استیون Matz نیاز به ماندن متمرکز خود را به عنوان متس ویژه رشد می کند

قسمت 15 در یک سری متس نیویورک.

استیون Matz تن به تن به یک 6.21 عصر در اولین دور از بازی های است که شامل اجازه می دهد 10 خانه اجرا می شود در فصل گذشته.

به نحوی که متس left-hander هنوز موفق مناسبی فصل تقویت شده توسط این واقعیت که او در آنجا ماند نسبتا سالم برای دومین سال متوالی. اما هر گونه سند چشم انداز کردن ممکن است تا به حال از سال پیش در مورد Matz تبدیل شدن به یک top-of-the-چرخش نوع استارتر در نهایت به نظر می رسد از بین می رود.

در حالت ایده آل یک back-end استارت به صورت یک حذفی کالیبر تیم Matz احتمال شکاف در پشت یعقوب deGrom و مارکوس بود به عنوان شماره 3 استارتر زیر نوح Syndergaard را در پایان فصل تامی جان عمل جراحی است. دیگر اجزای که چرخش ریک Porcello و مایکل Wacha, در حال تلاش برای بازگشت از ناامید کننده 2019 فصل است.

Matz که تبدیل به 29 خود را در ماه به 30 شروع می شود و برای دومین سال متوالی در پايان 11-10 با 4.21 عصر و 1.341 شلاق. حفظ Matz تمرکز شده است چالش.

“این بچه شما عشق او مانند یک مرد جوان فوق العاده, فوق العاده, انسان, کشیدن شما خیلی سخت برای او” سابق تیم رسمی گفت. “زمانی که همه چیز خوب است و او می شود اعتماد به نفس خود را, او نورد. اما اگر او کمی از تلاطم چرخ می افتد سریع واقعی است. او یک پسر است که رگه دار.

“شما را به نگه داشتن ذهن خود را راست. شما باید برای حفظ روال خود حق او را به درک کنند که او چه کسی است و آنچه که او قادر به انجام نیست و قادر به انجام و اقامت در خطوط.”

Steven Matz
استیون MatzAnthony J باعث تخریب جهانی

مبارزه Matz حذف شد از چرخش قبل از همه ستاره فصل گذشته و دو بار تن به تن از اغل گاو یا حشم. وقفه از شروع ممکن است کمک به او بهبود می یابند برای نیمه دوم که او در آن تن به تن به 3.52 عصر و 1.197 شلاق.

“من احساس می کردم خیلی بهتر از دو سال گذشته” Matz گفت: در بهار آموزش. “آمدن به اردوگاه من احساس می کنم خیلی راحت تر است. من احساس می کنم مثل من در تلاش نیست به شکل یک دسته از مسائل در این سال است. من احساس می کنم واقعا خوب است.”

Matz مانند Syndergaard می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از 2021 فصل است. اما یعقوب deGrom و Matz تنها سالم متس شروع کوزه تحت قرارداد باشگاه یا کنترل فراتر از این سال تا این تیم بعید است که به تجارت left-hander. Matz اجتناب داوری در offseason با موافقت با قرارداد یک ساله به ارزش 5 میلیون دلار.

“او خوب fastball و او می تواند آن را قطع کمی در حال حاضر” یک لیگ استعداد ارزیاب گفت. “او توسعه یافته است که برش پشت در سال 2018 آن را بیشتر از یک برش از یک نوار لغزنده. او خوب واقعی موبایل و کامپیوتر. او curveball بهتر است از برش. بسیاری از اوقات او علاوه changeup اما او به زمین خود fastball فرمان.”

Matz بود خیلی بهتر پارچ در سیتی زمینه کمتر در جاده ها در فصل گذشته. در خانه او برگزار شد batters به .670 OPS. اما این تعداد متورم به یک .894 عملیات در جاده ها است. در یک جشن یا قحطی از انواع Matz تن به تن به یک 1.80 عصر خود 11 برد و 9.76 عصر در 10 ضرر و زیان است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بزرگترین آینده تست ممکن است چگونه Matz دسته اول زمین باز یافته. او در اوایل بدبختی در بازی شامل یک مارس شروع در فیلادلفیا در فصل گذشته که در آن او نبود ضبط و مجاز هشت اجرا می شود, شش, که به دست آورده بودند.

“شما را از اولین ورود و شماره خود را بسیار بهتر است اما او رگه دار” سابق تیم رسمی گفت. “اما او فوق العاده ورزشکار. همه مذاکرات در مورد نوح Syndergaard بودن یک کارگر سخت Matz است سمت راست وجود دارد با او کار می کند فقط به عنوان سخت است. او فقط نمی تبلیغ آن است که احتمالا یکی از بهترین ورزشکاران در تیم است. او یک مرد شما واقعا کشش سخت برای, اما شما باید به ماندن با او.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>