Stephen A. Smith نمی کند, فکر می کنم بازیکنان NBA می رفتن ماه بدون رابطه جنسی

وجود دارد تمام انواع موانع که در انتظار هستند با NBA حباب برنامه ریزی برای فصل راه اندازی مجدد در اورلاندو است.

Stephen A. Smith استدلال بر “برای اولین بار” روز شنبه که بازیکنان NBA ممکن است قادر به طی سه هفته – اجازه دهید به تنهایی سه ماه – بدون اینکه قادر به داشتن رابطه جنسی.

“آیا ما واقعا فکر می کنم ‘فعالیت های تفریحی است که این بچه ها عادت کرده اند به در حال رفتن به خطر بیافتد به مدت سه ماه؟” اسمیت پرسید. “منظورم این است که کسی باید آن را می گویند.

“شما واقعا فکر می کنم کسی میخوام بدون همسران خود را و یا خود را ؟ بچه ها که با هم ازدواج بدون همسران خود بچه ها که نمی خوای ازدواج بدون زن. شما واقعا فکر می کنم آنها تجلیل یک حباب برای سه ماه؟”

تحت NBA ایمنی پروتکل بازیکنان مجاز نیست به علاوه یک تا بعد از دور اول به منظور نگه داشتن خطرات ناشی از شیوع کروناویروس به حداقل برساند.

اعضای خانواده که مجاز هستند پس از دور اول را به قرنطینه به مدت سه روز در بخش دیگری از اورلاندو قبل از آنها می توانند وارد NBA والت دیزنی جهان, حباب, در نیویورک تایمز.

بازیکنان هستند مانع از خروج پردیس, اما آنها را به قرنطینه پس از بازگشت, پس از آن است که انتظار نمی رود که آنها انجام خواهد داد.

NBA 113-صفحه بهداشت ایمنی و پروتکل دستورالعمل می گویند که خانواده ها می توانند سه روز قرنطینه در دولت خانه خود را اما باید نظارت تیم و تمام فوری اعضای خانواده باید آزمایش COVID-19.

راه اندازی مجدد از 2019-20 فصل است که میله میله به سر در جولای 30, با فینال رفتن بعد از اکتبر. 13.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>