هنوز هم فکر کردن در مورد استفاده از چک برنامه حفاظت از وام ؟ وجود دارد یک فرم جدید را پر کنید و مهلت است به زودی

صاحبان کسب و کار کوچک از جمله خود اشتغالی کارگران می تواند تکمیل یک فرم ساده اگر آنها هنوز هم نیاز به یک برنامه به طور بالقوه بخشایش وام کسب و کار از دولت فدرال است.

ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک در روز چهارشنبه منتشر شد, برنامه های جدید برای کسب و کارهای کوچک به دنبال پول از چک حفاظت از برنامه.

این شکل جدید می آیند تا دو هفته بعد از کنگره کاسته شرایط بازپرداخت برای کسب و کار کوچک برنامه های امداد است که در 30 ژوئن مهلت درخواست.

• این “انجمن” نرم افزار که نیاز به محاسبات کمتر و اسناد را می توان در اینجا یافت نشد.

• تجدید نظر “کامل” برنامه را می توان در اینجا یافت نشد.

دو اشکال جدید آن را آسان تر برای کسب و کار برای به دست آوردن وام کامل بخشش در این برنامه با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

چک حفاظت از برنامه بود و یک بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در اواخر ماه مارس است.

از آن آغاز شده به عنوان یک $350 میلیارد صندوق برای کسب و کار در انگلیس از شیوع کروناویروس اقتصادی عواقب.

وزارت خزانه داری گفت: ببخش وام تحت شرایط خاصی. در میان دیگر معیارهای واجد شرایط وام نیاز به استفاده از حداقل 75 درصد از پول در هزینه های حقوق و دستمزد و آنها نیاز به صرف پول در هشت هفته پنجره است.

زمانی که این صندوق از پول — که گاهی اوقات پرداخت به عموم معامله شرکت ها — نمایندگان مجلس افزود: یکی دیگر از $484 میلیون.

در اوایل این ماه نمایندگان مجلس با تصویب قانون دیگری آرامش بخش برخی از این برنامه را از نظر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری قانون در تاریخ 5 ژوئن. وام گیرندگان واجد شرایط برای وام بخشش در حال حاضر 24 هفته به جای هشت به استفاده از پول. آنها همچنین می توانید کمتر در حقوق و دستمزد و هنوز هم واجد شرایط رفتن از حداقل 75 ٪ تا 60٪.

این “EZ نسخه” می توان با استفاده از وام متقاضیان خود اشتغالی با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک. آن را نیز می توان توسط متقاضیان که قطع نمی کارگر پرداخت بیش از 25 درصد و نه کاهش ساعت کار سازمان اشاره کرد. متقاضیان را انتخاب و با استفاده از پول در دوره هشت هفته و یا تمدید 24-هفته دوره این سازمان اضافه شده است.

چک حفاظت از برنامه پرداخت می شود بیشتر از 500 میلیارد دلار بیش از 4.5 میلیون وام با توجه به دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>