استیو کر به یاد می آورد پدر قتل عاطفی در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ لحظه

پشت 14 ترکیب حلقه بین مایکل جردن و استیو کر نهفته ناگفته پیوند داشتن هیچ ربطی به بسکتبال است.

Kerr بازی برنده شات در برابر جاز در بازی 6 از سال 1997 NBA Finals سمان او را به عنوان یک بخش کلیدی از بولز’ سلسله با اردن اما دو مخربی تراژدی مشترک بیش از حد.

نه سال قبل از اردن پدر جیمز به قتل رسید در کارولینای شمالی کر پدر مالکوم شد ترور در بیروت.

“ما هرگز مورد بحث که” کر گفت: در قسمت نه از ESPN “آخرین رقص” در روز یکشنبه. “من فکر می کنم آن را احتمالا بیش از حد دردناک برای هر یک از ما.”

کر بود و یک دانشجوی سال اول در آریزونا در سال 1984 هنگامی که پدر خود را پس از آن رئیس جمهور از دانشگاه آمریکایی بیروت در میان جنگ داخلی لبنان هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد و توسط دو مرد مسلح در خارج از دفتر خود را.

“من دریافت یک تماس تلفنی در وسط شب از یک خانواده دوست” کر گفت. “تلفن من زنگ زد در درب من در 3 ساعت در صبح, بنابراین من می دانستم که چیزی بود و او فقط گفت:” استیو من خبر بدی.’ خب آره.”

کر در حال حاضر صریح رزمندگان, مربی تبدیل به بسکتبال برای مقابله با این رویداد وحشتناک. او به آرامی استخدام از دبیرستان اما شد همه آمریکایی در آریزونا قبل از رفتن به موفق NBA بازی و مربیگری حرفه ای است.

“بسکتبال شد یک چیزی من می توانم انجام به ذهن من خاموش چه اتفاقی افتاد” کر گفت. “پس من رفتم برای تمرین روز بعد. من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>