وجود خواهد داشت نه هر بچه در Humana پنج اصلی شرکت دانشگاه در سراسر کشور در این تابستان. COVID-19 دیده است به آن.

اما این بدان معنی نیست که مدیران و کارکنان در لوئیزویل, کنتاکی-بر اساس بیمه های غول پیکر نمی شود تعامل با کارورزان به عنوان آنها هر سال از سال 1998 است. آنها فقط انجام آن را در یک محیط مجازی به جای یک جسمی است.

تا کنون 200 نفر فارغ التحصیل و دانشجویان مقطع کارشناسی را امضا کرده اند تا برای تابستان دوره های آنلاین از راه دور شبکه های اجتماعی و کار گروهی از راه دور. اما این شرکت هنوز به دنبال بیشتر است. این فضا برای داوطلبانی که ممکن است علاقه مند به یادگیری در مورد استراتژی شرکت های بزرگ بازاریابی و خدمات بهداشتی و درمانی ، تجزیه و تحلیل و عملیات.

“ما به خوبی با تجربه در کار از خانه. ما آن را انجام داده قبل از. ما آن را قبل COVID-19” گفت: Ty ریچاردسون که سران شرکت مدیریت استعداد برای Humana. “ما بسیار با اعتماد به نفس ما می تواند معنی دار تجربه. ما باید یک برنامه است که می تواند به وضوح بیان به کارورزان به طوری که آنها مجهز به درک وظایف و نتایج آنها مسئول در پایان از تابستان است.”

در حالی که بیش از 200 شرکت با توجه به جستجو از طریق Github و ismyinternshipcancelled,com, داده اند تا در کارآموزی در تابستان امسال در صورت به سرعت در حال گسترش همه گیر دیگران در طیف وسیعی از صنایع جعل جلوتر هستند با یک نسخه مجازی از برنامه های بسیار مهم تلقی به خود جذب تلاش و رشد آینده.

Grads کالج مجبور صفحه اصلی: Grads صورت نامشخص بازار کار به عنوان coronavirus هل شرکت به لغو ارائه می دهد

وارونه بازار کار برای کودکان و نوجوانان: همه گیر کلاس: فارغ التحصیلان وارد بازار کار ناگهان وارونه

“ده هفته زمان ایده آل برای دانشجویان و شرکت ها برای ارزیابی سازگاری متقابل” گفت: جفری ماس مدیر عامل و موسس پارکر دیویی شیکاگو شرکت با تمرکز بر روی پیدا کردن کارآموزی برای دانشجویان. “این شرکت است که قادر به ارزیابی دانش آموز فراتر از آنچه که اسیر است در رزومه کاری و دانشجویی فرصتی برای استماع این شرکت است.”

تکنولوژی تیتان, گوگل, توییتر, آی بی ام مایکروسافت و SAP در حال تمام برنامه ریزی های مجازی کارآموزی در تابستان امسال به عنوان مالی نیروگاهی مورگان استنلی گلدمن ساکس و جی پی مورگان چیس.

شرکت های بیمه نیز در هیئت مدیره. AIG آزادی متقابل و شمال غرب متقابل همه باید معطوف به مجازی کارآموزی برای سال 2020 است.

“برخی از شرکت ها تا به حال تجربه کمی با کنترل از راه دور کار قبل از تابستان امسال, اما در بیشتر قسمت ها وجود ندارد تاسیس مجموعه ای از بهترین شیوه های” جاشوا کان دستیار مدیر تحقیقات و سیاست های عمومی در انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان یک حرفه ای غیر انتفاعی عضویت در سازمان برای خدمات حرفه ای مستقر در بیت لحم پن.” اکثر شرکت ها فقط در حال حاضر تجربه چگونه به آن را انجام دهد.”

چیزهایی که باید انجام شود کمی متفاوت در دنیای مجازی کان گفت. به وجود دارد بیشتر از تاکید بر پروژه های کوتاه مدت و کوتاه تر مکرر check-ins. مربیان همچنین ممکن است نیاز به بازی بیشتر نقش مهمی در.

“آن را به سختی برای برخی از شرکت ها گفت:” متی هورا مدیر مرکز تحقیقات در دانشگاه-نیروی کار انتقال در دانشگاه ویسکانسین. “تبدیل به کار از راه دور نیاز به کمی احتیاط به نحوه طراحی و معنی دار وظایف و نحوه نظارت بر آنها را در یک تولیدی راه است.”

