یکی از فوق العاده عامل در زمان پوشیدن ماسک برای محافظت از خود را از coronavirus به سطح بعدی قبل از به 2020 پیش نویس NFL.

درو Rosenhaus که نشان داده شده است راب Gronkowski آنتونیو قهوه ای و بسیاری دیگر از بالا, ستاره های عکس گرفته شده با یکی از بزرگترین و بیشتر استادانه درست شده ماسک/پوشش صورت شما در حال رفتن به پیدا کردن خود را در پرواز از میامی به گرجستان در مارس 23.

Rosenhaus که زندگی در میامی بود که در شوگرهیل Ga., برای دور اول مجازی پیش نویس در 27 آوریل با مشتری خود را و سابق Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای بود که در پیش نویس شماره 7 به طور کلی توسط پلنگ.

“پس از 32 پیش نویس این یکی قطعا متفاوت!” Rosenhaus توییتی همراه با یک عکس از او در ماسک.

شرکت های هواپیمایی مانند متحده آمریکا, دلتا, JetBlue و مرزی باید تمام گذاشته قوانین جدید ممکن است که نیاز به همه مسافران به پوشیدن ماسک در پرواز. Rosenhaus لباس پوشیدن و در یک پیراهن برای Rosenhaus ورزشی آژانس به پایان رسید تا در یک AFP سیم عکس از پرواز برای یک داستان در مورد بسته محرک اقتصادی فدرال برای خطوط هوایی است.

پوشش لازم نیست که به درجه پزشکی اما Rosenhaus’ کنون که بیش از استاندارد است. ماسک او در شامل یک faceguard فیلتر در هر دو طرف و به احتمال زیاد یک ماسک. یک ماسک شبیه به یکی از فرسوده توسط Rosenhaus به نظر می رسد برای رفتن حدود 50 دلار در آمازون, اما نمی توانید به مشتریان تا اوایل ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de