‘توقف کشتار مردم سیاه و سفید’: جورج فلوید مرگ تظاهرات در مینیاپولیس ممفیس و لس آنجلس

معترضان با پلیس در مینیاپولیس. آنها شعار می دادند برای عدالت در ممفیس. آنها را متوقف و ترافیک بزرگراه در لوس آنجلس.

مرگ جورج فلوید در ادامه به موج در سراسر آمریکا چهارشنبه شب به عنوان خواستار شد بلندتر برای دستگیری این افسر پلیس که به زانو در گردن او برای چند دقیقه در یک “هولناک” تصویری است که در سراسر رسانه های اجتماعی در این هفته.

در حالی که صدها نفر از معترضان را به خیابان روسای پلیس از ساحل به ساحل ابراز خشم و انزجار خود را با فلوید مرگ است.

“آیا دفاع از undefendable تلاش برای توجیه و غیر قابل توجیه یا بهانه غیر قابل توجیه” میامی رئیس پلیس Jorge Colina گفت در توییتر. “جورج فلوید باید امروز زنده است.”

“عدم شفقت استفاده از نیروی بیش از حد و یا فراتر رفتن از محدوده قانون نیست فقط لکه های ما نشان – آن اشک در تار و پود روابط نژادی در این کشور” لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: در بیانیه ای به توییتر.

مینیاپولیس: پلیس با معترضان برخورد; غارتگران حمله, هدف, دلار, درخت, فروشگاه های دیگر

تظاهرات در مینیاپولیس تفویض به هرج و مرج در شب چهارشنبه. گزارش از آتش سوزی در آمد از اطراف شهر و ویدئوها از غارتگران داخل فروشگاه به سرعت گسترش یافته و در رسانه های اجتماعی. چند نفر به اشتراک گذاشته شده تصویری از مردم از مصرف محصولات از یک محلی هدف است.

یک توله غذاهای یک دلار درخت و یک AutoZone فروشگاه نیز نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت و ویندوز از کسب و کار در نزدیکی مراکز نوار را گزارش کرده بودند به شکست است.

حداقل یک نفر کشته شد. سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این بخش در دست بررسی یک قتل در نزدیکی منطقه ای که در آن یک خبرنگار از استار تریبون روزنامه توییتی که یک غارتگر شده بود به ضرب گلوله کشته و با یک تماس صاحب مغازه.

جورج فلوید مرگ: یکی دیگر زخم برای مینیاپولیس ” سیاه جامعه

به عنوان تظاهرات کشیده به شب رئیس پلیس Medaria Arradondo خواست آرام است. در مصاحبه با KMSP-تلویزیون او با اشاره به تحقیقات داخلی و همچنین اف بی آی تحقیقات فلوید مرگ و گفت: آنها ارائه یک فرصت در عدالت است.

“عدالت در طول تاریخ هرگز به ثمر آمده از طریق برخی از اعمال ما شاهد امشب که آیا آن را غارت آسیب به اموال و یا چیزهای دیگر,” او گفت:.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در ضمن نام این وضعیت را “بسیار خطرناک” در توییتر و خواست مردم را به ترک این منطقه است.

ممفیس: جورج فلوید مرگ شد ‘ناخن در تاسف تابوت برای امریکا’

سکوت تظاهرات در اعتراض به مرگ فلوید به عنوان به خوبی به عنوان Breonna تیلور و Ahmaud Arbery تبدیل به درگیری لفظی با پلیس ممفیس و ضد معترضان.

این تجمع آغاز شد و با حدود 40 نفر نشانه برگزاری مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “توقف کشتار مردم سیاه و سفید” و “سکوت خشونت است.” معترضان تا حد زیادی سکوت گاه با شعارهای “نه عدالت بدون صلح” و نام سیاه و سفید مردان و زنانی که کشته شده بودند توسط افسران پلیس.

عبور رانندگان — و یک دستگاه آمبولانس — honked در حمایت و دست تکان دادند و یا به thumbs-up.

نظر: تصویری از جورج فلوید دوخته توسط پلیس مینیاپولیس تکان دهنده است اما تعجب آور نیست

در عرض یک ساعت اما معترضان مواجه شد توسط دو ضد معترضان که شناسایی خود را به عنوان اعضای Facebook گروه مؤتلفه 901.

Theryn C. پیوند برجسته محلی و فعال سابق ممفیس شورای شهر نامزد مواجه ضد معترضان که گاهی jeered در جمعیت به “بیرون رفتن برای تنه زدن” — اشاره به اوبری را گفته ام.

“من خیلی تحت تاثیر قرار گرفت به طوری که از متحدان” پیوند گفت. “از آنجا که گاهی اوقات ما فکر می کنیم, ‘همه نیست.’ و من فکر می کنم با قتل های اخیر جورج فلوید توسط پلیس… من فکر می کنم این ضرب المثلی ناخن در تاسف تابوت برای امریکا واقعا درک آنچه منظور ما هنگامی که ما می گویند ” سیاه زندگی مهم است.'”

فلوید مرگ این هفته آخرین در یک رشته از خشونت علیه مردم سیاه و سفید. تیلور ضرب گلوله کشته شد در کنتاکی خانه توسط ماموران اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در حالی که Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن پس از كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید که بعدها گفت: آنها فکر می کردند او یک سرقت مشکوک.

فلوید مرگ این هفته آخرین در یک رشته از خشونت علیه مردم سیاه و سفید. تیلور ضرب گلوله کشته شد در کنتاکی خانه توسط ماموران اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در حالی که Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن پس از كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید که بعدها گفت: آنها فکر می کردند او یک سرقت مشکوک.

لس آنجلس: معترضان بلوک 101 بزرگراه سر و صدا ویندوز of California Highway Patrol موبایل

صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

تظاهرکنندگان با تجمع در اواخر بعد از ظهر در خیابان های مرکز شهر و در نهایت ده ها تن از آنها را نقل مکان کرد و بر روی ایالات متحده 101 با وجود تلاش پلیس برای نگه داشتن آنها را از راه رفتن به خطوط.

‘یک رویداد غم انگیز’: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت “گزارش کامل” در مینیاپولیس مرگ جورج فلوید

هنگامی که یک CHP ماشین گشت وارد تظاهرکنندگان آن را احاطه کرده. خودرو پنجره شکست بود و آن گاو به جلو و دور نقل مکان کرد و با چند معترضان که تا به حال شروع به پریدن کرد بر روی کاپوت. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که یک مرد در نهایت رقص و یا پریدن از کنار ماشین در حال حرکت و سپس flopping بر روی زمین است.

دوم CHP اتومبیل وارد شده و مورد حمله قرار گرفت با یکی از معترضان می گوید پرتاب آنچه در ظاهر به یک اسکیت بورد چوبی از طریق پشت پنجره قبل از آن نقل مکان کرد.

در آن تجمع اوج صدها نفر از مردم جمع آوری شده در خارج از لوس آنجلس سالن عدالت است. این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و بازداشت شدند و بلافاصله ساخته شده, افسر پلیس لس آنجلس مایک لوپز گفت.

کمک: Michael S. Kennedy, Micaela A. وات و ساموئل Hardiman تجاری تجدید نظر (Memphis, Tenn.); آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>