اما بسیاری از شرکت ها اعتماد به نفس است که آنها تجربه و مهارت های آن را بکشد.

“در طول چند سال گذشته, Liberty Mutual برنامه در حال حاضر ارائه مجازی کارآموزی به یک تعداد انگشت شماری از کارآموزان که کار از برخی از ما کوچکتر دفاتر” گفت: Maura Quinn, آزادی متقابل مدیر پردیس استخدام در ایمیل. “ما در زمان است که مدل کوچک شده آن تا این سال برای همه کارآموزان ما.”

تابستان امسال 600 آزادی متقابل کارورزی – دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA قانون و دانشجويان Ph. D. s – کار از راه دور در شرکت سرمایه گذاری فن آوری اطلاعات (IT) ادعای حقوقی و بخش فروش.

“برنامه درسی را تکمیل کارورزان رشته و همچنین آزادی متقابل تکالیف و شامل ترکیبی از توسعه حرفه ای بیمه های مرتبط با آموزش و حرفه ای-pathing گواهی دوره” کوین گفت.

توسعه هوش هیجانی

هومانا کارآموزی برنامه آغاز می شود که در مارس اجرا می شود و تا اوایل ماه آگوست شامل آموزش مجازی در کلاس های درس که در آن دانش آموزان در یادگیری اصول اولیه مراقبت های بهداشتی. کلاس ها نیز خواهد شد کمک به دانش آموزان توسعه هر دو معنوی و هوش هیجانی و توانایی خود را به کار با دیگران است. وجود دارد و حتی می تواند مجازی داوطلبانه جزء که در آن کارآموزان را شریک با Humana پایه و اساس است.

“این یک فرصت برای ما برای ساخت یک استعداد خط لوله گفت:” Richardson, شرکت سرمایه گذاری استعداد manager. “ما انتظار داریم برخی از کارآموزان ما برای تبدیل شدن به کارکنان و ما می خواهیم آنها را به یک شروع در حال اجرا در آن است.”

مایکروسافت در تابستان کارآموزی خواهد بود کمتر جاه طلبانه.

“در این سال بیش از 4000 دانش آموزان تا به حال برنامه ای برای پیوستن به ما — بزرگترین و متنوع ترین کلاس در تاریخ ما — در نظر گرفتن در نقش پوشا تمام توابع ما” نوشته کاتلین Hogan, مایکروسافت, مدیر, مردم افسر در آخرین پست وبلاگ. “و در حالی که ما فوق العاده نا امید است که ما نمی تواند با آنها در دانشگاه های ما, ما متعهد به ایجاد معنی دار و سرگرم کننده مجازی کارآموزی تجربه برای هر یک از آنها باقی می ماند و مشتاق به جذب انرژی خود را و یادگیری از آنها را به عنوان ما همیشه انجام دهید.”

هوگان اضافه شده که تیم میزبان “کنترل از راه دور اتفاقاتی که تمرکز بر ایجاد اتصالات پرورش, آموزش و توانمند سازی کارآموزان برای رسیدن به اهداف خود و کشف احساسات خود را. شرکت کنندگان در این برنامه را با یک دیگر ساخت جامعه در تیم های خود و تعامل با رهبران ارشد در سراسر شرکت از طریق انواع مجازی حوادث است.”

تمرکز بر روی میکرو کارآموزی

خزه که شرکت پیشگام مفهوم میکرو کارآموزی – پروژه-بر اساس کارآموزی که در آن دانشجویان می توانید پول کسب درآمد و مهارت های ارزشمند بیش از مدت زمان کوتاهی گفت: هزینه وجود دارد به پرداخت زمانی که شرکت های رها کارآموزی برنامه ها حتی فقط برای یک تابستان.

برخی از شرکت ها مانند شرکت های هواپیمایی و مقصد استراحتگاه مانند دیزنی می توانید آن را کمک نمی کند. COVID-19 یا نابود کسب و کار خود و یا هیچ راهی وجود دارد برای آنها به کار از راه دور خزه گفت. همان درست است برای آزمایشگاه و امکانات تولید.

در مقابل مدیران در شرکت های خدمات مالی که قبلا خودداری کردند در کار از راه دور به رسمیت شناخته اند از این فرصت برای ایجاد تجارب مثبت خود را برای کارآموزان. آنها همراه با بسیاری از شرکت های دیگر نیز دیدن خطر در ارتباط با پاسخ نمی دهد.

