Clorox می گوید قفسه های خرده فروشی را نمی توان به طور کامل مواجه نگردند با محبوب خود دستمال مرطوب و دیگر مواد ضد عفونی کننده پاک کننده استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19 تا زمانی که در این تابستان.

“ما فکر می کنیم که وجود دارد رفتن به بهبود قابل توجه در این تابستان” Clorox رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بنو Dorer گفت: امور مالی یاهو در یک مصاحبه. “این رفتن به لمس و رفتن تا آن زمان متاسفانه.”

خریداران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نا امید به عنوان آنها صیقلی کردن اینترنت و فروشگاه های محلی برای Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب تنها برای پیدا کردن قفسه برداشت و پس از تمیز کردن خانواده ها نگردند تا در تمیز کردن محصولات برای محافظت در برابر عفونت به خصوص در COVID-19 داغ مناطق.

تولید کنندگان مانند Clorox آماده شد برای بالا رفتن سرسام آور و تقاضا در یک خواب آلود بخش با قابل اعتماد ثابت فروش که معمولا در نوسان است تنها در طول فصل آنفولانزا.

در سه ماهه سوم درآمد تماس هفته گذشته Dorer تحلیلگران گفت که Clorox دیدم تقاضا برای مواد ضد عفونی کننده محصولات افزایش بیش از 500%.

“تقاضا شده است به وضوح بی سابقه و ما در قلمرو ناشناخته برای ما زنجیره تامین به طور خاص در مواد ضد عفونی کننده, محصولات,” او گفت:.

محصولات مانند Clorox 4-در-1 ضد عفونی کننده اسپری و Lysol اسپری ضد عفونی کننده در میان محصولات است که سازمان حفاظت محیط زیست می گوید به احتمال زیاد محافظت در برابر گسترش coronavirus.

به دنبال Lysol, اسپری, Clorox دستمال مرطوب? COVID-19 محو مواد ضد عفونی کننده, اما اینجا این است که شما می توانید خرید دوباره

به دنبال Pampers و Huggies? پوشک و دستمال مرطوب بازگشت به قفسه های فروشگاه به عنوان COVID-19 کمبود سهولت

ضد عفونی کننده و تولید کنندگان را کردیم تا تولید محدود تعدادی از محصولات آنها و سرمایه گذاری در افزایش ظرفیت به سعی کنید به گرفتن تا با تقاضای بالا رفتن سرسام آور.

“به منظور تلاش برای دیدار با تقاضا به بیشترین حد ممکن است ما در حال اجرا است و ما تمیز کردن و ضد عفونی محصول گیاهان 24/7,” Dorer به گفته تحلیلگران در هفته گذشته. “برای افزایش خروجی ما قابل دسترسی شخص ثالث تامین منابع متمرکز در تولید مواد ضد عفونی کننده محصولات و کسانی که عرضه می تواند به سرعت و ما شده ایم با همکاری تامین کنندگان و خرده فروشان به محصول است که در آن بیشتر مورد نیاز است.

خرید نکته: که در آن شما هنوز هم می توانید خرید دستمال مرطوب و اسپری

تام دری مدیر عامل موسسه مدیریت عرضه و گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته که خریداران خواهد بود به راحتی قادر به خرید مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر محصولات تمیز کردن دوباره تا ماه ژوئن است. اما او پیش بینی کرد متناوب کمبود می تواند باقی بماند برای ماه می باشد.

هفته گذشته Clorox گزارش داد که در سه ماهه سوم فروش 15 درصد رو به با خرید سفید کننده دستمال مرطوب و دیگر محصولات تمیز کردن. شرکت تمیز کردن بخش که شامل مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کننده و کاج-سل شاهد رشد فروش 32% این شرکت گزارش شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de