قهرمان سوپر باول جت پل ‘راکی’ راچستر درگذشت در سن 81

پل “راکی” روچستر دفاعی lineman در نیویورک جتز’ Super Bowl-تیم برنده در سال 1969 درگذشت. او 81.

این تیم اعلام کرد روچستر مرگ در وب سایت خود را روز شنبه گفت: این اتفاق هفته گذشته اما از ارائه جزئیات بیشتر.

روچستر خود را آغاز کرد فوتبال حرفه ای حرفه ای با دالاس تگزاس در سال 1960 و بازی سه به علاوه فصل با AFL تیم که تبدیل به Kansas City Chiefs. مدت کوتاهی پس از منتشر شده در طول سال 1963 فصل روچستر به امضا رسید جت شد و شروع خود را به سمت چپ دفاعی مقابله با.

او 61/₂ فصل جت و دربسته در محیط خود بازی حرفه ای با کمک جو Namath و جت پیروزی حق رای دادن را تنها سوپر باول عنوان.

“پل بود underrated دفاعی در مقابله با کسانی که نقش عمده ای در جت سوپر جام قهرمانی تیم” سابق جت مدیر روابط عمومی فرانک راموس گفت: تیم سایت. “او به خوبی اجرا چوب پنبه که فعال دفاعی به پایان می رسد جری Philbin و Verlon Biggs به عجله از خارج و جان الیوت سریع دفاعی مقابله به عجله کردن وسط. والت Michaels آمد تا با یک طرح برای استفاده از کوچکتر از linebacker کارل McAdams در DT در عبور از فراز پیشرو 1968 جت به شماره 1 دفاع در AFL.”

روچستر بازنشسته پس از سوپر جام پیروزی و شروع کسب و کار خود را پل روچستر و همکاران که به فروش ساختمان و مواد بام در فلوریدا و جورجیا و آلاباما. او همچنین به فروش املاک و مستغلات.

روچستر متولد شد و لانسینگ, میشیگان و مطرح در فلورل پارک نیویورک است. او فوتبال و چوگان سرپهن ستاره در استیپلز دبیرستان و رفت به ایالت میشیگان است. او امضا شده توسط دالاس به عنوان عامل رایگان undrafted و یکی از تنها 20 بازیکن را به بازی در تمام 10 از AFL را فصل به فصل قبل از سال 1970 در حال اجراست.

روچستر است که جان سالم به در با همسر نانسی کودکان لورل نیلسن و دان و دو نوه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net