“این شرکت ها در حال شناخت دراز مدت پیامدهای تصمیم خود را برای انصراف از کارآموزی و آنها نمی قشنگ” خزه گفت. “بعضی از دانشگاه ها ممکن است در نگاه آنها را به عنوان از روی علاقه در آینده است.”

اما هنوز هم دیر نیست به راه رفتن در تصمیم گیری های خود و ارائه یک فرود نرم برای دانش آموزان, خزه گفت. او گفت که او را در حال کار با یک شرکت تجهیزات پزشکی است که تغییر ذهن خود را به عنوان در حال حاضر ارائه کارورزان یک سری از میکرو-پروژه های است که بهتر از هیچ چیز است.

که راه مجازی کارآموزی باید سازمان یافته در هر صورت, او گفت:. به جای یک پروژه بزرگ کارورزان می توانید درگیر در انواع مختلف به خوبی تعریف شده و با احتیاط وظایف اغلب در بخش های مختلف یک شرکت است. حتی اگر آنها ممکن است اختصاص داده شده به بازاریابی آنها ممکن است دیدن یک فرصت فروش است که بسیاری مانند آنچه که اتفاق می افتد زمانی که دانش آموزان در محل برای تابستان.

Zachary Kahtava که فارغ التحصیل از دانشگاه کانزاس در مارس 15, در حال حاضر یک نرم افزار می آید به میکرو کارآموزی. او انجام می شود 12 تا از آنها را با پارکر دیویی پس از تابستان سال دوم.

یک کسب و کار سرمایه گذاری عمده با غلظت در داده ها تجزیه و تحلیل Kahtava توانسته است به بخشی از صندوق خود را در کالج آموزش و پرورش از طریق کوتاه مدت کارآموزی که در آن او را به انجام همه چیز را از تولید منجر به تجزیه و تحلیل تاریخ

“چیزی که واقعا سرد است که من نمی تواند درمان شود مانند یک دانش آموز” Kahtava گفت. “این شرکت در حال باز به نظرات و افکار. آنها می خواهند به دانستن آنچه که من فکر می کنم آنها باید با انجام این پروژه است.”

حرکت نزولی مجازی کارآموزی

Kahtava گفت: تازه ترین کارآموزی با یک شرکت حمل و نقل — ساخت یک پایگاه داده برای جذب سرمایه و هزینه های عملیاتی و داده های دیگر تکالیف — رو تمدید در ماه فوریه است.

در حالی که این بیماری همه گیر او را مجبور به کامپیوتر خود را در خانه تغییر مهم ترین توانایی های خود را به برقراری ارتباط با کارفرمایان خود را. در حالی که او قبلا به دیدار با آنها را یک بار در هفته آنها در حال حاضر مشغول برخورد با COVID-19 مسائل است که آنها فقط می تواند با او ملاقات کند یک بار در ماه

“ما خوش شانس بوده اند ضربه بیش از حد سخت” Kahtava گفت. “اما با همه چیز بودن متغیر هر روز آن را سخت تر برای ما برای کنار هم قرار گرفتن. چرا که ما نمی توانیم آن را سخت تر برای دریافت بینش از آنها. “

کارآموزان تابستان به احتمال زیاد به مسائل مختلف است.

چون کارورزان نیست در محل آن سخت خواهد بود وپیش آنها به منظور توسعه مهارت های نرم افزاری ، مهارت های قرن 21 است که شما را از کار تیمی و ارتباطات شفاهی گفت: Hora, مدیر ویسکانسین مرکز تحقیقات در دانشگاه-نیروی کار انتقال.

“واقعا به یاد کسانی که آن نیاز به غوطه ور شدن در محیط های اجتماعی,” او گفت:. “پرستاران و مهندسان مکانیک نیاز به غوطه ور شدن در بیمارستان و بر روی دکل نفت به واقعا درک این کار واقعا یاد بگیرند برای حل مشکل در پرواز است.”

این همان وقتی که می آید به واقعا درک فرهنگ محل کار گفت کان معاون مدیر تحقیقات و سیاست های عمومی در انجمن ملی کالج ها و کارفرمایان.

“یکی از مهم ترین چیزهایی که برای کارورزان است فرهنگ محل و اگر آنها احساس آنها می تواند متناسب با آن فرهنگ” کان گفت. “شما نمی توانید این احساس را آنلاین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de