سهام ایالات متحده افزایش یافت اما کم حجم تجارت نشان می دهد بسیاری از سرمایه گذاران کردم متزلزل در ماه مارس شده اند و sulking در حاشیه.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد حجم معاملات برای SPDR S&P 500 اعتماد جاسوسی, -2.64%, که آهنگ معیار شاخص S&P 500 SPX -2.80%, افزایش در فروش و کاهش یافت و در طول این تجمع است.

این تلخ است یادآوری از سرمایه گذاران تمایل به فروش در بدترین زمان و عدم تمایل به خرید در بهترین زمان.

در مارس 26, نزدیکی ارتفاع ترس من گفت در سود رادار گزارش: “ما پیش بینی بهبود نسبت 3,000 [امتیاز] برای S&P 500 در طول چند ماه و کاملا احتمالا جدید اوج تمام وقت در سال 2020 است.”

متاسفانه بسیاری از سرمایه گذاران را به شرکت در این بازی سریع و خشمگین رالی. این ممکن است شروع به تغییر عنوان شده است وجود دارد یک حجم کوچک سنبله در چند روز گذشته. برخی از سرمایه گذاران ممکن است بخواهید برای دریافت در در عمل است.

سوال این است: آیا آن را بیش از حد دیر به خرید در حال حاضر ؟

در این نقطه من نه تعقیب و گریز باقی مانده حرکت صعودی بالقوه است. به همین دلیل من توصیه مارس 29 به تجهیز سهام خریداری شده در ماه مارس با از دست دادن توقف حمایت می کند. در اینجا به همین دلیل:

1. S&P 500 حدود رسیده صعودی هدف از 3000.

2. این SPDR S&P 500 اعتماد “wedging” بالاتر (نمودار بالا نگاه کنید قیمت در داخل خطوط بنفش). یک الگوی گوه است که نشان دهنده کاهش قیمت بیشتر از نه.

آن کاملا معمول است برای قیمت به حرکت به سمت آغاز تذهیب (نقش برآب خط بنفش) است که به عنوان کم به عنوان 245 برای جاسوسی و 2,450 برای S&P 500. اما آن را پایدار تجارت زیر فوقانی سبز خط حمایت برای فعال کردن حرکت نزولی این هدف است. تا زمانی اتفاق می افتد که قیمت می تواند همچنان به حرکت می کند بالاتر است.

3. پیش از ماه مارس پایین محسوب می شود به عنوان پنج امواج. با توجه به تئوری امواج الیوت کامل پنج موج رالی باید به دنبال: 1. قابل ملاحظه کاهش 2. یک احتمالی از سرگیری این تجمع به بازیابی جدید اوج. فلش زرد را فراهم می کند با یک آرمانی قیمت طرح.

4. راسل 2000 RUT -3.82% بهتر است عمده ترین شاخص ها از جمله شاخص Nasdaq COMP -3.20% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55%, برای خیلی از این هفته. این outperformance تحت فشار قرار دادند راسل 2000 و iShares راسل 2000 ETF IWM, -3.96% نزدیک به یک سطح مقاومت قوی. نمودار زیر و هشدار دهنده بودند منتشر شده در آوریل 29 سود رادار گزارش:

“وجود دارد یک باز نمودار شکاف و روند مقاومت کانال منتهی به 141 برای IWM. نوسانگر RSI-2 بر-خرید و خطر در حال افزایش است. یک حرکت بالای 140 طی چند روز آینده به نظر می رسد مانند یک فرصت خوب برای رفتن کوتاه حداقل برای یک نوسان تجارت است.”

فدرال رزرو funneling بی سابقه مقدار پول به بازار سهام است. اگر S&P 500 باقی می ماند بالا پشتیبانی (2,890) و یا حرکت به بالا پشتیبانی (پس از سقوط در زیر) بانک فدرال شلنگ آتش می تواند برگ برنده در بالا مورد بحث عوامل است.

پس از ماه مارس پایین iShares راسل 2000 ETF بسیج تا آنجا که 43 درصد SPDR میانگین صنعتی داو جونز اعتماد DIA -2.44% تا آنجا که 36 درصد SPDR S&P 500 با اعتماد به همان اندازه به عنوان 35.1 درصد و Invesco QQQ اعتماد QQQ, -2.81% تا آنجا که 33.4%.

این سریع ترین رالی از 52 هفته گذشته تا کنون, اما آن را احتمالا رفته بیش از حد, بیش از حد سریع است. در حال حاضر زمان به حریص اما به پول نقد در سود و آماده شدن برای یک فرصت خرید در قیمت های پایین تر.

سیمون Maierhofer بنیانگذار iSPYETF و ناشر از سود رادار گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de