز در خدمت به عنوان رئیس بازیکن نامزدی/توسعه همکاری با اشلی لین فعلی دستیار مدیر از بازیکن نامزدی.

قبلا غول بازیکن گروه توسعه به رهبری Tyree و قبل از آن منجر شد توسط یکی دیگر از سابق غول, بازیکن, Charles راه است. لارنس مجوز روانشناس در ایالت کالیفرنیا است.

Tyree یک سال 2003 ششم دور پیش نویس انتخاب از سیراکوس ساخته شده یک نام برای خود در تیم های ویژه با غول همچنین پر نقش در جرم به عنوان یک به ندرت استفاده می شود گیرنده گسترده. او گرفتار یک touchdown تصویب در سوپر باول XLII – او تا به حال هیچ یک در سال 2007 به طور منظم فصل – و راه اندازی خود را به NFL تاریخ سنجاق فوتبال یک ناامیدی Eli Manning عبور بر روی کلاه ایمنی خود را برای یک 32-حیاط پذیرش به تنفس زندگی را به غول بازی-برد درایو. با ایمنی Rodney, Harrison, سکس دهنی, انگشت کردن او به لرزش توپ سست و Tyree با 1:15 باقی مانده موفق به نگه داشتن بر روی توپ به عنوان او خم شد به عقب, نوک فوتبال را از نزدیک لمس کند. غول در ادامه به بی حس کردن قبلا شکست نخورده پرستان 17-14 در گلندیل, Ariz.

آن را تبدیل به آخرین دریافت Tyree حرفه ای. او صدمه دیده زانو خود را در سال 2008 و صرف آن در فصل مجروح رزرو و اصلا گرفتن در 10 بازی برای سامسونگ در سال 2009.

Tyree و همسرش, Leilah اند باز کردن تمیز کردن فروشگاه آب میوه در Morristown, N. J., پاک, آب, آلی آب نوار است که در خدمت acai با کاسه مخلوط آب سرد فشرده, عکس و سالاد. Tyree است از Livingston, N. J.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de