داستان پشت اولین طرفداران متس بزرگ دوایت Gooden: K کورنر

چیزی که به یاد داشته باشید این است که K کورنر وجود دارد از شروع. آن را محصول یک سرعت-به دست آوردن ارابه موسیقی. آن را طراحی شده به چفت در را به دوایت Gooden شهرت صرفا به آن جشن می گیرند. آنها نمی صبر کنید برای بچه شکوفه را به یک ستاره; آنها سمت راست وجود دارد در سکوی پرتاب.

آنها وجود دارد در این شب سرد از 19 آوریل سال 1984 درجه حرارت در 40s با اثری از باران در هوا تمام شب. آنها نشسته تا در بخش 44 سخت در نزدیکی سمت چپ-میدان قطب در ورزشگاه درخت روغن قلم دنیس Scalzitti و باب خوشگل — زن و بچه خود را از هالدون شمالی, N. J.

“ما می دانستیم که ما تا به حال این بچه این پدیده در راه” Scalzitti می گوید: صدای او هنوز هم در تعجبم که این همه سال بعد. “ما می دانستیم که او می خواهم زده از 300 در اونورتر سال قبل و حتی اگر که بود کلاس-یک توپ شما فقط می تواند حس او آوردن چیزی خاص با او هنگامی که او پیوست متس.”

این یک ویژه عمل از ایمان به یک متس فن در آوریل 19, 1984. این متس تا به حال تحمل هفت سال راست از پنجم و ششم-محل پس از اتمام و تا به حال دقیقا نمی اسیر شهر تخیل در عین حال — فقط 10,703 دیگران به آنها پیوست در فلاشینگ که سرد شب. Gooden? دوران خود به خود شروع می شود به عنوان یک اتحادیه شد 7.56.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

بچه ها آمد به هر حال. آنها به ارمغان آورد و چند نفر از دوستان با آنها — یک شمع سفید, پوستر, تخته با “K” در رنگ قرمز بر روی هر یک. آنها را با استفاده از هفت نفر از آنها که شب Gooden تبادل فقط پنج نوبت اجازه می دهد چهار ناخواسته اجرا می شود و درآمد بدون تصمیم گیری در یک 7-6 متس به پیروزی بیش از Expos.

The K Korner at Shea Stadium in 1985.
K کورنر در ورزشگاه درخت روغن قلم در سال 1985.حسن نیت ارائه میدهد از دنیس Scalzitti

آنها کنجکاو چشم.

در سراسر سه بعدی تابستان, با این حال, آنها را تبدیل به چیز دیگری: یک لنگر نیویورک ورزشی فرهنگ پاپ یک آهنربا برای لنز دوربین و همکار متس طرفداران. این متس’ بخش بازاریابی به رسمیت شناخته شده به سرعت چقدر بخشی از Gooden هاله آنها درست پشت خود را افزایش 96 مایل در ساعت بخاری و بینی خود را-به-زانو منحنی. آنها در واقع ارائه بهتر صندلی برای یک زمان.

Scalzitti و خوشگل ترجیح داده بخش 44.

که خود را در گوشه ای از بهشت است. که K کورنر.

“من برنامه ریزی شده زندگی من در اطراف آن” Scalzitti می گوید. “من از دست یکی از بازی من و یکی از دوستانم آماده به ایستادگی در برای من. آن را بارید آن روز.”

در زمان به عنوان Gooden به دست آورده حرکت که در سراسر rookie فصل از سال 1984 پس از آن منفجر شد و در طول تابستان سال 1985 Scalzitti و بل ساخته شده اطمینان حاصل کنید که آنها به ارمغان آورد 27 پلاکارد با آنها در هر بازی. ترین آنها همیشه آویزان بر روی لبه جلوی صندلی خود بود 16 ، اما شما هرگز نمی تواند بیش از حد مراقب باشید.

“شما فقط می دانستم که هرگز,” Scalzitti می گوید. “این چیزی است که شما باید به یاد داشته باشید در مورد آنچه Doc شد در آن روز. به نظر می رسید او می تواند هر چیزی را انجام دهید. ما تا به حال به آماده شود.”

و Gooden رشد به درک چقدر مهم پسران در بخش 44 بودند به شبانه اغراق شد که هر کس از خود شروع می شود در درخت روغن قلم — به خصوص 34 در سال 1984 و ’85 زمانی که Gooden محبوبیت افزایش یافت و فراتر از هر چیزی متس تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. Gooden 18 شروع می شود در ’85 به خود جلب کرد به طور متوسط 40,016 طرفداران به شیا این در زمانی که NL حضور صرفا ذکر شده توسط گردان تعداد نه فروش بلیط.

Dwight Gooden with some of his K Korner fans in 1985.
دوایت Gooden با برخی از K کورنر طرفداران در سال 1985.حسن نیت ارائه میدهد از دنیس Scalzitti

“من نمی تواند آن را بپذیرد زمانی که من بازی اما من استفاده می شود به آنها را انتخاب کنید تا از گوشه ای از چشم من” Gooden به تازگی گفت: پست کن Davidoff. “هر زمان که من زده از کسی که ما می خواهم به پرتاب توپ در اطراف شاخ و baseman سوم گذشته بود ، K کورنر در سمت چپ میدان گوشه. من همیشه انتخاب کنید تا چگونه بسیاری از K را من تا به حال قبل از گرفتن توپ از baseman سوم. آن را سرگرم کننده بود. من از آن لذت بردم.”

Scalzitti درک بهتر از هر کسی چقدر خوش شانس آنها وجود داشته باشد در قبل از رسانه های اجتماعی جهان است. پس از یک در حالی که می شده اند وجود دارد مقاومت و جعلی حساب توییتر و چیزی که بسیار است که آنها را محبوب — خالص خود را دید — ام را گاز گرفته و آنها بد.

اما چیزهای که وجود ندارد پس بنابراین بیشتر آنچه Scalzitti به خاطر یک بی پیرایه لجام گسیخته بی گناهی. روزنامه و تلویزیون مردمی خواهد گهگاه مراجعه کنید. آنها برای دیدار با Gooden در این زمینه است. یکی از K کارت در Cooperstown

Scalzitti هنوز هم به یاد اولین بار او پدید آمده از طریق لینکلن تونل نگاه کرد و دیدم عظیم Gooden نایک تبلیغ — 95, پا بالا, 42 پا گسترده ای پوشش داده شده است که کنار هلند ساختمان هتل در 351 W. 42nd Street برای تقریبا 10 سال تا یک شبیه نقاشی دیواری از چارلز اوکلی جایگزین آن.

“شما لازم نیست به راحتی فراموش کرده ام چیزی مانند این که” او می گوید.

به عنوان با Gooden حماسه رول چیزی که خوب همیشه طول می کشد برای همیشه لطفا برای. حتی قبل از Gooden اولین سقوط از فضل در بهار 1987 K کورنر پسران بود و تصمیم گرفت از آن زمان به حرکت می کند. اما حتی است که ارزش خبری دارند به اندازه کافی که آنها ساخته شده است که اعلام قدیمی “جو فرانکلین نشان می دهد” در کانال 9.

“این خاطرات باید به طول انجامید یک عمر برای من می گوید:” Scalzitti در حال حاضر یک دی جی که عمل نارگیل جو موسیقی-به-بیرون رفتن از هالدون شمالی. “آن را مانند زمان باور نکردنی.”

و حتی تمام راه را در بخش 44: حتی بهتر مشاهده کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>