‘سفت’ هارون قاضی نتواند یکی دیگر از یانکی ها شبیه سازی بازی

در حالی که هارون قاضی برگزار شد از یانکی ها’ بازی شبیه سازی شده برای دومین مستقیم بعد با سفت, گردن, Giancarlo استانتون گفت که او پیشرفت خود را با گوساله و احساس خوبی در بشقاب.

به گفته مدیر Aaron Boone قاضی رو بیشتر درمان سهشنبه بود “هنوز کمی سفت است.”

“این تنها چیزی است که ما نمی خواهیم به فشار در این نقطه” بون گفت. “او بدست یک مقدار زیادی از کار و در خفاش ها به این نقطه است. او را به انجام یک کمی بهتر است اما هنوز سفت است.”

قاضی در حال آمدن است از یک دنده شکسته که کنار او در بهار آموزش, اما او گفت که او خواهد بود آماده برای روز افتتاحیه آینده 60-بازی فصل در 23 ژوئیه در واشنگتن است.

یانکی ها ندارد, سیم کارت تالیا بازی دوشنبه و بون باقی می ماند خوش بینانه قضاوت خواهد کرد بازگشت شنبه ،

همانطور که برای استانتون او را باز سال تنها به عنوان یک DH اما کار در بیرون از محیط در طول تمرین پنبه حلاجی شده.

در بشقاب او گفت: او زمان خود و در برخورد با عجایب بهار آموزش 2.0 به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند.

“این فقط یک ماده از:” آیا شما نگران در مورد هر چیز دیگری خالی ورزشگاه و هیچ کس در اینجا و یا شما در حال تلاش برای دریافت بهتر و قفل در ؟ “استانتون گفت. “این ماده از دست زدن به حواس او را پرت حتی اگر در این مورد هیچ چیز در اطراف خواهد بود حواس پرتی.”

پرسید: اگر او تجربه بازی در مقابل کوچک جمعیت در میامی با Marlins خواهد شد شبیه به یک عدم طرفداران این فصل استانتون گفت: “مهم نیست که اگر آن را کمی. یک کمی کمک می کند تا بیش از هیچ است. … در پایان روز با هدف قرار دادن آن را به شما و پارچ. اگر شما اجازه دهید هر چیزی در راه است که شما نمی متمرکز به اندازه کافی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر